Omládnou-li vaše intimní partie, omládnete i vy

Omládnou-li vaše intimní partie, omládnete i vy
Rubrika: Zdravý život 21.09.2015
tisk

Mladistvé intimní partie jsou pro spokojený a aktivní sexuální život něco jako svěží vítr pro plachetnici. Bez toho to sice také jde, ale s ním je to mnohem lepší. Že nechcete jít „pod kudlu“, to naprosto chápeme. Nabízíme ale jiné řešení!

O omlazení intimních partií se moc nemluví, vlastně se tohle téma dost zametá pod stůl. Proč ale? Když je žena (nebo muž) spokojená se svým vzhledem i jistou „kondicí“ v oblasti intimních partií, je sebevědomá a její aktivní sexuální život samozřejmě podporuje spokojenost také v běžném životě.

Jenže ono sebevědomí žena často ztratí, ať už po porodu, vlivem stárnutí nebo zkrátka jen nespokojeností s vlastním vzhledem. Právě kvůli tomu, že kvalitní sexuální život určuje ui kvalitu normálního života, je o tomto problému třeba psát a mluvit!

Omlazení obličeje a dekoltu, o to se snaží téměř každá žena, svědčí o tom obliba jak invazivních zákroků jako aplikace výplní či botoxu, tak sílící trend ve spotřebě luxusních lékařských výrobků proti vráskám. Ale proč byste tuto péči měli věnovat pouze obličeji, když existují i jiné partie, které si ji zaslouží minimálně stejně?

Pokud máte problém s tím, že byste svůj klín měla odhalovat někomu cizímu, abyste podstoupila různá nechirurgická ošetření, už nemusíte. Díky Abilast biogel totiž proběhne omlazení vašich intimních partií u vás doma, bez nežádoucích očí. Zvládnete to v klidu sama.

Jak omlazení probíhá?

Nejde o jednorázovou proceduru. Stejně tak jako vás efektivní séra nezbaví vrásek ze dne na den, ani zde se nedočkáte výsledku přes noc. Pravidelné používání produktů Abilast nicméně již po pár měsících viditelně podpoří omlazení intimních partií.

Gel Abilast Biogel:

  • Brání předčasnému stárnutí pokožky genitálií 
  • Pokožku zjemňuje a zvláčňuje
  • Napomáhá regeneraci pleti po depilaci
  • Stimuluje přirozenou hydrataci
  • Stimuluje elasticitu oblasti
  • Podporuje funkce kolagenu a elastinu
  • Po jeho aplikaci jsou intimní partie pevnější na dotyk i na pohled
  • Napomáhá hojení kůže
  • Ulevuje od pocitů svědění
  • Poskytuje příjemný a svěží pocit po aplikaci

Pro největší účinnost doplňte používání Abilast Biogel také mycí emulzí pro intimní hygienu Abilast Detergente. Oba produkty mají zcela nedráždivé složení, jsou tedy vhodné i pro citlivou pleť v oblasti genitálu a případně nepříjemné pocity svědění či podráždění pokožky naopak snižují.

Konec článku