Na Valentýnské rande s oslnivou pletí - selekce top produktů

Na Valentýnské rande s oslnivou pletí - selekce top produktů
Rubrika: Zdravý život 05.02.2014
tisk

Valentýnské večeře, romantické pobyty nebo i domácí válení. Toto období je přece jenom něčím speciální a každá žena touží vypadat podmanivě, aby svému drahému připomněla, že žádná hezčí na světě není.

Dívají li se muži ženám přednostne do obličeje, zdravá a hebká pleť je základem úspěchu. Bohužel, mnoho z nás trápí nedokonalostti pleti v podobě vrásek, akné, nebo máme příliš suchou či naopak mastnou pleť. Nabízíme proto výběr těch nejúčinnějších pomocníků, který Vám rychle zvednou sebevědomí. V nedokonalosti je sice krása a " ten pravý " to určitě chápe, ale přece...
 

Výjimečné momenty

Dopřejte si jednou do týdne chvilku absolutního relaxu se speciální jílovou maskou Natural Clay Mask, která Vaši pleť dokonale vyčistí a zanechá hřejivý pocit hebkosti. clayMask byla zvláště vyvinuta a ověřena pro stažení rozšířených pórů, takže ani v těsné blízkosti nejsou rozpoznatelné póry, ale jen hladká pokožka, která si žádá pohlazení.
 

Miláček každého

Omlazující sérum Growth Factor se stalo miláčkem mnoha žen, kterým již viditelně zredukoval vrásky. Za jeho nebývalou popularitu mohou růstové faktory, které jako jeden z mála sér Growth Factor obsahuje, a to ve vysoké koncentraci. Ty mají totiž klinicky prokázáno zvýšení kolagenu v kůži o 20 %, což má za následek posílení jasu pleti, její hladkost a pevnost. Troufáte si vypadat ještě mladší?
 

Dokonalý pár

Tak jako není snadné najít partnera, který přesně sedí k Vaší osobnosti, není ani snadné najít krém, který přesně sedí Vašemu typu pleti. Čím větší výběr, tím větší šance na úspěch. Od firmy Medik8 jsou proto v nabídce hned několik hydratačních krémů:
 
Jelikož voda je nejdůležitější složkou naší pokožky a my ji denně ztrácíme vlivem různých faktorů jako špatný pitný režim či životospráva, kouření, nedostatečný spánek, stres, ale i přirozeným stárnutím, je nezbytné pleť hydratovat zvenčí. Všechny tyto krémy mají revitalizační efekt a zanechávají pleť jemnou a hydratovanou po celý den. Stačí jen najít svůj " perfect match " .
 
Je dost pravděpodobné, že pokud začnete používat některý ze zmiňovaných ženských oblíbenců, nejdříve se zamilujete do firmy Medik8 a až potom do svého vyvoleného.
 
Šťastného Valentýna!
Konec článku