3 metody prodloužení řas, které fungují

3 metody prodloužení řas, které fungují
Rubrika: Zdravý život 17.01.2012
tisk

Mít opravdu krásné a dlouhé řasy dnes může mít každá žena. Stačí si vybrat metodu, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Řasy snů můžete mít na jeden večer či celé roky, záleží pouze na vás.

Pokud toužíte po dlouhých a hustých řasách máte na výběr ze tří nejdostupnějších způsobů prodloužení řas, které dnešní trh nabízí. Záleží na požadavcích a financích, které chcete do své krásy investovat.

Prodloužení řas na jeden večer

Tento způsob zná asi každý, spočívá v jednorázovém nalepení umělých řas na pro výjimečnou příležitost. Budete potřebovat jedny umělé nalepovací řasy, které jsou k dostání v téměř každé drogerii či kosmetice, dále pinzetu a lepidlo na řasy. umele řasy
 
Pár užitečných rad:
Nejprve naneste oční stín a tmavou (černou, hnědou, modrou) linku na horní víčko ke kořínkům řas. Linka je důležitá, pokud se vám nepodaří řasy přilepit přesně, můžete pomocí linky nedokonalosti zakrýt.
Vatovým čistítkem naneste na okraj umělých řas lepidlo a nechte jej lehce zaschnout, aby lépe drželo. 
Umělé řasy nalepte přímo ke kořínkům vašich řas. Pro lehčí aplikaci při lepení trochu zvedněte bradu a oko přivřete.
Na řasy chvíli lehce tlačte, aby lepidlo dobře uschnulo.
Nakonec použijte řasenku, která krásně sjednotí barvu vlastních řas s umělými. 
 

Prodloužení řas na několik týdnů

Metoda prodloužení, která dodá řasám hustotu a objem na několik týdnů i měsíců se nazývá permanentní. Čerstvě prodloužené řasy vypadají zcela přirozeně a dodají na kráse a sebevědomí ženy. Metoda spočívá v aplikaci jednotlivých náhradních řas, které jsou připojovány k vlastním doslova řasa na řasu. Můžete si vybrat ve škále hustoty, délky a dokonce i barvy umělých řas, které jsou buď syntetické nebo přírodní. Každá umělá řasa je spojena s vaší přírodní speciálním lepidlem, které je kvalitní, průsvitné a hypoalergenní. Zhruba během doby 3 měsíců se všechny řasy obnoví a s vlastními vypadají i umělé. Je tedy třeba pravidelně docházet na doplňování, které bohužel stojí čas i peníze. Proto si najděte zkušeného odborníka, který poradí a bude o vás pravidelně pečovat. Možné úskalí nastává ve chvíli, kdy s prodlužováním již nebudete chtít pokračovat. prodlužování řas
 
Vaše řasy mohou být zesláblé, vybledlé a lehce poškozené. Pravidelnou péčí a výživou by však měl být jejich původní vzhled brzy zpět. Pomoci může výživa v podobě séra pro růst a prodloužení řas, o kterém hovoříme níže.
 

Prodloužení řas na několik měsíců až let

Hustých a dlouhých řas můžete docílit také pomocí aplikace růstového séra na řasy
Zvolte přírodní sérum bez konzervantů (parabenů), jehož účinek je opravdu prokázán (ověřené účinné látky, klinické studie atd.). Na výsledek účinnosti růstových sér musíte být trpělivá a hlavně pečlivá. Při každodenní aplikaci se dostaví sice až během jednoho měsíce, ale budete nadšena. Například sérum Renokin lash lash obsahuje biomimetické peptidy, které mají účinky růstových faktorů. Pravidelnou každovečerní aplikací na odlíčenou oblast horního víčka ke kořínkům řas docílíte zhuštění a prodloužení řas o 20 - 50 %.  Sérum můžete použít jako výživu vlastních řas při prodlužování metodou lepení nebo pro regeneraci a obnovu.
Konec článku