Trápí vás kruhy pod očima? Už nemusí. Víme, co pomáhá!

Trápí vás kruhy pod očima? Už nemusí. Víme, co pomáhá!
Rubrika: Problémy s pletí 16.03.2015
tisk

Řádně jsme „prolustrovali“ nabídku našeho e-shopu a vybrali jsme pro vás tři zaručeně funkčních přípravků, jejichž používáním vzniku nevzhledných kruhů pod očima zamezíte.

Kruhy pod očima nás nebaví a pochybujeme, že vás ano. Návodů, jak se jich konečně zbavit je bezpočet, především mít dostatek spánku a zdravého odpočinku, řádně hydratovat, jíst vyváženou stravu a … Jenže kde na to má člověk brát čas? A co když už se rituálům podřídí a stejně je to k ničemu? Když vám hned ráno po probuzení pod očima vyskáčou kruhy, „na kterých byste se mohli houpat“, jak vždycky říkává moje máma? Pak musí nastoupit odborná pomoc!

Seznamte se Redukcí kruhů pod očima Medik8 Dark Circles Tinted Primer

Tento přípravek na bázi hned několika účinných látek vás okamžitě zbaví nevzhledných stínů, které vás dělají opticky starší!

Ptáte se, jak to dokáže? Snadno. Kombinuje totiž dvě skutečně účinné taktiky. Za prvé již existující kruhy pod očima zamaskuje. Minerální pigmenty, které obsahuje, zaručí krycí efekt hned po aplikaci a pokožka kolem očí bude okamžitě rozjasněná. A za druhé, což je snad ještě důležitější, díky svému unikátnímu složení omezí jejich další tvorbu.

Kombinace kyseliny hyaluronové, rýžových peptidů, kyseliny mléčné, glycerinu a dalších složek zaručí lepší cirkulaci krve, posílí pojivovou tkáň, zabrání odbourávání kolagenu a elastinu a omezí činnost volných radikálů. To vše ve zkratce znamená, že můžete svým černým kruhům říct „bye-bye“. Stejně jako vráskám v očním okolí!

Všechno o Redukci kruhů pod očima Medik8 Dark Circles Tinted Primer si přečtěte tady.

Další přípravek, který vám pomůže zbavit se „indikátorů nevyspalosti je Retinol Eye TR

Ačkoliv má v hlavním popisu práce boj proti vráskám, s bojem proti kruhům pod očima to myslí taky vážně. A navíc, zbavit se vrásek, to je docela příjemný benefit, no ne?

Co je na Retinolu Eye TR tak unikátního, že po něm vaše oční okolí natolik zkrásní? Především je to 0,1% obsah Retinolu (tedy konkrétně 0,1% trans Retinolu v kapalině s molekulárním filmem, ale o tom si můžete přečíst TADY). Tento zázrak totiž stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje obsah epidermální kyseliny hyaluronové. A od kolagenu a kyseliny hyaluronové je to už jen krůček k vyhlazení vrásek a zesvětlení kruhů pod očima.

Všechny informace o produktu Retionl Eye TR najdete na stránkách našeho e-shopu

Poslední, nikoliv však nejhorší Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí

Do třetice všeho dobrého tu máme další komplexní přípravek pro zářivé a mladistvé oční okolí bez vrásek a kruhů pod očima, Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí. Původním účelem Eyeliftu je sice odstranění vrásek a zpevnění pokožky v okolí očí, ovšem redukci tmavých kruhů pod očima berte jako příjemný bonus! A protože oblast, kde kruhy pod očima tvoří, bývá často propadlá, Eyelift působí v těchto místech jako jemná výplň.

Účinnost tohoto přípravku potvrdily dokonce i klinické studie. Výsledek je potěšující: 32% respondentů zaznamenalo po osmi týdnech pravidelného používání omezení opuchlin oči a 35% omezení tmavých kruhů pod očima. Díky tomu, že jemná báze přípravku zavodňuje pokožku a omezuje její vysychání, napomáhá celkové regeneraci očního okolí. Stíny kolem očí navíc maskuje speciálními optickými částicemi, které odrážejí sluneční světlo. Máte-li citlivou pokožku, nebojte se po Eyeliftu sáhnout – neobsahuje parabeny, parfemační složky ani petrochemické látky.

O Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí si přečtěte tady

Konec článku