Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!

Žhavý Firewall je 5x účinnější než jiné antioxidanty!
Rubrika: Omlazení pleti 22.02.2014
tisk

Inovativní kosmetická značka Medik8 se s oblibou účastní objektivních testů účinných látek ve svých výrobcích. Nejnověji se testovalo jejich antioxidační sérum Firewall. A výsledky? Překvapivé...

Ohnivý boj antioxidantů s volnými radikály

Volné radikály a antioxidanty jsou v dnešní době již téměř více fráze než odborné termíny. Všichni víme, že jedny jsou špatné a druhé dobré, jedním se nevyhneme kvůli znečištěnému ovzduší a druhé nám nabízejí v různých formách výživových doplňků, krémů či sér. Antioxidanty bojují proti volným radikálům, ale to, do jaké míry to zvládají, už málo kdo zkoumá. Abyste to na sobě nemuseli zkoumat Vy sami, nabízíme Vám výsledky odborného testu o reálných i nereálných účincích antioxidačních sér.

Test antioxidantů

Odborníci usilovně testovali Firewall průmyslovým testem "Total Antioxidant Assay Test" ve Velké Británii. Už název naznačuje, že hlavním předmětem výzkumu byly antioxidanty a jejich schopnost vypořádat se s volnými radikály obsaženými v kůži. Testu se zúčastnilo 9 profesionálních a prémiových krémů od různých
předních kosmetických značek. Výsledky byly až překvapivě jednoznačné. Firewall s přehledem převálcoval všechny své konkurenty a účinnost jeho látek byla stále 5násobně vyšší než druhý nejlepší krém po něm. Podobným testováním prošlo v minulosti i jejich vitamínové sérum Retinol 3TR, které se na soutěži Silver Aesthetic Awards stalo druhým nejprodávanějším maloobchodním produktem ve Velké Británii pro rok 2012.
 
 

Jak funguje ten nejlepší?

 
Firewall obsahuje Superoxiddismutázy - antioxidant, který regeneruje buňky a chrání jejich rozpad; a mimetické antioxidanty katalázy - katalyzátor rozkladu peroxidu vodíku na vodu a kyslík. Tyto dvě složky fungují jako pumpička, která z pokožky vysaje volné radikály, chemickou reakcí jich přemění na neškodné substance a vyloučí ze systému. Antioxidant poskytne volnému radikálu chybějící elektron a tím ho stabilizuje. Existuje mnoho druhů volných radikálů a většina běžných antioxidačních krémů bohužel neutralizuje pouze jeden či dva druhy. Jelikož tyto nepříjemné látky způsobují předčasné stárnutí a v pokožce je máme bohužel všichni, stojí za to věnovat pozornost sérům, která Vám reálně umí zajistit dlouhodobě mladou a zdravou pleť.
 
Testy účinnosti mohou být pro Vás proto výbornou pomůckou při výběru toho správného krému.
Co myslíte, jak by obstál Váš oblíbený krém? 
Konec článku