Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?

Pohled, kterým si muže omotáte kolem prstu. Jak na to?
Rubrika: Omlazení pleti 23.01.2014
tisk

Jak se říká, oči jsou bránou do duše. A oslnivý pohled do duše nám přinesou krásné dlouhé řasy, takové, jaké dnes vídáme v hollywoodských filmech a na přehlídkových molech. Bohužel mnoho z nás zapomíná o své řasy pečovat, protože jsou jen malou částí obličeje. Proto se čím dál častěji setkáváme s případy, kdy řasy začnou samy od sebe nadměrně vypadávat.

Co tedy mohu udělat pro svoje řasy, aby byly dlouhé a husté, aniž bych musela přemýšlet o prodloužení u kosmetičky nebo řasách nalepovacích? (Mimochodem, právě to je nejčastější příčina vypadávání řas)
 

Správná strava

Tak jako v péči o vlasy i u řas musíte dbát na správnou životosprávu. Mnohdy nás od krásných vlasů a řas dělí jen nedostatek těch správných vitamínů. Jezte vyváženou stravu a doplňujte ji Betakarotenem, který podporuje zdravé vlasové tkáně a kůži, nebo B-komplexem, jež působí jako prevence proti padání řas. Bohatě vám ale budou stačit i pivovarské kvasnice, luštěniny, ořechy a další potraviny, které jsou velmi dobrým zdrojem vitamínů skupiny B. Myslete na to, že si nezlepšíte zdravou stravou jen řasy, ale fungování celého těla.
 

Vyživujte

Způsobů jak vyživovat řasy hlavně zvnějšku je celá řada. Můžete se zaměřit na přírodní a osvědčené „babské“ rady, jako známé vtírání ricínového oleje nebo oleje z vitamínu E. Nebo můžete zkusit speciální séra pro přirozené prodloužení a zhuštění řas, která nabízí kosmetické firmy. Nanášejí se nejlépe před spaním ke kořínkům řas, aby svými účinnými látkami podpořily jejich růst. Zkuste například osvědčené sérum Renokin Lash Lash na prodloužení řas, obsahující patentovaný komplex peptidů, které mají za úkol celkově zlepšit kvalitu řas a tím je prodloužit a zahustit. Permanentně!
 

Pečujte

Nezapomínejte, že výživa zevnitř i výživa z vnějšku nebude fungovat, pokud o řasy nebudete pečovat. A správnou péčí je důsledné odličování očí každý večer. Mnoho z nás na to zapomíná a naše řasy jsou pak vysušené a padají. Proto je každý večer jemně odličte kvalitním odličovačem na bavlněném tamponku. V dnešní době mnoho odličovačů již nejen odličuje, ale také vyživuje a chrání. Vaše oči tak budou mít méně vrásek a více řas. 
 
Péče o řasy s Renokin lash lash
Konec článku