Hydratace a zvětšení rtů

Hydratace a zvětšení rtů
Rubrika: Omlazení pleti 23.06.2012
tisk

Udržet krásné zdravé rty během léta není jednoduché. Sluneční paprsky a tropické vedro způsobují celkovou dehydrataci organismu a ta se jako první projeví na rtech. Začnou být seschlé a jemná pokožka může praskat. Pokud naše rty nemají dostatečnou hydrataci, nemůžou být ani velké a plné. Řiďte se proto během léta několika pravidly: hydratovat, vyživovat a chránit.

Hydratovat

Nejdůležitější je doplňovat vodu zevnitř. Nespočet článků o pitném režimu se shoduje na jednom. Člověk by měl vypít více než 2 litry vody denně. Budete se cítit fit, pleť ožije novou energií, organismus bude pracovat, jak má a rty nebudou vysušené a popraskané.
 

Vyživovat a chránit

Zvetseni rtu s pretox poutSamotný pitný režim však rty nedokáže vyživit a ochránit před UV paprsky. K tomu pomůžou balzámy na rty, kterých je k dostání nepřeberné množství. Vybírat můžete mezi vůněmi, barvami, značkami, cenou a účinnými látkami. K moři si určitě kupte balzám s ochranným faktorem. Aby rty byly opravdu krásné, zkuste tělu doplnit ještě vitamín B, dá koupit v lékárně za pár korun. Pokud preferuje přírodní cestu, jeho větší množství se objevuje např. v celozrnném pečivu nebo kvasnicích.
 

Zvětšit rty

Pokud toužíte po rtech větších a plnějších, můžete se začít radovat. Na trhu se objevila úplná novinka s názvem Pretox Pout. Tento kosmetický zázrak dokáže zvětšit objem rtů a navýšit hydrataci. Obsahuje totiž komplex peptidů a kyselinu hyaluronovou. Díky tomu zlepšuje konturu rtů a zvýrazňuje jejich linii. Přípravek navíc dokáže redukovat povrchové vrásky na rtech
Konec článku