Celebrity jsou bez vrásek díky výplním Princess

Celebrity jsou bez vrásek díky výplním Princess
Rubrika: Omlazení pleti 30.05.2014
tisk

Herečka Vilhemová, modelka Faltýnová i zpěvačka Pártlová prozradily tajemství jejich mladě vypadající pleti bez vrásek. Oblíbily si zázrak značky Princess. Jde o výplňový materiál čisté kyseliny hyaluronové - extrémně účinné látky proti vráskám.

Tyto dámy vědí, že pokud chtějí opravdu o pár let omládnout, obyčejné krémy proti vráskám už nestačí a potřebují něco silnějšího.  Zdravotnický prostředek Princess představuje injekční aplikaci čisté kyseliny hyaluronové, která účinně zlepší elasticitu pleti a vyhladí vrásky.

Známá česká herečka Taťána Vilhemová (35) má po svém boku neméně známého českého herce Vojtu Dyka, který je od ní ale o sedm let mladší. Aby s ním držela krok, omlazuje svou pleť kyselinou hyaluronovou v injekční podobě. "Beru to jako běžnou součást života. Je to přirozená věc. Když je třeba, necháte si vyřezat mandle a neřešíte to." 

Modelka Petra Faltýnová (36) je jednou z nejkrásnějších českých modelek vůbec. Také ale o svou pleť musí adekvátně pečovat a výplně Princess patří k její běžné péči. "I když mi pohled na injekce není zrovna příjemný, nebráním se tomu. Není na tom přece nic špatného starat se o sebe a když je třeba, tak tomu pomoci odborným zásahem."

 

Do třetice se vyjádřila zpěvačka Martina Pártlová (35): Toto je přirozenější než botox, takže injekčním výplním se nebráním."
 
.

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, věkem se její množství však výrazně snižuje. Je to látka, která má největší kapacitu vázání vody v pokožce, čímž zajišťuje pevnou a elastickou pleť. Jelikož ji naše tělo dokáže bez problémů odbourávat, její použití je velmi bezpečné. Výplně Princess obsahují pouze čistou kyselinu hyaluronovou bez jakýchkoliv živočišných příměsí. Aplikace se provádí injekčně do rýh (kolem očí či úst) a efekt je vidět okamžitě!

Pro ty, kteří se na injekční aplikaci kyseliny hyaluronové ještě necítí, připravila firma Princess i omlazující sérum Ati-Aging Skincare, které si můžete aplikovat na pokožku v pohodlí domova. Vaše pleť bude rozjasněná, zdravá a velice jemná.
 
Medaprex je výhradním distributorem zdravotnických preparátů Princess pro Českou i Slovenskou republiku. 
Konec článku