Saypha VOLUME s lidokainem Výplň hlubokých vrásek, objem

S přirozeným stárnutím pleti se pojí úbytek jejího objemu, zhoršení její pevnosti a celkové ochabnutí pleti, které se projevuje vznikem rýh a vrásek a povolením obličejových kontur. Injekční kyselina hyaluronová Saypha VOLUME s lidokainem stárnutí pleti zvrátí a obličeji dodá chybějící objem a žádoucí vzhled.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Saypha VOLUME s lidokainem
Najdete u těchto odborníků

(K dostání pouze u proškoleného odborníka)

Injekční výplně s kyselinou hyaluronovou

Topicky aplikované kosmetické produkty dokáží stárnutí pleti viditelně zpomalit a oddálit. Pro okamžitě viditelné vyhlazení pleti a redukci vrásek je však někdy třeba přistoupit k injekčně aplikovaným výplňovým materiálům, které navíc mohou dodat chybějící objem v lokalitách, jako jsou lícní kosti či brada, čímž remodelují tvar obličeje.

Kyselina hyaluronová dodá objem

Saypha VOLUME s lidokainem obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je látkou tělu vlastní, takže nehrozí vznik nežádoucích vedlejších účinků. Kyselina hyaluronová se postupně v těle odbourává, takže efekt výplní je dočasný, zpravidla 8 - 12 měsíců. Lidokain je lokální anestetikum, které umožní bezbolestné ošetření i v citlivějších oblastech.

Kyselina hyaluronová proti hlubokým vráskám

 • Korekce a vyhlazení hlubokých vrásek a rýh
 • Remodelace kontur obličeje
 • Zvětšení objemu obličeje v žádoucích partiích, jako jsou líce či brada
 • Pro kosmetické a lékařské rekonstrukční účely, jako je obličejová lipoatrofie či morfologická asymetrie
 • Vyplnění vpadlých jizev

Na co je Saypha VOLUME s lidokainem určena?

 • Obnova objemu v oblasti lícních kostí, remodelace tvaru obličeje

 • Remodelace brady
 • Vyplnění nosolabiálních rýh

 • Vyhlazení marionetních vrásek

Bezpečná kyselina hyaluronová

Vědecké klinické studie provedené společností Croma-Pharma potvrdily účinnost a bezpečnost profilu Saypha VOLUME k zamýšleným účelům. Saypha VOLUME s lidokainem prokazuje nejen dlouhotrvající účinky, ale je také velmi dobře snášena. Převážná většina nežádoucích účinků zaznamenaná během klinických studií byla spojena se samotným ošetřením – např. reakce v místě vpichu, jako otok a bolest, které jsou typicky očekávatelné po ošetření výplňovými materiály.

Croma – odborníci na kyselinu hyaluronovou

Rakouská firma Croma-Pharma vyrábí produkty obsahující kyselinu hyaluronovou již více než 40 let. Jako experti na kyselinu hyaluronovou se zabývají neustálým a intenzivním výzkumem a optimalizací veškerých procesů, díky čemuž pracují s nejmodernějšími zařízeními se spolehlivými technologiemi, které zajišťují vysoký bezpečnostní profil výrobků Croma-Pharma. Skleněná stříkačka, nízká koncentrace BDDE i přísné bezpečnostní normy, to vše činí z výplní s kyselinou hyaluronovou Saypha oblíbenou volbu estetických lékařů.

Saypha VOLUME s lidokainem

 • HA: 23 mg/ml
 • Úroveň zesíťování 3/4
 • Lidokain: 0,3%
 • Saypha VOLUME s lidokainem je zdravotnický prostředek, žádejte jej proto u vyškoleného profesionála

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Celebrity jsou bez vrásek díky výplním Princess

Celebrity jsou bez vrásek díky výplním Princess

Herečka Vilhemová, modelka Faltýnová i zpěvačka Pártlová prozradily tajemství jejich mladě vypadající pleti bez vrásek. Oblíbily si zázrak značky Princess. Jde o výplňový materiál čisté kyseliny hyaluronové - extrémně účinné látky proti vráskám.