U objednávek do 16.12. můžeme garantovat doručení do Vánoc. Po tomto datu lze samozřejmě objednávat i nadále, ale abyste měli dárek pod stromek, doporučujeme osobní odběr.

Pretox Infin8

Oslavila jste čtyřicáté narozeniny a zdá se vám, že se na vaší pleti začínají objevovat první výrazné vrásky? Sáhněte po skutečně účinném přípravku, se kterým tyto projevy stárnutí pleti zredukujete! Pretox Infin8 je 2. generace topického gelu, která funguje jako injekční aplikace botulotoxinu.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Pretox Infin8
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Topicky aplikovaný gel Pretox Infin8 má na pleť podobný účinek jako injekčně aplikovaný botulotoxin. Účinné látky jsou totiž v případě tohoto gelu do pleti transportovány pomocí liposomů. Díky tomuto využití nanotechnologie může komplex peptidů, na kterém založeno celé složení gelů, působit jako prevence vzniku vrásek i redukovat vrásky již existující.

Speciálně vylepšený peptid Octapeptide (20%) působí jako relaxant na svaly v obličeji a vyhlazuje hluboké vrásky, působí o 30 % lépe než Argireline. Dále Matrixyl stimuluje produkci kolagenu a elastinu, efekt omlazení je tak umocněn. Nová látka Infin8 Oktapeptid je vylepšeným Argirelinem. Tento peptid objevila společnost Medik8 společně s Lipotec. Infin8 Octapeptid funguje silněji a déle než Argirelin.

Účinky

 • Redukuje vrásky na čele, vrásky po stranách očí, nosoretní rýhy a povadlé kontury obličeje
 • Navozuje syntézu kolagenu typu I a IV, fibronektinu a glykosaminglykanů, a tím viditelně omlazuje pokožku
 • Efektivně omlazuje pokožku tím, že účinné látky fungují ve všech 3 vrstvách dermis a ve svalových vláknech, které jsou zodpovědné za výraz obličeje
 • Stimuluje hojení ran po větších omlazovacích procedurách
 • Prodlužuje účinek injekčně aplikovaného botulotoxinu
 • Efektivně hydratuje a regeneruje suchou a drsnou pokožku díky obsahu kyseliny hyaluronové a urey

Výhody

 • Dlouhotrvající liftingový efekt po dobu 24 hodin
 • Klinicky prokázána účinnost, o 30 % silnější než přípravky obsahující Argireline
 • Nanotechnologie – účinné látky dopraveny pomocí liposomů až do dermis
 • Neinvazivní metoda. Pleť je omlazená bez zdlouhavého procesu hojení
 • Nezpůsobuje komedony a akné
 • Možné používat v kombinaci s derma válečkem Medik8 pro domácí použití
 • Bez parfemace, parabenů a petrochemikálií
 • Přípravek na bázi gelu se rychle vstřebává, pleť nedráždí
 • Neinvazivní metoda vyhlazení vrásek. Relaxant uvolní svaly a dochází k vyhlazení hlubokých vrásek bez vedlejších příznaků

Určeno pro

muže i ženy 40+

Složení (hlavní účinné látky)

Octapeptide (20%):
Speciální peptid působí jako svalový relaxant, jedná se o druhou generaci vylepšených peptidů. Redukuje vrásky o 30 % více než známá látka Argireline.

Matrixyl:
Speciální pentapeptid stimulující produkci kolagenu a elastinu

Rigin:
Tetrapeptid, který působí protizánětlivě

Obsah balení

 • Balení 30ml vydrží cca 100 aplikací
 • Po otevření vydrží 36 měsíců

Návod k použití

Nanáší se 2x denně na oblast obličeje na cílená místa. Nemá se nanášet do oblasti horních a dolních víček a na rty. Po nanesení necháme 3 - 5 minut vstřebat, poté je možné nanést makeup nebo jiné přípravky.

Doporučuje se používat každý den dlouhodobě. Je možné jej používat také po injekční aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálech nebo po plastické operaci: prodlouží efekt předchozích zákroků a urychlí regeneraci.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Dana Letosova

24.10.2016 15:24

Dobry den,proc nemate uz nemate pretox infin8,dekuji.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.10.2016 16:37

Dobrý den, Dano,

výrobce tento produkt přestal vyrábět, proto jej už v nabídce mít nebudeme.

Justine

23.12.2015 17:49

Dobrý den, v klidném stavu vrásky nemám, ale když se usměji, udělají se mi vějířky kolem očí, potřebovala bych něco, co by mi svaly uvolnilo jako botox, aby se mi vrásky při úsměvu netvořily, máte něco, co by na tento problém fungovalo? Děkuji

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.12.2015 16:33

Dobrý den, Justine,

produkt, který mi zamezil přirozené mimice v nabídce nemáme. Mohu Vámale doporučit Medik8 Eyelift, který má na oční vrásky liftingový efekt, čímž je vyhlazuje a celkově omlazuje vzhled očního okolí.

Dana Š.

28.11.2014 21:25

Dobrý den, jak mám kombinovat tento přípravek s řadou Dermaheal - mám i sérum - a Retinol 6RT ? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.12.2014 13:44

Dobrý den, Dano,

produkty můžete kombinovat. Vždy je potřeba nechat přípravek vstřebat do pokožky, až potom nanášet další. Pretox Infin8 používejte ráno na cílová místa a nechte vstřebat, následně aplikujte Dermaheal sérum a poté Dermaheal krém. Večer aplikujte nejprve Pretox Infin8, poté Retinol 6 TR a na závěr Dermaheal krém. Tímto postupem dosáhnete nejefektivnějšího vstřebání všech aktivních látek do pokožky.

Šárka S

24.01.2014 09:05

Dobrý den používám Pretox Infin8 cíleně na vrásky (čelo, kolem úst atd), ale prosím je vhodný i na "syslíky" - svěšené tváře? Nebo by jste mi doporučila na syslíky jiný výrobek? Také jsem hledala u Vás krém, který bych si aplikovala po vstřebání gelu, ale na zralou plať jsem nic nenašla. Děkuji, přeji krásný den Šárka S

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

27.01.2014 13:43

Dobrý den, Šárko,

Pretox Infin8 funguje podobně jako injekční aplikace botoxu – relaxuje svaly, jenom je nanášen topicky. Doporučujeme jej používat spíše do horní části tváře, i když jej můžete nanášet také na povadlé kontury. V podstatě pokožce neuškodíte, ale vytáhnutí obličejových kontur nemůžeme zaručit. Princip účinku je relaxace svalu, ne vytahování kontur.

Jako krém pro zralou pleť však doporučuji používat Dermaheal Cosmeceutical krém, který je určen pro zralou pleť. Obsahuje komplex 5 růstových faktorů, které stimulují v pokožce tvorbu kolagenu, elastinu, fibronektinu a kyseliny hyaluronové. Pleť je po jeho pravidelném používání hydratovaná, pružná a vrásky jsou viditelně redukovány. Tento produkt je odzkoušen a opravdu přináší výrazný efekt.

Doporučuji nanášet každé ráno a večer na očištěnou pokožku na cílená místa Pretox Infin8 a po vstřebání přípravku použít Dermaheal Cosmeceutical krém.

Sára Kleinová

08.01.2014 09:37

Dobrý den poradíte mi prosím, je mi 46 let, používám Retinol Medik 8, i R.M.8 eye, ze kterých jsem nadšená. Ráda bych začala používat Pretox Infin8, ale nevím, jak to kombinovat s ostatními přípravky, aby to bylo co nejúčinější? Mam ještě používat na to sérum a poté krém? Děkuji Kleinová

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.01.2014 09:37

Dobrý den, paní Klienová,

Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená. Postup při používání přípravků doporučujeme následující: Přípravek Pretox Infin 8 nanášejte 2x denně (ráno a večer). Ráno nejprve naneste přípravek Pretox Infin8 a nechte cca 5 minut vstřebat, poté naneste svůj oblíbený denní krém či sérum. Večer naneste nejprve Retinol 3TR a Retinol Eye TR a nechte vstřebat, poté aplikujte Pretox Infin8. Vždycky platí pravidlo, že to co je více likvidní, se nanáší nejdříve. Pretox Infin8 je gelové konzistence, takže první sérum, poté Pretox Infin8 a poté krém.

Leona Osinová

26.12.2013 16:00

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Je mi 37 let, s hlubokými vrásky na čele. Doporučovali by jste mi již tento přípravek?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.01.2014 09:13

Dobrý den, paní Osinová,

výrobek Pretox Infin8 je nazýván „botoxem v kelímku“ a funguje jako neinvazivní metoda vyhlazení vrásek. Obsahuje speciální vylepšený peptid Oktapeptid, který působí jako relaxant na svaly v obličeji a vyhlazuje hluboké vrásky. Přestože je výrobek určen pro osoby 40+, rozhodně jej mohou používat i mladší osoby, tedy i Vy. Tak jako všechno, jsou i vrásky individuální záležitostí. Výrobek působí bez rozdílu věku či pohlaví. Doporučujeme nanášet 2x denně. Viditelné výsledky se dostaví již po měsíci pravidelného používání.

Michaela

08.10.2013 08:54

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možno Pretox Infin8 používat na citlivou pleť se sklonem k periorální dermatitidě? Případně jaký jiný produkt proti vráskám byste mi doporučili? Je mi 45 let.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.10.2013 16:49

Dobrý den,

Pretox Infin8 je určený hlavně do horní oblasti obličeje, konkrétně na čelo, oblast mezi obočím (glabela) a postranní vrásky u očí. Aplikuje se v podstatě tam, kde se nejčastěji aplikuje botulotoxin.Takže v tomto případě se nemusíte bát aplikace, neboť do periorální oblasti se tento přípravek neaplikuje. Stačí nanést velmi jemnou vrstvu. Jinak zkušenosti s efektem jsou výborné. Pokud hledáte přípravek pro celou oblast obličeje, doporučuji pro Vaši citlivou pokožku noční sérum Jalusint, nebo sérum C-Tetra.

marika

20.05.2013 22:37

Dobrý den, letos mi bude 32 let a mám hodně mimických vrásek, které se stále prohlubují, je možno používat tento krém i když mi ještě není 40. Nechci čekat až budou ve 40 letech ještě jednou tolik výraznější. A ještě jeden dotaz - lze tento výrobek používat současně i s jinými z řady Pretox a s krémy Dermaheal? Moc děkuji za odpověď

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.05.2013 13:41

Dobrý den,

Vaše otázka nám přišla i emailem, odpověděli jsme Vám již klasicky přes email :-)

Iveta

21.09.2012 16:59

Dobrý den, Pretox Infi8 používám dle návodu 2x denně. Za jak dlouhou dobu by se měly dostavit viditelné výsledky?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.09.2012 11:46

Dobrý den Iveto, tak jako u každého jiného topického přípravku jsou viditelné výsledky v průběhu jednoho měsíce. Nicméně u Pretox Infin8 byste měla ihned po použití cítit stahovací efekt, kdy speciální peptid působí na relaxaci svalů.

1x
Marika | 28.09.2014
Bez hodnocení procenty
Zobrazit
Marika | 28.09.2014
Bez hodnocení procenty
Velmi mi vadí nepříjemný zápach po aplikaci,takový rybí...Tudíž aplikuji velmi málo,u ostatních přípravků toto není...škoda.
Zavřít

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Který Pretox byste mi doporučili, Pretox 20 nebo Pretox Infin8?

Pretox 20 je určený pro mladší ročníky, Pretox Infin8 je silnější a určený pro věk 35+. Dle toho bych Vám doporučila se rozhodnout. Princip obou produktů je stejný.


U produktu je psáno, že se má používat dvakrát denně. To znamená ráno, poté se klasicky namaluji, a pak ho mám používat večer, než půjdu spát?

Přípravek je doporučeno používat 2x denně, ráno a večer vždy na odlíčenou pleť. Tedy nanesete ráno na odlíčenou pleť, následně aplikujete hydratační krém, make-up apod. Večer odlíčíte pokožku, nanesete Pretox Infin8 a následně noční krém apod.