Pretox 20

Chtěli byste vyzkoušet účinek injekčně aplikovaného botulotoxinu, ale z podobné procedury máte obavy? Vyzkoušejte Pretox 20, přípravek se speciálním složení, které zaručuje pleti podobný efekt jako botulotoxin. Ovšem bez injekcí!

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Pretox 20
Ušetříte: 60,-  Kč
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Pretox 20 je speciální gel, který má podobný účinek jako injekční aplikace botulotoxinu, pleť hydratuje a vyhlazuje vrásky. K efektivnímu omlazení pokožky dochází tím, že jeho účinné látky působí ve třech vrstvách dermis i ve svalových vláknech, které jsou zodpovědné za mimiku obličeje. Tyto látky jsou do pokožky dopraveny nanotechnologicky, pomocí liposomů.

Kyselina hyaluronová se tak dostane až do dermis a dokáže vyplnit vrásky, dodat objem a vyplnit povadlé kontury obličeje i bez injekční aplikace. Speciální peptid Argireline (20%) vyráběný španělskou společností Lipotec působí tak, že ztlumí činnost obličejových svalů, svaly znehybní a napne, takže vyhladí jemné linky i výraznější vrásky.

Pretox 20 vyhladí vrásky na čele, okolo očí, nosoretní vrásky i vrásky kolem úst, protože stahuje obličejové svaly. Podporuje syntézu kolagenu typu I a IV, fibronektinu a glukosaminglykanů, což vede k dalšímu viditelnému omlazení pokožky.

Účinky

 • Omlazení pokožky
 • Hydratace
 • Redukce vrásek
 • Napomáhá hojení ran po náročnějších kosmetických ošetřeních
 • Prodlužuje účinek injekčně aplikovaného botulotoxinu
 • Efektivně hydratuje a regeneruje suchou a drsnou pokožku díky obsahu kyseliny hyaluronové a urey

Výhody

 • Neinjekční metoda vyhlazení vrásek srovnatelná s aplikací botulotoxinu bez vzniku vedlejších účinků
 • Viditelný liftingový efekt trvá až 24 hodin
 • Využivá nanotechnologie, při níž jsou účinné látky dopraveny pomocí liposomů až do dermis
 • Neinvazivní metoda omlazení pleti, po níž nenásleduje žádné období hojení
 • Nezpůsobuje vznik komedonů ani akné, neucpává póry
 • Možné používat v kombinaci s derma válečkem Medik8 pro domácí použití
 • Bez parfemace, parabenů a petrochemikálií
 • Snadno a rychle se vstřebá
 • Přípavea bázi gelu nedráždí pleť

Proč koupit u nás?

Jako vždy vám nabízíme to nejzajímavější, co je možné najít na zahraničních trzích. Pretox 20 patří mezi přípravky s naprosto unikátním mechanismem účinku, jeho účinky jsou srovnatelné s injekční aplikací botulotoxinu. Tento výrobek je součástí značky Medik8, kterou v rámci ČR a SR exkluzivně distribuujeme.

Určeno pro

Muže i ženy 30+

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyaluronová:
Dodává objem, zahlazuje vrásky

Argireline (20%):
Speciální peptid (hexapeptid) působí jako svalový relaxant

Obsah balení

 • Balení 30ml vydrží cca 100 aplikací
 • Po otevření vydrží 36 měsíců

Návod k použití

Nanáší se 2x denně na cílená místa obličeje, zejména na horní část obličeje, tedy čelo, vráska mezi obočím a na vrásky po stranách očí. Nemá se nanášet do oblasti horních a dolních víček a na rty. Po nanesení necháme 3 - 5 minut vstřebat, poté je možné nanést make-up nebo jiné TUZ32JM přípravky.

Doporučuje se používat každý den dlouhodobě. Je možné jej používat také po injekční aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálech nebo po plastické operaci. Prodlouží efekt předchozích zákroků a urychlí regeneraci.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Rostislav Vitásek

26.08.2014 14:34

Dobrý den..objednal jsem si přes manželku několik výrobků Medik8. Nyní aplikuji na něco Pretox20 a výsledek velke zklamáni! Ráno je pleť mastna jako po oleji. .Výsledky zadne. Krem Hydra dry 8 - ty vyšší verze taky nic moc. Mam ještě infinite8 tak snad to bude lepší. Mam docela mastnou pleť...jakou byste mi doporučili kuru proti vráskám? Velice intenzivní! Děkuji Vitasek

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

29.08.2014 17:01

Dobrý den, pane Vitásku,

Pretox 20 je určen pro všechny typy pleti. Pro dosažení efektu je nutné jej aplikovat 2x denně po dobu alespoň 6-8 týdnů. Máme s ním dlouhodobě velmi dobré zkušenosti, bohužel je to jako s jinými produkty obecně – co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

Je poměrně obtížné doporučovat konkrétní výrobky, pokud neznám stav Vaší pleti a věk. Důležité je nejenom aplikovat přípravky proti vráskám, ale pleť také nejprve důkladně vyčistit prostředky na čištění pleti, a to zejména právě u mastného typu pokožky. Pokud hledáte produkt na redukci obličejových vrásek, doporučila bych Vám Growth Factor sérum, které se aplikuje na vyčištěnou pokožku 2x denně, ráno a večer. Následně aplikujte krém určený na mastnou pokožku, např. Hydr8 Day pro normální až mastnou pokožku nebo beta Moisturise pro problematickou pleť se sklony k maštění.

Monika Delinčáková

08.03.2014 10:25

Dobrý den,chci se zeptat pokud budu používat krém Petox 20 na celý obličej,idyž se má používat pouze na vrchní část obličeje,neuškodí mi to,děkuji Monika

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.03.2014 15:59

Dobrý den, Moniko,

Pretox 20 představuje neinjekční alternativu k botulotoxinu. Po pravidelné aplikaci vyhlazuje vrásky a hydratuje pokožku. Můžete jej používat na vrásky v oblasti celého obličeje. Vyhněte se ale oblasti horních a dolních víček a rtů. Přípravek neobsahuje parabeny, parfemace ani mýdla, je tedy k pokožce šetrný a nedochází k její iritaci. Obsažená kyselina hyaluronová je látka tělo vlastní, nemělo by tedy dojít žádné alergické reakci ani poškození kůže.

eva

02.02.2014 20:00

Dobrý den, je mi 32 let, 2 roky jsem si pravidelně nechala aplikovat botox do čela. V současné době planuji těhotenství a hledám alternativu místo botoxu. Je vhodné používat přípravek Pretox 20 pomocí derma rollru během těhotenství bez vedlejších účinků, aby jsem nějak neohrozila miminko. děkuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.02.2014 12:48

Dobrý den, Evo,

Pretox 20 má opravdu podobné účinky jako botulotoxin v redukci vrásek, navíc pokožku hydratuje. Obsažený peptid Argirelin zrelaxuje svaly, znehybní je, takže dochází k uvolnění svalů a vyhlazení vrásek. Použití derma rolleru účinek ještě podpoří, aktivní látky se tak lépe dostanou do dermis. Doposud jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky Pretox 20 a nemělo by dojít k ohrožení miminka. Jelikož ale nebyl přípravek testován na těhotných ženách, doporučila bych Vám pro jistotu konzultovat jeho použití s lékařem.

Zuzana

29.10.2013 15:36

Dobrý den, minulý týden jsem si objednala Pretox Infin8, teprve včera jsem ho začala používat, nicméně jsem si podrobně prostudovala příbalový leták a zjistila že se smí používat pouze na čelo a vrásky kolem očí. Určitě ho využiji v těchto partiích, chci se však informovat, zda na vrásky na tvářích - v dolní části obličeje je vhodný přípravek Protox 20, nebo jaký druh přípravku byste mi doporučila. Děkuji předem, Zuzana

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.10.2013 14:31

Dobrý den, Zuzano,

již jsem odpovídala emailem. Pretox Infin8 i Pretox 20 jsou určeny pro aplikaci v horní části obličeje. Do spodní části je doporučován Pretox Filler.

Petra

23.02.2013 10:35

Objednala jsem si nakonec Pretox 2O, zmírnění vrásky můžu očekávat ca do měsíce? ! Děkuji za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.02.2013 13:42

Dobrý den Petro, ihned po aplikaci byste měla cítit jemné pnutí. Nicméné po cca měsíci pravidelného používání můžete opravdu očekávat zmírnění vrásky.

Petra

15.02.2013 14:06

Dobrý den, uvažuji o koupi Pretox 20, bude mi letos 35 let, co mě trápí je viditelná vráska mezi obočím. Pokud budu aplikovat Pretox 20 pravidelně, dle návodu, je pravděpodobnost, že se mi vráska postupně ztratí, nebo alespoň zmírní?Děkuji.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

19.02.2013 17:13

Dobrý den Petro, u řady Pretox se účinek dostavuje ihned po aplikaci, ale samozřejmě pravidelnou aplikací dochází k jeho ustálení. Speciální peptid tlumí činnost svalů a vrásku tak vyhlazuje. V případě glabelární vrásky (mezi obočím) dojde k jejímu zmírnění. Nicméně pokud chcete opravdu viditelný efekt, doporučila bych Pretox Infin8, který byste aplikovala pouze jednou denně, na noc.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Vydejte se s peptidy zpět v čase, zbavte se vrásek

Vydejte se s peptidy zpět v čase, zbavte se vrásek

Peptidy jsou v současné estetické dermatologii jednou z nejúčinnějších látek, která dokáže neinjekčně vyplnit vrásky a omladit pleť. Díky tomu se staly velmi vyhledávanou složkou kosmetických přípravků. Proč jsou tak účinné?

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Který Pretox byste mi doporučili, Pretox 20 nebo Pretox Infin8?

Pretox 20 je určený pro mladší ročníky, Pretox Infin8 je silnější a určený pro věk 35+. Dle toho bych Vám doporučila se rozhodnout. Princip obou produktů je stejný.