Liquid Peptides - Omlazení s peptidy Peptidový komplex pro omlazení a hydrataci pleti

Sérum s peptidy Liquid Peptides proti vráskám omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí!

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Liquid Peptides - Omlazení s peptidy
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 350 Kč

Skladem

Omlazení s peptidy

Peptidy jsou v péči o pleť již klasickou ingrediencí. Je s nimi nicméně jedna obtíž – není zrovna jednoduché je dopravit do kůže, aby zde mohly účinně působit. Jedná se totiž o poměrně velké a zároveň hydrofilní molekuly, které potřebují speciální systém, jenž jim pomůže do kůže vstoupit. Vzhledem k tomu, že jsou hydrofilní, mají totiž problém prostoupit lipidovými prostory v okolí kožních buněk.

Technologie kosmetického dronu

Firma Medik8 proto vyvinula unikátní technologii doručení peptidů drony, která zajistí, že účinnost 30% roztoku s peptidy nesníží jeho problémy s absorpcí. Dronem naváděný peptid mědi je specificky cílen na fibroblasty, buňky zodpovědné za produkci bílkovin kolagenu a elastinu. Tento způsob napomáhá stimulovat produkci těchto dvou bílkovin, a pleť je díky tomu pružná a vyhlazená.

Cílí na všechny viditelné známky stárnutí pleti

Vysoce hydratující složení s obsahem 30% směsi peptidů s průkopnickým systémem absorpce cílí na všechny viditelné známky stárnutí pleti. Pleť je vyživená, obnovená a s mladistvým vzhledem.

4x účinek:

 • Hydratuje
 • Vyživuje
 • Obnovuje
 • Redukuje viditelné jemné rýhy a vrásky

Peptidy zpevňují a vyhlazují pleť

Peptidy, které vstupují pomocí unikátní technologie dronu až do kožních buněk, usnadňují vstup do pleti dalším peptidům a podporují jejich aktivitu. Díky Matrixylu 3000 produkují kožní buňky více kolagenu, Argirelox zase snižuje kontrakce mimického svalstva, čímž minimalizuje vznik vrásek. Obojí vede ke zpevnění a vyhlazení pleti.

Proti vráskám z glykace

Glykace vzniká, když se v organismu začnou hromadit cukry, které jste zkonzumovali ve stravě. Ty se následně váží na tělesné bílkoviny, jako jsou kolagen a elastin, čímž utváří škodlivé A.G.E., produkty pokročilé glykace. Výsledkem je deformace kolagenu a zpomalená obnova kožních buněk. Kůže je pak povolená s viditelnými známkami stárnutí. Liquid Peptides obsahuje karnosin, který působí proti poškození pleti glykací. Brání totiž navázání cukrů na kolagen, který díky tomu zůstává soudržný a nepodléhá rozkladu. Výsledkem je redukce vrásek a nárůst elasticity pleti.

Dokonalá hydratace

Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti hydratuje pleť, do níž přitahuje vláhu z okolního prostředí. Tím, že sérum obsahuje molekuly kyseliny hyaluronové o různé hmotnosti, dokáže prostoupit do hlubších vrstev pleti a zabránit transepidermální ztrátě vody.

Aktivní látky, co jinde nenajdete

Argirelox:
Redukuje mimické vrásky tím, že minimalizuje kontrakce mimického svalstva. Viditelně zlepšuje vzhled jemných rýh na pleti.

Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti:
Podporuje hydrataci a zlepšuje elasticitu pleti, v níž dokáže zadržet obrovské množství vody.

Polyarginin & polylysin:
Látky zlepšující penetraci peptidů hlouběji do pleti, čímž zajišťují jejich rovnoměrnou distribuci a vysokou účinnost.

Matrixyl 3000:
Kombinace peptidů, které stimulují produkci kolagenu. Pleť je díky tomu zpevněná a její kontury mladistvě obnovené.

Peptid mědi s přesným cílením:
Několikakrokový systém penetrace peptidů zajistí vstřebání séra hluboko do epidermis, přesně do míst, kde je nejúčinnější a přináší nejlepší výsledky.

Biolin:
Prebiotikum obnovující přirozený mikrobiom pleti, dodává jí rozzářený a zdravý vzhled.

Karnosin:
Karnosin dokáže blokovat glykační proces a zabraňuje vzniku vrásek.

Matrixyl Synthe’6 (Palmitoyl Tripeptide-38):
Stimuluje 6 základních a hlavních složek kožního matrixu:
 1. Kolagen I – hlavní složka kožního extracelulární matrixu
 2. Kolagen III - vyrobený v počátečních stádiích hojení, před tvořením kolagenu I
 3. Kolagen IV – v procesu hojení
 4. Fibronektin - glykoprotein, který napomáhá při opravě tkáně (váže se na kolagen a tím spolu s dalšími složkami zabezpečuje funkci, pevnost a pružnost pleti
 5. Kyselina Hyaluronová – hojí a zaceluje rány, hydratuje a napomáhá elasticitě kůže
 6. Laminin-5 – glykoprotein, pod názvem kalinin, který řídí migraci kožních buněk.

Ranní a večerní nálož peptidů pro pokožku

 • Ráno a večer po čištění pleti vmasírujte sérum Liquid Peptides do pleti na obličeji, krku a dekoltu. Před aplikací hydratačního produktu nechejte dobře vstřebat.
 • Pro nejlepší účinek kombinujte ráno s denním hydratačním a ochranným krémem Advanced Day Total Protect a očním krémem Advanced Day Eye Protect. Večer zařaďte sérum s vitamínem A Crystal Retinal 6 a následně hydratační krém Advanced Night Restore.
 • Balení o obsahu 30 ml vydrží až 60 aplikací, při použití ráno a večer tedy vystačí na intenzivní měsíční kůru.
 • Pokud vrstvíte více produktů najednou, použijte jako první Hydr8 B5 – i 2x / den, následně Liquid Peptides. Vitamín C (C-Tetra) a vitamín A (retinol) vždy nanášejte až po Liquid Peptides.

Kombinujte bez omezení

 • Liquid Peptides můžete bez obav kombinovat se všemi produkty Medik8. V minulosti byla firma Medik8 opatrná na to, jaké aktivní látky spolu kombinuje. Nyní ale přišla na trh s poznatkem, že účinnost peptidů, které ve svých produktech využívá, nijak neovlivňuje jejich kombinace s kyselinkami, vitamínem C či vitamínem A.
 • Peptidy jsou dlouhé řetězce aminokyselin spojené peptidovými vazbami. Peptidy mohou být rozděleny na své základní aminokyseliny procesem zvaným hydrolýza, který odděluje peptidové řetězce, a ty tak ztrácí svoji funkci. Hydrolýza může být spuštěna například smícháním peptidů a kyselin, ale výhradně při velmi vysokých teplotách. Jedná se o složitý proces, protože peptidové vazby jsou poměrně silné a jejich rozbití vyžaduje hodně tepelné energie.
 • Proto je vysoce nepravděpodobné, že kyseliny v kosmetických produktech hydrolyzují peptidy při dotyku s kůží. Aby se vlákna roztrhla, potřebují vysokou teplotu (ve většině případů vyšší než 100 ° C) a dlouhou dobu být v kontaktu, aby vůbec zreagovaly. Jsme proto v bezpečí s vědomím, že naše kyseliny a peptidy fungují správně vždy, když je naneseme na kůži, a to i v kombinaci se séry, čistícími produkty a krémy.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Viera Zimová

28.04.2020 20:36

Dobrý den, již se zde ptala paní, zda můžete uvést složení dle INCI? Ve vašem odkazu jsou vyjmenované pouze hlavní složky s popisem, nikoli podrobný seznam dle INCI - seznam všech molekul. Např. Matrixyl 3000 je ochranná známka francouzské společnosti Sederma Corporation, nikde ale nemáte uvedeny příslušné peptidy, se kterých se tato látka skládá... je tedy možno uvést složení produktu dle INCI? Děkuji

Martina Šantová

25.03.2020 14:26

Dobrý den, mohu tento výrobek používat i při rosacee? Ráda bych se také zeptala na doporučení výrobků (kompletní denní a noční péče, včetně čištění a odličování) pro mou pleť. 43 let, smíšená pleť, rosacea na tvářích, min.vrásek. Také bych si ráda pořídila monodermu? Jaká bude pro můj typ pleti nejlepší? Moc děkuji, MŠ

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer Medik8 - Medaprex, s.r.o.

25.03.2020 15:42

Dobrý den,

 

Ano, Liquid peptides jsou vhodné i pro Vás.

za Medik8 bych Vám doporučila Calmwise Soothing Cleanser, poté aplikovat sérum Hydr8 B5 a to ráno i večer.

Na ráno navíc aplikujte po séru Calmwise colour correct a večer navíc po séru aplikujte Crystal retinal 1.

 

S pozdravem,

Sandra

03.03.2020 22:04

Mohu požádat o přesné složení INCI? Děkuji

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

20.03.2020 11:27

Dobrý den,

 

detailné složení naleznete na našich stránkách u tohoto produktu v sekci Detailní složení:

https://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/vrasky/liquid-peptides-omlazeni-s-peptidy-1153.html

 

S pozdravem,

Katarína Sedliačiková

Hanka T.

10.02.2020 17:43

Dobrý den, je možné tento produkt pouzivat v dobe těhotenství a při kojení? Dekuji.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

17.02.2020 13:46

Dobrý den,

 

ano, můžete používat.


S pozdravem,

Katarína Sedliačiková

Gabriela

12.11.2019 11:58

Dobrý den, můžete prosím zodpovědět otázku, kterou položila již paní přede mnou a týkala se současné aplikace peptidového séra a vitamínu C? Ráda bych také znala odpověď. Děkuji G.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

12.11.2019 13:17

Dobrý den,

 

Dle nových technologických postupů značky Medik8 lze Liquide peptides a Clarity peptides kombinovat z jakýmkoliv produktem z portfolia Medik8. 

Nejprve naneste Liquid peptides a poté aplikujte jakýkoliv vitamín C a nebo Vitamín A.

S pozdravem,

Šárka Marvanová

24.09.2019 23:02

Dobrý den, dle popisu se tento produkt nesmí kombinovat se sérem Pure C15, což je moje oblíbené sérum s vitamínem C. Myslí se tím nepoužít tyto produkty v jednom ošetření ?? ( tedy je možné použít např. Pure C15 ráno a Peptidy večer ) a nebo nesmí na pleť současně dlouhodobě ??? Předem děkuji za odpověď.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

27.09.2019 14:01

Krásný den, milá Šárko,

Liquid Peptides můžete bez obav kombinovat se všemi produkty Medik8. V minulosti byla firma Medik8 opatrná na to, jaké aktivní látky spolu kombinuje. Nyní ale přišla na trh s poznatkem, že účinnost peptidů, které ve svých produktech využívá, nijak neovlivňuje jejich kombinace s kyselinkami, vitamínem C či vitamínem A.

Peptidy jsou dlouhé řetězce aminokyselin spojené peptidovými vazbami. Peptidy mohou být rozděleny na své základní aminokyseliny procesem zvaným hydrolýza, který odděluje peptidové řetězce, a ty tak ztrácí svoji funkci. Hydrolýza může být spuštěna například smícháním peptidů a kyselin, ale výhradně při velmi vysokých teplotách. Jedná se o složitý proces, protože peptidové vazby jsou poměrně silné a jejich rozbití vyžaduje hodně tepelné energie.

Proto je vysoce nepravděpodobné, že kyseliny v kosmetických produktech hydrolyzují peptidy při dotyku s kůží. Aby se vlákna roztrhla, potřebují vysokou teplotu (ve většině případů vyšší než 100 ° C) a dlouhou dobu být v kontaktu, aby vůbec zreagovaly. Jsme proto v bezpečí s vědomím, že naše kyseliny a peptidy fungují správně vždy, když je naneseme na kůži, a to i v kombinaci se séry, čistícími produkty a krémy.

 

Přejeme Vám krásný den!

Martina Panušková

23.09.2019 21:12

Ještě orisím o upřesnění v jakém pořadí séra používat - calmwise a liquid peptides. Dekuji

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

24.09.2019 09:19

Dobrý den,

 

na čistou pleť ráno i večer nanesete nejprve Liquid peptides a poté Calmwise sérum. Pak můžete aplikovat další olejová séra a nebo krémy.

 

S pozdravem,

Martina Panušková

21.09.2019 12:59

Dobry den, mohu toto serum pouzivat soucasne s vyrobky calmwise? Dekuji

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

23.09.2019 14:32

Dobrý den,

 

ano tento produkt je vhodný v kombinaci s Calmwise řadou.

 

S pozdravem,

Dana Holasová

11.09.2019 09:21

Dobrý den, chci se zeptat, zda je sérum s peptidy Liquid Peptides na olejové bázi? Děkuji. Holasová

Katarína Sedliačiková - Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

11.09.2019 10:48

Dobrý den,

 

Liquid peptides jsou na bází lehké gelové textury. Nanášíte je jako první, vždy před olejovými a krémovými produkty.


S pozdravem,

Stanislava Hemalová

09.09.2019 23:24

Dobrý den, jak velký je obsah Matrixyl 3000 ve výrobku Liquid Peptides . Děkuji Hemalová

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

11.09.2019 14:15

Dobrý den, milá Stanislavo,

 

bohužel, tuto informaci si výrobce ponechává jako interní. Liquid Peptides obsahuje více typů peptidů, celkově však peptidová složka tvoří 30 % séra.

 

Přejeme Vám krásný den!

Eliska Pajerova

11.08.2019 06:45

Dobrý den, lze kombinovat se sérem Hydr8 B5 Intense? Děkuji

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

12.08.2019 10:05

Dobrý den,

 

ano, tato kombinace je více jak vhodná.

Nejprve nanesete Hydr8 B5 Intense a poté aplikujëte Liquid peptides.


S pozdravem,

Petra T.

05.08.2019 12:57

Hezký den, zakoupila jsem si přípravek s peptidy. Jak uvádíte, nesmí se přípravek používat s přípravky obsahující kyselinu glykolovou, salicilovou apod., které se nesmývají. Tedy lze používat čistící gel, který obsahuje tyto kyseliny, který se smíchá s vodou, napění a vyčistí plet a smyje vodou? Děkuji a jsem s pozdravem Petra T.

Katarína Sedliačiková - Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

12.08.2019 10:40

Dobrý den,

Ano, mycí gely, které obsahují kyselinky a jsou smyvatelné vodou se mohou kombinovat s Liquid peptides.

S pozdravem,

Jana B.

15.07.2019 13:58

Dobrý den, je možné toto sérum Medic8 používat v kombinaci s retinolem? Děkuji.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

15.07.2019 15:07

Dobrý den,

ano, Liquid peptides lze kombinovat s jakýmkoliv vitamíne A od značky medik8.

 

S pozdravem,

Michaela

09.05.2019 14:09

Dobrý den,chci se zeptat,zda je možné a vhodné kombinovat Liquid Peptides s r-Retinoate - sérum aktivující mládí a Daily Radiance Vitamin C? V tomto pořadí? Popřípadě jakou jinou variantu séra,doporučujete ? Děkuji za odpověd ,pěkný den.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

11.05.2019 14:12

Krásný den, milá Michaelo,

 

tyto produkty můžete bez obav kombinovat, doporučili bychom Vám používat ráno sérum Liquid Peptides a po jeho dostatečném vstřebání aplikovat krém Daily Radiance Vitamin C. 

 

Večer pak použijte sérum Liquid Peptides a po jeho vstřebání aplikovat sérum r-Retinoate.

 

 

Přejeme Vám krásný den!

Dita Macháčková

28.12.2018 13:30

Dobrý den, velmi mě láká vyzkoušet tento produkt, je vhodné jej kombinovat s denním krémem White Balance Everyday Protect ?

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

31.12.2018 14:35

Dobrý den,

Vřele tuto kombinaci doporučuji.

 

S pozdravem,

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Copper Heptapeptide-14 Pantothenate, Heptapeptide-15 Palmitate, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Tripeptide-38, Carnosine, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-5, Tetrapeptide-21, Sodium Hyaluronate, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Dunaliella Salina (Green Algae) Extract, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Pantolactone, Phenylpropanol, Polyvinyl Alcohol, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Xanthan Gum.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Proč je antioxidace pleti důležitá?

Proč je antioxidace pleti důležitá?

My, Češi, na antioxidaci trochu zapomínáme. Možná tak ještě, pokud by znamenala konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny, tak na ni přikývneme Pokud se má ale jednat o antioxidaci pleti, jsme skeptičtí. Skepse přitom není vůbec na místě!

Jak doručit peptidy do kůže, aby vás zbavily vrásek? Speciálním systémem

Jak doručit peptidy do kůže, aby vás zbavily vrásek? Speciálním systémem

Peptidy jsou v kosmetických produktech poměrně běžnou složkou s mnoha prokázanými účinky na pleť. Problematické bývá však jejich doručení do pleti do místa působení. Protože se jedná o větší molekuly hydrofilního charakteru, pro svoji nejvyšší účinnost potřebují speciální systém doručení, který j...

Navyšte účinky filozofie CSA. Jak? S pomocí peptidů

Navyšte účinky filozofie CSA. Jak? S pomocí peptidů

Filozofie CSA sestává z aplikace vitamínu C a ochrany před UV paprsky ráno a aplikace vitamínu A večer. To vše má za následek obnovu kolagenu a elastinu v kůži, a tím pádem její omlazení. Pokud do péče přidáte peptidy, účinek filozofie CSA tak maximalizujete.

Časopis Můj svět (únor 2020)

Časopis Můj svět (únor 2020)

Jak zastavit stárnutí pleti? Podle časopisu Můj svět byste se měli svěřit peptidům nebo nanočásticím. Vyzkoušejte sérum s nanočásticemi Endor nebo Liquid Peptides od Medik8, které využívá pro omlazení a hydrataci 30% koktejlu unikátních peptidů.

Časopis Můj svět (září 2019)

Časopis Můj svět (září 2019)

Jak si uchovat šťavnatou pleť i po létu, které pokožku nadměrná namáhá a vysušuje? Pomohou vám peptidy, konkrétně dokonale hydratující omlazující sérum Liquid Peptides od Medik8 s unikátním 30% koktejlem peptidů se technologií kosmetického dronu. Tohle sérum milují snad všechny beauty bloggerky!...

Časopis Marianne (září 2019)

Časopis Marianne (září 2019)

V září se v časopisu Marianne věnovali kosmetice, která využívá nejmodernější technologie. Jedním z takových produktů je i hydratační sérum Liquid Peptides, který využívá technologii kosmetického dronu. Ten je schopen do kůže doručit peptidy až na místo, kde nejlépe působí....