Hydr8 Day XD

Chcete účinný krém s obsahem růstových faktorů? Nabízíme vám intenzivní denní hydratační krém s bohatou recepturou obsahující epidermální růstové faktory (EGF) a vitamín C pro obnovu pleti. Aby toho nebylo málo, obsahuje také magnety udržující vlhkost Moisture Magnets™, kakaové máslo pro hydrataci a směs antioxidantů Ectoinu pro rozsáhlou ochranu buněk před spálením.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Hydr8 Day XD
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Popis 

Hydr8 Day XD obsahuje nové, klinicky testované složky v osvědčených koncentracích. Je určen pro poskytování buněčné ochrany, omezování vzniku jemných vrásek a redukci viditelných projevů stárnutí. Díky obsaženým růstovým faktorům ovlivňuje proces stárnutí buněk.
 
Růstové faktory jsou molekuly, které se zapojují do buněčné komunikace. Jsou přirozeně přítomné v těle a říkají buňkám, co mají dělat. Používání růstových faktorů v kosmetických produktech představuje naši schopnost přímo komunikovat s našimi buňkami - můžeme jim říci, aby zůstaly mladé a neustále rostly. 
 
Značka Medik8 používá ve svých produktech epidermální růstové faktory (EGF), které jsou během procesu čištění třikrát filtrovány. Ve výsledném produktu jsou obsaženy pouze ultra čisté a stabilní růstové faktory. Růstový faktor Medik8 prokazuje o 99,5 % nižší aktivitu proteáz v porovnání s růstovými faktory vytvořenými z rostlin, což značí o jeho nejvyšší čistotě.
 
Jaký je rozdíl mezi krémem a sérem Growth Factor?
Sérum s růstovými faktory Growth Factor Serum je silnější variantou hydratačního krému Hydr8 Day XD. Kombinace obou produktů však zajišťuje rychlé, viditelné a dlouhodobé výsledky.
 

Účinky

Účinně omezuje vznik jemných vrásek.
Dlouhodobě redukuje viditelné projevy stárnutí - redukuje jemné rýhy a vrásky.
Má antioxidační účinky, působí proti volným radikálům.
Účinně hydratuje pokožku.
Významně zpomaluje proces stárnutí.
Zvyšuje tonus pokožky a zjemňuje struktury pokožky.
Aktivuje přirozenou obnovu buněk.
Navyšuje proliferaci epidermálních buněk.
Stimuluje růst buněk fibroblastů (zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu).
Vylepšuje texturu pokožky a pokožku rozjasňuje.
 

Výhody

Má vysokou čistotu a stabilitu růstového faktoru.
Je vyráběn biotechnologií - synteticky z bakterie E. Coli.
Prochází ultra filtrací růstových faktorů (filtrováno 3x).
Je vhodný i pro senzitivní pokožku.
 

Určeno pro

Muže a ženy, ve věku 25+.
 

Složení (hlavní účinné látky)

Růstové faktory EGF (trojnásobně filtrované) – viditelně omlazují pokožku.
Vitamín C -  pokožku prozáří, působí také jako antioxidant.
Pre-SPF® komplex (Ectoin) - přírodní bakteriální substance, která podle studií prokazatelně chrání DNA a buněčné membrány. Chrání také před slunečním poškozením.
Hydratační Magnety™ - patentovaná složka, která signifikantně navyšuje hodnotu hydratace.
Superoxiddismutáza - antioxidační enzym, který neutralizuje volné radikály.
Kakaové máslo - intenzivně hydratuje pokožku.
 

Obsah balení

Balení 50 ml vydrží až 50 aplikací.
Trvanlivost po otevření je 36 měsíců.
 

Návod k použití 

Doporučujeme používat jednou denně, jedná se o denní krém. Ráno, po očištění pleti, naneste do oblasti obličeje a krku malé množství Hydr8 Day XD. Nenanášejte do očního okolí a na rty.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Kateřina Jůzová

03.03.2015 09:03

Dobrý den, chci se zeptat, zda je lepší kombinovat tento krém se sérem Jalusint nebo Retinol 3TR. Mám sušší, problematickou pleť se sklonem k akné. Poradila byste mi s výběrem kombinace denní krém,sérum? Děkuji za odpověď

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.03.2015 10:41

Dobrý den, Kateřino,

oba Vámi zmiňované produkty patří mezi noční séra, která se doporučuje aplikovat večer. Vzhledem k typu Vaší pokožky bych Vám doporučila použít na noc Retinol 3 TR, který podporuje redukci vrásek a rýh, vyživuje pokožku a reguluje tvorbu kožního mazu. Ráno pro hydrataci, rozjasnění pleti a redukci vrásek doporučuji aplikovat Growth Factor sérum. Oba produkty používejte na odlíčenou pokožku a následně naneste ráno denní krém Hydr8 Day XD a večer Váš oblíbený noční krém, doporučuji rovněž od Medik8 Hydr8 Night.

Dominika Dvořáková

22.02.2015 10:35

Dobrý den, chci se zeptat, zdali tento krém,/ v jehož popisu stojí, že chrání buňky před spálením, / dokáže ochránit obličej před sluncem, i když nemá klasicky SPF... děkuji za odpověď,

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

23.02.2015 12:37

Dobrý den, Dominiko,

Hydr8 Day XD obsahuje komplex antioxidantů, které slouží jako podpora ochrany pokožky před jejím spálením na sluníčku. Rozhodně ale nefungují jako náhrada ochranného faktoru. Proto Vám doporučuji po nanesení Hydr8 Day XD ráno aplikovat ještě krém s ochranných faktorem, aby Vaše pokožka byla před UV zářením dostatečně chráněna.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Jizvy po akné můžete zredukovat i ve své kuchyni (no vážně!)

Jizvy po akné můžete zredukovat i ve své kuchyni (no vážně!)

Nedávno jsme se v našem Magazínu krásy zaobírali možnostmi, jak se zbavit jizev po akné. Narazili jsme na chemický peeling, dermabrazi, ale i různé chirurgické možnosti jejich odstranění. Teď se zaměříme na slibované přírodní způsoby, jak s jizvami po akné bojovat.