U objednávek do 16.12. můžeme garantovat doručení do Vánoc. Po tomto datu lze samozřejmě objednávat i nadále, ale abyste měli dárek pod stromek, doporučujeme osobní odběr.

Growth Factor sérum

Omlazující sérum s růstovým faktorem.
Pokud hledáte efektivní sérum pro redukci vrásek, které využívá těch nejnovějších poznatků a technologií, tak jste na správném místě. Growth Factor sérum obsahuje totiž růstový faktor, u něhož je klinicky prokázaná redukce vrásek.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Growth Factor sérum
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Popis

Growth Factor sérum obsahuje růstový faktor vyrobený biotechnologickým postupem, který je navíc třikrát filtrovaný, aby byl nejen účinný, ale také stabilní. Bylo klinicky ověřeno, že sérum s růstovým faktorem zvětšuje tloušťku epidermis o 45 % a celkové množství kolagenu o 20 %. Navíc dochází k navýšení počtu epidermálních buněk a navýšení tvorby elastinu a kyseliny hyaluronové, což vede k vyhlazení linek a vrásek, zvýšení tonusu pokožky a zjemnění struktury pokožky.
Růstový faktor značky Medik8 se získává stejným postupem, jaký se ve farmaceutickém průmyslu používá k výrobě inzulinu. Vyrábí se biotechnologickými postupy a neosahuje zvířecí/lidské deriváty. Pro celkovou regeneraci pokožky jsou do složení přidány látky jako kyselina hyaluronová, lecitin a pantenol.
 

K čemu jsou růstové faktory?

Růstové faktory jsou užitečné zejména pro potlačení známek stárnutí. Bylo prokázáno, že EGF (epidermální růstové faktory, z angl. Epidermal Growth Factors) zvyšují počet epidermálních buněk a tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, což vede k vyhlazení linek a vrásek, zvýšení tonusu pokožky a zjemnění struktury pokožky. Společnost Medik8 používá metodu trojité filtrace, aby zaručila vysokou účinnost, čistotu a bezpečnost. Dále používá lipozomální systém distribuce pro lepší průnik do pokožky (účinná látka je uzavřena v lipozomech).
 

Účinky

 • Redukce vrásek a rýh
 • Regenerace pokožky
 • Zvýšení tonusu pokožky
 • Zjemnění struktury pokožky
 

Výhody

 • Aktivuje mládí
 • Obsahuje vysoké množství ultra-čistého EGF
 • Sérum s růstovým faktorem má nosné medium- lipozomy- k zaručení účinnosti EGF (průnik účinné látky do kůže)
 • Bylo klinicky ověřeno, že sérum s růstovým faktorem zvětšuje tloušťku epidermis o 45 % a celkové množství kolagenu o 20 %
 • Navrací pokožce svěžest a mladistvý vzhled
 • Sérum s růstovým faktorem je pětkrát účinnější než klasický hydratační přípravek
 • Je vhodné pro všechny typy pokožky
 • Nebyl testován na zvířatech
 • Neobsahuje vůně, parabeny a konzervační látky
 

Určeno pro

Muži a ženy, 25+
Efektivní pro udržení mladistvého vzhledu a pro redukci již vzniklých vrásek
 

Složení (hlavní účinné látky)

sh-oligopeptid-1 (EGF): růstový faktor vyrobený biotechnologickým postupem, třikrát filtrovaný a stabilizovaný v lipozomu. Aktivuje kožní receptory, které stimulují obnovu buněk a následnou regeneraci pokožky. 
Kyselina hyaluronová: zvlhčující účinná složka, která váže vodu v množství až 1000násobku své hmotnosti.
Lecitin: zvyšuje intenzitu dýchání kůže a reguluje buněčnou výměnu. Ovlivňuje také měkkost a ohebnost pokožky. U suché kůže zamezuje jejímu vysoušení.
Výtažek z rozmarýnu lékařského: čistí pokožku, dodává jí energii a působí proti únavě.
Panthenol (kyselina pantothenová): nezbytná pro udržení zdravé pokožky, působí jako prevence vzniku vrásek a dalších projevů stárnutí kůže. Její nedostatek se významně projevuje na kůži – snížením pružnosti, rychlejším stárnutím kůže a rozvojem vrásek. Má také protizánětlivé účinky.
 

Proč je toto sérum s růstovým faktorem lepší než konkurenční přípravky?

Růstový faktor společnosti Medik8 prochází procesem trojité filtrace, aby se zajistila maximální účinnost, čistota a stabilita
Růstový faktor společnosti Medik8 je ultra-čistý a obsažen ve vysoké koncentraci.
Bylo klinicky prokázáno, že růstový faktor společnosti Medik8 navrací pokožce mladistvý vzhled.
Růstový faktor společnosti Medik8 se vyrábí biotechnologickými postupy a neosahuje zvířecí/lidské deriváty.

Obsah balení 

30ml, aplikační hygienické kapátko
 

Návod k použití

Jednoduše naneste pár kapek na oblast celého obličeje, krku a dekoltu (zpravidla 5 - 6 kapek). Doporučujeme používat dvakrát denně. Vyhněte se oblasti okolo očí. Nechte sérum absorbovat. Po použití a vstřebání můžete použít jakýkoliv jiný doporučený přípravek značky Medik8.
Sérum Growth Factor je možné používat samostatně, nebo v kombinaci s derma válečkem Medik8. Pokud zvolíte kombinaci, nejprve použijte derma váleček Medik8, poté nanášejte sérum.

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 97% Dokonalé
1x
Tereza Černá | 05.04.2014
Hodnocení:
97% Dokonalé
Zobrazit
Tereza Černá | 05.04.2014
Hodnocení:
97% Dokonalé
Pokud existuje něco, co umí vyhladit vrásky tak jsou to růstové faktory. Vlastní zkušenost, efekt viditelný během několika dnů. Zcela určite doporučuji.
Zavřít

Souvisí s články Magazínu krásy:

Dobré i špatné recenze nekompromisních blogerek

Dobré i špatné recenze nekompromisních blogerek

Testovaly pro Vás, abyste věděli, co můžete reálně očekávat od našich výrobků - známé blogerky odzkoušely účinnost lékařské kosmetiky z Medaprexu. Některé byly spokojeny velmi, některé zase méně. V následujícím článku najdete krátké shrnutí a odkazy na jejich blogy.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Zakoupila jsem sérum Growth Factor. Zajímalo by mne, kde ho uchovávat? Mohu při normální pokojové teplotě nebo raději v lednici?

Growth Factor sérum můžete uchovávat při pokojové teplotě, tj do 25 C. V letních měsících je důležité uchránit jej před slunečním zářením a skladováním v přehřáté místnosti.