Jalusint - Kyselina Hyaluronová

Toto sérum je mnohem účinnější, než krémy s kyselinou hyaluronovou. Ty totiž nikdy nedokážou vaši pokožku omladit, protože molekuly kyseliny hyaluronové jsou tak velké, že neprojdou horní vrstvou pokožky. My ale přinášíme opravdu funkční kosmetiku, která bude tuto složku ve vaší pokožce sama vytvářet každý den.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Jalusint - Kyselina Hyaluronová
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Popis

Pokožka potřebuje vytvářet kyselinu hyaluronovou každý den, aby byla správně hydratována a nevznikaly na ní viditelné projevy stárnutí - vrásky, kruhy pod očima, a pod. Kyselina hyaluronová v klasických krémech je však minimálně vstřebána do kůže. Její molekuly jsou tak velké, že nemohou projít přes vrchní část kůže. To výborně řeší Jalusint. Je prvním přípravkem, který dokáže dostat kyselinu hyaluronovou do dermis (střední části pokožky), tedy tam, kde ji nejvíce potřebujete. Jalusint totiž Kyselinu Hyaluronovou pod kůží vytvoří sám. Obsahuje tzv. prekurzory kyseliny hyaluronové, a to konkrétně kyselinu glukuronovou a N-acetylglukosamin. Tyto 2 látky jsou pomocí liposomů transportovány do dermis a zde vytvoří kyselinu hyaluronovou.

Účinky

  • Maximální hydratace zevnitř
  • Tvorba kyseliny hyaluronové na denní bázi
  • Redukce jemných vrásek
  • Jednotný tón pleti

Výhody

  • Do pokožky lehce proniknou všechny důležité látky. (Pomocí liposomů se dostanou prekurzory dovnitř do pokožky.)
  • Jalusint vytváří Kyselinu Hyaluronovou přirozeně.
  • Kyselina hyaluronová nezůstane na pokožce, ale skutečně se vytváří ve střední části pokožky neboli dermis
  • Redukuje jemné vrásky a má zásadní vliv na vyváženou hydrataci pokožky

Proč koupit u nás

Díky našemu věrnostnímu programu se Vám každý nákup vyplatí. Nabízíme za věrnost a výši nákupu výrazné slevy a krásné dárky.
Nesnažíme se Vám nabídnout kosmetiku, která bude s obsahem kyseliny hyaluronové, ale v podstatě bude úplně nefunkční. Jalusint myslí hned na dvě věci najednou - jak dostat účinné látky do pokožky a jak vytvářet kyselinu hyaluronovou v pokožce na denní bázi. Jeho mechanismus účinku tak zaručuje skutečně dokonalou hydrataci a zároveň redukci vrásek.
Navíc můžete volat na bezplatnou linku 800 260 002 a my Vám rádi zodpovíme všechny dotazy, nejen k výrobku Jalusint, nebo ke Kyselině Hyaluronové obecně.

Určeno pro

  • Muže a ženy 25+ (hydratace je doporučená již s prvními známkami stárnutí pleti)
  • Všechny typy pokožky

Složení (hlavní účinné látky)

Obsah balení

Praktické balení s pumpičkou. To funguje na bázi podtlaku, takže denně viditelně kontrolujete obsah
Konzistence gelu, 50ml.

Návod k použití

Doporučujeme používat Jalusint 1x denně, vždy večer před spaním. Naneste dostatečné množství gelu na čistou (odlíčenou) pokožku, jemně vmasírujte a nechte vstřebat.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Alžběta Nováková

30.12.2015 11:08

Uvažuji o koupi tohoto produktu. Protože mám ale velmi citlivou pleť se sklony k alergickým reakcím, chtěla bych se zeptat, zda je může vyvolat i kyselina hyaluronová. Díky

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

31.12.2015 17:31

Dobrý den, Alžběto,

vzhledem k tomu, že kyselina hyaluronová je obsažena v těle, je alergie na ni prakticky vyloučena. Nicméně může se stát, že klient může citlivě reagovat na jiné látky obsažené v produktu.

Jaromír Kudrna

27.06.2015 15:06

Nedávné studie v Hradci Králové tvrdily, že kyselina hyaluronová nemá takové účinky, jak se mnohdy tvrdí. A tak kde je pravda ?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.07.2015 13:41

Dobrý den, Jaromíre,

o jakéstudie se jedná? V případě Jalusintu se nejedná o aplikaci kyseliny hyaluronové na pokožku, ale o tzv. prekurzory kyseliny hyaluronové, které se teprve v kůži mění na kyselinu hyaluronovou.

Dana Šeny

28.11.2014 21:43

Dobrý den, jak toto sérum kombinovat s přípravky Dermaheal / mám i sérum / a přípravky Medik a Pretox infin 8, příp. který přípravek čím nahradit? Je mi 48 let a mám citlivou pleť. Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.12.2014 14:02

Dobrý den, Dano,

sérum je vhodné používat vždy večer, a to před aplikací nočního krému. Jemně jej vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Jana

23.04.2014 22:57

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možno tento preparát používat v kombinaci s dermaválečkem. Děkuji Vám předem za Vaši odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.04.2014 17:19

Dobrý den, Jano,

Jalusint je jedinečné sérum, které díky unikátní technologii liposomů dokáže dopravit kyselinu hyaluronovou do střední vrstvy pokožky (dermis), kde je její působení na pokožku nejúčinnější. Po pravidelné aplikaci je tak pokožka hydratovaná, pevná a elastická. Sérum tedy samo o sobě dokáže díky lipozomům proniknout do střední vrstvy pokožky- dermis. Pokud chcete zvýšit absorpci tohoto gelu, určitě můžete derma váleček použít, není to v podstatě nic proti ničemu. Samotné používání derma válečku navíc dokáže podpořit omlazení pleti díky jemnému narušení kůže a nastartování jejího procesu regenerace a s ní spojené produkce kolagenu a elastinu.

Jindra

11.02.2013 13:12

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, zda-li je možnéJalusint aplikovat i na oční okolí, dále pak jestli je třeba použít ještě oční a noční krém.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.02.2013 14:20

Dobrý den Jindro, Jalusint je určen pro celou oblast obličeje jako noční péče, není stěžejně určen pro oční okolí. Nicméně určitě můžete nanést pod oči a do okolí očí (velmi jemná konzistence nepodráždí). Nenanášejte však na oční víčka, zde se doporučují jen speciální přípravky. Noční krém již opravdu nepotřebujete, oční krém jen v případě, že řešíte cíleně oční vrásky.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 100% Dokonalé
1x
Pavlí Blažek | 22.07.2013
Hodnocení:
100% Dokonalé
Vyzkoušela jsem sérum JALUSINT a musím Vám sdělit, že nic tak úžasného s tak báječným a dokonalým výsledkem jsem ještě nikdy neviděla.
Odkaz

Souvisí s články Magazínu krásy:

Kyselina hyaluronová - elixír mládí pokožky

Kyselina hyaluronová - elixír mládí pokožky

Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, kůži a chrupavkách. Celkem 55 % z celkového obsahu této kyseliny v lidském těle ...

Kyselina hyaluronová v krému nebo injekčně?

Kyselina hyaluronová v krému nebo injekčně?

Kyselina hyaluronová je v současné době jedna z nejpopulárnějších látek používaných k vyhlazení vrásek. Jaký způsob aplikace této kyseliny mládí je však nejúčinnější?

Vrásky, jak je odstranit?

Vrásky, jak je odstranit?

Vrásky jsou jedny z nejviditelnějších projevů stárnutí pleti, a proto jsou mezi ženami velmi obávanými vadami na kráse. Vráskám se žádná z nás nevyhne, ale můžeme jim vzdorovat, a když už se objeví, účinně proti nim bojovat.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Je Jalusint sérum opravdu účinné?

Jalusint obsahuje prekurzory (látky, které jsou schopné přeměnit se na jiné látky), které mají malé molekuly, takže dokážou proniknout hluboko do pokožky, kde se přetvoří na kyselinu hyaluronovu. Tím pokožku zpevňují, hydratují a dodávají jí mladší vzhled. Současně produkt redukuje jemné vrásky a rýhy. Máme s ním dlouhodobě velmi dobré zkušenosti. Myslím, že je to zejména pro suchou pokožku správná volba.


Je mi 38 let. Chci si koupit kvalitní přípravek proti vráskám a na povadlou pleť. Nejvíce potřebuji řešit nosoretní vrásku a povadlé tváře, ty asi ještě víc než vrásky. Doporučujete Jalusint nebo radši Retinol 3 TR sérum s dermaválečkem?

Jalusint je opravdu velmi dobrý přípravek na hydrataci pokožky a redukci vrásek a rýh. Obsahuje prekurzory, které jsou schopné dostat se do míst, kde mají působit a tam se následně přetvoří v ksyelinu hyauronovu. Ta pleť vypíná, vyživuje a hydratuje.
Retinol 3 TR obsahuje vitamín A, který má jemné exfoliační účinky na pleť, prozáří ji a současně velmi dobře redukuje vrásky a rýhy. Každý přípravek je trochu na jiném principu, záleží i na typu pleti, který máte. Retinol 3 TR je na olejové bázi, proto osobám s mastnou pokožkou nemusí úplně vyhovovat, i když póry nijak neucpává.

Mastnou pleť nemám, oleje mi problémy nepůsobí, spíše mi jde o vypnutí pleti.

Pokud Vám nejvíce záleží právě na vypnutí pleti, doporučila bych Vám Jalusint.

Mám ho používat jenom večer?

Ano, přípravek stačí používat 1x denně, večer.


Ráda bych se poradila, jaký přípravek použít na vrásky nad horním rtem (je mi 38). Vybrala jsem si výrobky Retino 3TR a Jalusint. Ještě podotýkám, že mi nejde o zvětšení rtů.

Oba přípravky jsou vhodné pro řešení vrásek a rýh, každý funguje na trošku jiném principu. Retinol 3 TR obnovuje kožní buňky, čímž vyhlazuje vrásky, Jalusint podporuje hydrataci pleti prostřednictvím vytváření kyseliny hyaluronové, čímž pleť rovněž vypíná. Oba tyto produkty jsou efektivní i na vrásky kolem úst. Vyhněte se ale jejich aplikaci na rty.

Dají se tyto dva přípravky kombinovat? Např. Jalusint ráno, Retinol 3TR večer?

Obecně se doporučuje oba přípravky používat večer ale Jalusint můžete dle potřeby použít místo večerní péče ráno. Retinol 3 TR je noční sérum, nepoužívejte jej přes den. Obsahuje vitamín A (Retinol), který podporuje exfoliaci. Kůže by tak mohla být přes den citlivější na UV záření. Kombinace těchto přípravků podpoří efekt redukce vrásek.