Dermaheal opalovací krém SPF 50 Ochranný krém, který hydratuje a redukuje vrásky

Opalovací krém, který nejen, že vás ochrání před UVA a UVB zářením, ale dokonce bojuje proti vráskám a krásně hydratuje pleť? Jestli se chystáte na pořádnou „opalovačku“, je Dermaheal opalovací krém SPF 50 tím pravým přípravkem pro vás!

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Dermaheal opalovací krém SPF 50
Cena: 940 Kč

Skladem

Když se chystáte na sluníčko

Pokud vás čeká pobyt na intenzivním sluníčku, každý dermatolog vám doporučí použít kvalitní opalovací krém s dostatečnou výší ochranného faktoru. My vám doporučujeme Dermaheal opalovací krém SPF 50, který je vysoce účinný, má faktor 50 a trojitou ochranu proti UVA záření.

Co to všechno znamená?

Díky SPF 50 prodlouží Dermaheal dobu, po kterou se můžete slunit bez rizika, na padesátinásobek času, než kdybyste na sebe žádný ochranný krém neaplikovali (tato doba se samozřejmě řídí podle vašeho fototypu pleti). Číslo ochranného faktoru, tedy SPF 50, vyjadřuje zejména ochranu proti UVB záření. Na rozdíl od většiny výrobců však Dermaheal zveřejňuje i výši ochrany proti UVA záření. Ta není vyjadřována číslem, ale udává ji pětistupňová škála pomocí symbolu +. Dermaheal se pyšní hned označením +++.

I proti vráskám

Kromě toho, že pleť chrání před sluníčkem, působí Dermaheal jako prevence vzniku vrásek, a to díky obsahu peptidů, které pokožku vyváženě hydratují.

Chrání a omlazuje pleť

 • Intenzivní ochrana pokožky před UVA/UVB zářením
 • Hydratace pokožky
 • Prevence vzniku vrásek

Obsahuje chemické a minerální faktory

 • Vysoký faktor ochrany: SPF50 a PA+++
 • Chrání před UVA i UVB zářením
 • Obsahuje biomimetické peptidy, které pokožku vyživují a chrání před vznikem vrásek
 • Obsahuje kombinaci chemických a minerálních ochranných faktorů pro maximální bezpečnost
 • Lehce se aplikuje a vstřebává

Kombinuje 3 produkty

 • Ochranný opalovací krém
 • Hydratační krém
 • Přípravek na prevenci vzniku vrásek

Oxid zinečnatý a titaničitý

Titanium Dioxide (dioxid titaničitý):
Minerální ochranný faktor.

Zinc Oxide (oxid zinečnatý):
Minerální  ochranný faktor.

+ 3 chemické ochranné faktory

Ethylhexyl Methoxycinnamate:
Chemický ochranný faktor.

Isoamyl p-Methoxycinnamate:
Chemický ochranný faktor.

Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol:
Chemický ochranný faktor.

Jak je to s UVA a UVB zářením?

Předně je třeba zdůraznit, je pokožku je nutné chránit před oběma typy záření!

UVA je záření o vlnové délce 320-400nm. Způsobuje stárnutí kůže a nadměrnou pigmentaci. UVB záření má vlnovou délku 290-320nm a jeho působení je zodpovědné za vznik maligního melanomu, pigmentaci a spálení pokožky. Obě záření dopadají na zemský povrch, a proto je nutné zvolit produkt, který vás maximálně ochrání před oběma z nich. Dermaheal ochranný krém s SPF50 tento požadavek splňuje na 100%.

Jak je to s výškou faktoru?

Výška ochranného faktoru neboli SPF nám udává, jaká část ultrafialového záření se dostane do kůže. Dále také udává, jak dlouho můžeme po nanesení ochrany pobývat bezpečně na sluníčku.

Např. faktor 30 propustí do kůže 1/30 ultrafialového záření, tím zároveň prodlouží náš pobyt na sluníčku 30x při vzniku stejných škod jako bez použití faktoru. Takže pokud jsem fototyp I a mohu za normálních okolností pobývat na sluníčku 10 minut bez ochranného krému, po nanesení SPF30 jsem chráněn po dobu 300minut.

Číslo ochranného faktoru vyjadřuje hlavně ochranu proti UVB záření. Ochrana proti UVA záření není vyjadřována číslem, ale je udávána jako pětistupňová škála pomocí symbolu +. Pozor na to, většina výrobců ji neuvádí.

Druhy ochranných faktorů

V současné době jsou známé 2 druhy ochranných faktorů – chemické a minerální.

Chemické faktory neboli UV filtry

Jsou vyvinuty v laboratořích a pokožku chrání před sluncem pomocí chemické reakce. Fungují mechanismem pohlcování fotonů ultrafialového záření, jejichž energie se díky chemické reakci přeměňuje na neškodné teplo. Zkrátka a dobře,prostě přemění UV záření na obyčejné teplo.

Fyzikální faktory (minerální)

Nejčastěji se jedná o oxidy zinku nebo titanu. Jsou to přírodní minerální pigmenty pomleté na jemňoučký prach. Tento prášek je do krému přimíchán a vytváří na kůži ochranný film, který ultrafialové záření odráží. V podstatě funguje jako zrcadlo, které záření odráží.

Kvalitní fotoprotektivní prostředky s vysokým faktorem používají vždy kombinaci obou ochranných faktorů. Dermaheal samozřejmě obsahuje jak faktory fyzikální, tak chemické, a zaručuje tak pleti maximální možnou ochranu.

Aplikujte před sluněním

 • Naneste male množství krému na obličej, krk a dekolt. Používejte alespoň 20 - 30 minut před vystavením pokožky přímému slunečnímu záření. 
 • Obsah balení je 50g opalovacího krému.

Upozornění

Jen pro zevní použití, nepolykat. V případě spolknutí vyhledejte odbornou pomoc. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se přípravek dostane do oka, vymyjte jej vodou. V případě vzniku a trvání podráždění, přestaňte používat a kontaktujte svého lékaře. Nepoužívejte na otevřené rány. Nenechávejte v dosahu dětí.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Eva K.

29.05.2017 14:46

Dobry den, kolko percent dioxidu titaniciteho a oxidu zinocnateho obsahuje tento krem? dakujem

Dana

12.04.2015 18:12

Dobrý den, lze používat v létě místo denního krému Dermaheal nebo na něj ? Může se pod tento krém nanášet sérum a na něj make up ? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.04.2015 10:45

Dobrý den, Dano,

ano, tento opalovací krém můžete používat v létě místo denního krému. Velmi účinně chrání pleť před sluníčkem, hydratuje ji a působí jako prevence vzniku vrásek. Pod krém je možné aplikovat séra, a to tak, že sérum nanesete na odlíčenou pokožku, necháte vstřebat a poté aplikujete krém. Na krém je rovněž dle potřeby možné nanést make-up.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 93% Dokonalé
2x
Monika | 22.07.2014
Hodnocení:
81% Excelentní
Na pláži lze krém aplikovat vícekrát a stále vypadáte :D normálně, bez podivných bílých šmouh na obličeji.
Skutečně chrání, nemusíte si neustále mazat obličej, jako s jinými produkty. Stačí důkladně jednou.
Odkaz
Bez konkrétního hodnocení
Martina | 29.07.2014
Hodnocení:
100% Dokonalé
Odkaz
1x 1x
Marcela | 01.04.2014
Hodnocení:
99% Dokonalé
Krém se dobře roztírá a dobře a rychle vstřebává, neucpává póry, skvěle hydratuje
cena, ačkoli vzhledem k tomu, že se jedná o SPF 50, je pochopitelná
Odkaz

Souvisí s články Magazínu krásy:

Opalujte se tak zdravě, jak to jenom jde

Opalujte se tak zdravě, jak to jenom jde

Existuje pojem zdravé opalování nebo je to jenom nesmysl, který si vymysleli obhájci tmavého opálení? Na tuto otázku jsou velice rozdílné odpovědi. Každopádně, člověk se kontaktu se sluncem rozhodně vyhnout nemůže, a proto je potřeba vědět, jak se co nejzdravěji opalovat, aby nám to příliš neuško...

Nenechte si kazit život vráskami okolo očí

Nenechte si kazit život vráskami okolo očí

Vrásky okolo očí jsou velice nepříjemné. Většinou vznikají jako první vrásky na obličeji vůbec a to z toho důvodu, že okolo očí je kůže nejslabší a nejvíce náchylná k poškození. Vrásky okolo očí jsou ty, které mohou vznikat už mezi dvacátým a třicátým rokem života, ale dá se proti nim bojovat tak...

Jak pečovat o pleť s rozšířenými žilkami?

Jak pečovat o pleť s rozšířenými žilkami?

Rozšířené žilky neboli odborně kuperóza se může projevit již v mládí. Nejčastější a nejviditelnější je jejich výskyt na obličeji, můžeme je ale pozorovat také na těle. Dá se s nimi účinně bojovat?

Kosmetika na dovolenou. Nákupní seznam pro vás.

Kosmetika na dovolenou. Nákupní seznam pro vás.

I když se snažíme si na dovolené spíše odpočinout a nezabývat se každodenním make-upem, několik kosmetických přípravků je nutné si s sebou sbalit. Bez čeho se na dovolené neobejdete? Zužte svůj nákupní seznam a snižte kila svého zavazadla. Náš přehled napoví, co potřebujete a bez čeho se obejdete...

UVA a UVB paprsky. Co škodí pleti víc?

UVA a UVB paprsky. Co škodí pleti víc?

Většina opalovacích krémů udává pouze hodnotu SPF. Věděli jste ale, že toto označení podává informaci výhradně o schopnosti produktu chránit pleť před UVB zářením? A víte také, jak moc dokáží pleť poškodit UVA paprsky?

Léto je tu. Co vaše pleť nutně potřebuje?

Léto je tu. Co vaše pleť nutně potřebuje?

Věděli jste, že až 90% poškození pleti má na svědomí sluneční záření? Výrazný podíl má na vzniku vrásek, nejednotného barevného tónu pleti, ochabování kontur nebo rozvoji nadměrné pigmentace.

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti jako jsou vrásky, jemné linky a nadměrná pigmentace. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom...

Jak se zbavit pih? Pomůže laser, retinol i specializované krémy

Jak se zbavit pih? Pomůže laser, retinol i specializované krémy

Shluky drobných hnědých teček, tedy pih bývají u dětí roztomilé. V pozdějším věku už ale bývají coby nadměrná pigmentace roztomilé méně, ať už se objevují na obličeji, ramenou, pažích či v dekoltu. Ačkoliv k jejich vzniku můžete mít genetické predispozice, hlavní roli hraje v tomto ohledu sluníčk...

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Opalovací krém Dermaheal SPF 50 mám fyzikální ochranný faktor, nebo chemický?

V tomto produktu je kombinace fyzikálních a chemických ochranných faktorů.

A fyzikální jsou které konkrétně? Lékař mi jako ochranu před pigmentací přikázal používat ty s zinc oxide, oxidem zinečnatým.

Dermaheal SPF 50 obsahuje 7 % oxid zinečnatý.