New Gel+ Béžová silikonová náplast (1ks) 100% silikonová náplast na ošetření, péči a vyhlazení jizev v rozměru 12,7 x 15,2 cm

Trápí Vás velká jizva např. po chirurgickém zákroku? Máme pro Vás řešení.
Stačí nosit NewGel+ alespoň 12 hodin denně a Vaše jizvy budou minulostí.
NewGel+ je 100% silikonová gelová náplast pro lékařské použití určená na ošetření, péči a vyhlazení jizev. Je samolepící a aplikuje se přímo na jizvu. Je omyvatelná a vydrží až 1 měsíc.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
New Gel+ Béžová silikonová náplast (1ks)
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 155 Kč

Skladem

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících. Jedna náplast je určena pro opakované použití.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu - tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

  • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu.
  • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu.
  • Noste nejlépe 12 hodin denně.
  • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat.
  • Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Tereza

26.07.2019 10:02

Dobrý den. Dcera má měsíc jizvu. 2.7 ji dělali hennu v Turecku a po návratu domů se si objevili puchyrky. Doktorka ji dala klotrimazolovou mast a mast přes den. 15.8 máme jít na kontrolu. Krasne se ji vše zahojilo, ale zůstala ji tam zatím světla jizva po obrázku. Je celkem veliká po celém litku. Zenu ji dělali 2x. Poprvé se ji nic neobjevilo a tak jsme ji nechali při odjezdu obnovit. Měla jsem ji i ja a malá ji měla také. Má skoro stejný případ. Myslíte, že při používání této naplasti jizva vybledne, ne-li zmizí? . Popřípadě co mám nejlepšího udělat pro to, aby jsem eliminovala následky. Nechci aby měli děti jizvy do života. Kdybych jen tušila co se stane, nikdy bych ji to nedovolila a ani my by jsme si to nenechali udělat. Teď už ale jen můžeme udělat vše pro to, aby to bylo co nejméně vidět. MOC DĚKUJI ZA RADU

Anna Sládečková, Product Manager - Medaprex s. r. o. - Medaprex, s.r.o.

29.07.2019 15:41

Dobrý den, 

v tomto případě bychom doporučili kombinaci Vámi vybrané náplasti a New Gelu. V případě, že byste se rozhodla pouze pro jeden produkt, volte raději gel, který je obohacen o vitamín E. Účinný efekt se projeví po 1 – 2 měsících pravidelné péče. Pokud jizva zhyperpigmentuje, je potřeba poté odstranit zabarvení laserem (v tomto případě nejdříve zhruba na podzim). V případě, že chcete podrobnější radu, zašlete nám, prosím, foto jizvy na mail anna.sladeckova@medaprex.cz.

jiří bárta

07.05.2018 23:18

dobrý den, mám 10 let pomalu se zvětšující keloidní jizvy na hrudníku. Doporučujete náplast nebo raději kryolýzu?

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.05.2018 11:56

Dobrý den pane Bárto,

 

produkty new gel mají skvělé výsledky u jizev do stáří dvou let. Pokud máte jizvu 10 let, doporučila bych Vám laserové ošetření a následně po úplném zahojení dořešit případné další viditelné zjizvení náplastmi a gelem NewGel + E.

ivan

01.09.2015 09:45

Dobry den, da se pres tuhle naplast delat tlakova masaz?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.09.2015 16:59

Dobrý den, Ivane,

náplast funguje tak, že uzavře jizvu před působením vzduchu a současně vytváří neustálý jemný tlak na jizvu. Tlakovou masáž doporučuji používat raději v době, kdy není na jizvu nanesena náplast, aby se nenarušil princip jejího fungování.

Martin P.

14.08.2015 13:48

A jeste se chci zeptat, jam nebude neco vadit. jestli to muzu pouzivat na oboci. Jestli to tam nebude vadit. Diky

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.09.2015 16:30

Dobrý den, Martine,

aplikace na oblast obočí ničemu nevadí. Náplasti nemají tak extrémní přilnavost, aby vytrhaly chloupky v obočí.

Martin P.

14.08.2015 10:58

Dobry den, chci se zeptat kdy je nejlepsi zacit s naplasti + gelem? Hned jak mi vytahnou stehy?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.08.2015 12:29

Dobrý den, Martine,

silikonové náplasti a gel můžete začít používat ihned, jakmile se vytvoří celistvá jizva bez jakýchkoli ranek a strupů.

Hana

05.06.2015 08:19

Dobrý den, zajímalo by mne, zda náplast ochrání jizvu i před UV zářením?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.06.2015 10:03

Dobrý den, Hano,

náplast nejenže redukuje vzniklé jizvy, ale současně je chrání i před UV zářením. Stupeň ochrany odpovídá SPF 15.

Michael

19.11.2013 17:50

Dobrý den, mám jizvu starou 3 měsíce jakou kombinaci doporučujete více? Silikonovou náplast + Mondoermu E5 (uvedeno u návodu na náplast) nebo silikonovou náplast + silikonový gel na jizvy

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.11.2013 16:12

Dobrý den, ani jedna varianta není špatná volba, nicméně doporučujeme kombinaci spíše náplasti a gelu. Gel obsahuje nejen vitamín E, ale také silikon, který udělá na jizvě ochrannou vrstvu = uzavře ji před vzduchem = rychlejší hojení. Monodermu E5 jsme doporučovali jako variantu dříve, protože gel New gel+E přišel na trh až později. Každopádně děkuji i za upozornění, měli bychom aktualizovat náš návod k použití:-)

 

Ana

23.11.2012 14:32

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné použít na strie stáří 7let. Mám je po těhotenství na boku a jde mi hlavně o jejich stáhnutí

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

26.11.2012 17:18

Dobrý den Ano, na strie stáří 7 let bych silikonové náplasti již nedoporučovala. Strie je sice jizva, nicméně bývá nejobtížnější ji odstranit + ideálních výsledků s náplastí dosáhnete na nové jizvy do stáří 2 let. Co bych Vám ale určitě na strie doporučila, je derma váleček. Pravidelnou aplikací derma válečku, kdy přejíždíte přes jizvu a způsobujete poranění okolního tkaniva, donutíte stávající tkanivo produkovat novou tkáň (systém procesu hojení). Nová tkáň pak strie hojí podobně jako jizvy. Vhodný derma váleček na tělo však bývá velikosti 2mm a tuto proceduru lze podstupovat pod dohledem odborníků.

Petr Stránský

14.02.2012 11:16

Dobrý den, lze náplasti použít na rozsáhlejší jizvy po popáleninách staré deset let s tím, že bude znát nějaký účinek? Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.02.2012 21:00

Dobrý den, náplasti lze používat i na jizvy po popáleninách staré deset let, ale u takto staré jizvy nemůžeme zaručit maximální účinnost. Silikonové náplasti jsou nejvíce účinné na redukci jizev do dvou let stáří. Takže nějaký účinek znát bude, ale nemůžeme Vám slíbit totální redukci, spíše redukci cca o 30%- 40% a zlepšení barvy.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Strie v těhotenství

Strie v těhotenství

Strie jsou jednou z nejobávanějších kožních problémů nastávajících maminek. Jejich vznik a množství často ovlivňují dědičné faktory a kvalita péče o kritické partie v průběhu těhotenství. Strie vznikají nejčastěji v závěru devítiměsíčního období, kdy se kůže nejvíce napíná a roztahuje. Proti str...

Přečtěte si soupis všech možností, jak se zbavit keloidů

Přečtěte si soupis všech možností, jak se zbavit keloidů

Keloidy patří mezi nejhorší problémy s pletí, kterých se lze jen velmi těžko zbavit. Žádná z léčby není 100% efektivní, zejména jedná-li se o starší jizvu. Často se navíc keloidní zjizvení vrací, dokonce až po několika letech. I tak se ale nabízí mnoho možností, jak tyto jizvy léčit....