Immunity by ANNA BRANDEJS Doplněk stravy na imunitu

Doplněk stravy Immunity by ANNA BRANDEJS je nabitý látkami, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému, jako je lipozomální vitamín C a extrakt z kořene kurkumy. Navíc v něm najdete extrakt z černého pepře, který zvyšuje účinnost kurkumy a vitamínu C.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Immunity by ANNA BRANDEJS
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 240 Kč

Skladem

Jak na dobrou imunitu?

Aby imunitní systém správně fungoval a chránil organismus před bakteriálními i virovými infekcemi, je vhodné konzumovat takové aktivní látky, o nichž vědecké studie potvrzují, že obranyschopnost stimulují. Patří mezi ně i vitamín C a exotické koření kurkuma, které společně s extraktem z černého pepře najdete v doplňku stravy Immunity by ANNA BRANDEJS.

Vitamín C má pozitivní vliv na organismus

IMMUNITY by ANNA BRANDEJS obsahuje vitamín C v lipozomální formě. Ten je obalený tuky, tzv. fosfolipidy, z nichž jsou tvořené i naše tělesné buňky. Oproti normální formě vitamínu C dokáže organismus lipozomální vitamín C lépe využít. Vitamín C má na organismus mnoho potvrzených zdravotních benefitů – přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

Přispívá také k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Vedle toho přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvyšuje navíc vstřebávání železa. V denní dávce Immunity by ANNA BRANDEJS organismu dodáte 1000 mg vitamínu C, což je více než desetinásobné množství, které pro správné fungování organismu doporučuje Evropská unie.

Kurkuma v podobě extraktu kurkuminoidů

Další složkou Immunity by ANNA BRANDEJS je kurkuma v podobně standardizovaného 95% extraktu kurkuminoidů. Jsou to tyto oranžové polyfenoly kurkuminoidy, které jsou zodpovědné za pozitivní vliv kurkumy dlouhé na lidský organismus. Právě pro jejich benefity kurkumu v podobě kořene nebo sušeného koření využívali již dávní ajurvédští lékaři. Účinky kurkumy ale potvrzuje i moderní věda – kurkuma dlouhá (Curcuma longa) přispívá k normální funkci imunitního systému, normálnímu trávení, činnosti jater, kardiovaskulárního systému, nervové soustavy a normálnímu stavu kloubů a kostí.

Produkt obsahuje všechny tři typy bioaktivních kurkumioidů (kurkumin, demetoxykurkumin, bisdemetoxykurkumin), díky čemuž podporuje imunitu více než produkty obsahující pouze 1 kurkuminoid (nejčastěji kurkumin).

9 důvodů proč si vybrat kurkumin v podobě Immunity by ANNA BRANDEJS

 1. 100% veganské tobolky
 2. Vysoký a optimální obsah kurkuminu,  445mg na den
 3. Důvěryhodný standardizovaný extrakt na 95% kurkuminoidů
 4. Obsahuje všechny 3 typy kurkuminu: typ I, II a III pro nejvyšší možnou účinnost
 5. Nejvyšší možná využitelnost kurkuminu pomocí synergie s piperinem (extrakt z černého pepře), který zvyšuje využitelnost až 2000 x!
 6. Původ kurkumy: organická Curcuma longa z Indie, žádné syntetické analogy kurkuminu
 7. Účinek zvyšuje i vysoká dávka liposomálního vitamínu C – 1000 mg na den
 8. Nejvyšší možná čistota produktu, bez jakýchkoliv chemických příměsí, ochucovadel, protispékavých látek, bez GMO, laktózy a éček
 9. Důvěryhodný eshop Medaprex – zlatá plaketa na Heuréce

Piperin pro lepší účinnost kurkumy

Třetí účinnou látkou je extrakt z černého pepře, standardizovaný na 95 % piperinu. Vedle vlastního pozitivní vlivu na organismus je piperin nezbytným partnerem pro kurkumu. Kurkuminoidy jsou totiž bez pepře jen málo využitelné organismem. V kombinaci s černým pepřem se ale jejich využitelnost zvyšuje až 2000krát.

Vitamín C, kurkuma a piperin

Lipozomální vitamin C:
Kyselina askorbová a fosfatidylcholin – komplex kyseliny palmitové a olejové.

Extrakt z kurkumy:
Standardizovaný na 95% kurkuminoidů.

Extrakt z černého pepře:
Standardizovaný na 95 % piperinu.

Tobolky:
Hydroxypropyl metylcelulosa.

Aktivní látka

Množství v denní dávce (2 tobolky)

RHP

Lipozomální vitamín C 1000 mg 871 %
Kurkuma (95% extrakt kurkuminoidů) 450 mg *
Černý pepř (95% extrakt piperinu) 1 mg *

 

*RHP není stanovena

Bez zbytečný přídatných látek

 • VEGAN
 • Bez laktózy   
 • Bez lepku   
 • Bez cukru   
 • Bez aspartamu    
 • Bez GMO

 

Stačí 2 tobolky denně

 • Immunity by ANNA BRANDEJS užívejte denně 1 tobolku ráno a 1 tobolku večer během jídla
 • Balení obsahuje 60 tobolek a vystačí na 1 měsíc

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. 

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Mirka L

04.07.2020 15:02

Dobrý den Přemýšlím o koupi tabletek Immunity , tak jsem se chtěla zeptat, zda jdou konzumovat součastně s Colagenem +11 Moc děkuji

Lenka Viková - Medaprex, s.r.o.

13.07.2020 15:21

Dobrý den paní Mirko,

ano, Collagen+11 a Immunity můžete konzumovat dohormady. Doporučené kůra je 3 měsíce. Poté doporučujeme pauzu, či pokračovat s jiným doplňkem stravy. 

S pozdravem

Lenka Viková

Produktový manažer

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 98% Dokonalé
1x
fotka
Monika Robová | Facebook profil | 02.06.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Doplněk stravy Immunity by Anna Brandejs užívám měsíc a již během prvních pár dní jsem cítila nárůst fyzické energie a snížení únavy. V návaznosti na to jsem začala mít i lepší náladu. Kromě toho cítím i celkové zlepšení a sjednocení pleti v obličeji. Občas mám na předloktí malý ekzém, který se mi teď dost zlepšil, již tolik nesvědí a rychleji se hojí. A to není všechno, zmírnili se také známky alergie, které se u mě s nástupem jara projevovaly svěděním očí a občasnou rýmou. Celkově jsem s doplňkem stravy nadmíru spokojená. Sama na vlastní kůži jsem si vyzkoušela, že funguje, zlepšuje imunitu, zvyšuje fyzickou energii, pomáhá při mírných zánětech kůže a zmírňuje projevy alergie.
Odkaz
1x 1x
fotka
Lenka Šimková | 29.06.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Pociťuji opravdu celkové zlepšení kondice, nálady a energie. Ráno se mi mnohem lépe vstává a celkově se cítím „nabitá pozitivní energii“ i po fyzické stránce.
Jediné, co bych IMMUNITY jemně vytkla je, že ampulky mírně barví – zvláště pokud si je nasypete do mokré dlaně – je to poměrně intenzivní. Není to ovšem nic, s čím by si člověk neporadil
Odkaz
1x
fotka
Katarína S. | 17.07.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Po dobu braní immunity jsem neměla problémy s nachlazením, chřipkou, angínou, které jsou v tomto období vzhledem k střídavým projevům, běžné. Jakmile jsme ucítila případné škrábání v krku, vzala jsem si o tabletku víc a vše bylo do druhého dne v pořádku.
Odkaz
1x
fotka
Ladislava S. | 20.07.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Po prvním měsíci se cítím opravdu dobře, energie určitě vzrostla a lépe spím.
Odkaz
1x
fotka
Štěpánka Mrázová | 21.07.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Rychle se mi hojí malé oděrky. Občas trpím problémy s krvácením dásní, což zmizelo. Možná mám i lepší reakci na sluníčko, obvykle mívám alergie.
Odkaz
1x 1x
fotka
Pavlína Justová | 21.07.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Během prvního měsíce užívání doplňku stravy Immunity by ANNA BRANDEJS jsem nepociťovala žádné výrazné změny. Zvrat nastal během druhého měsíce, kdy jsem pocítila mnohem více energie a zlepšila se mi alergie i astma.
Při užívání tobolek ve večerních hodinách jsem nemohla vůbec spát. Nenapadlo mě, že by mohl doplněk dodávat tělu tolik energie a měl vliv na spánek. Začala jsem jej posléze užívat vždy ráno a už spím dobře.
Odkaz
1x 1x
fotka
Jana Jenšíková | 21.07.2020
Hodnocení:
90% Dokonalé
Pozoruji vetsi energii stihnu toho za den vic, jsem ve vetsi psychicke pohode a zklidnila se mi UC ( autoimunitni zanet tlusteho streva), coz s psychikou souvisi.
Trochu mi vadi, ze uz jsem si obarvila spoustu bilych predmetu na žluto.kapsle poušti barvu.
Odkaz
1x
Tereza V. | Facebook profil | 21.07.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Největší zlepšení pozoruji na celkové vitalitě a energii.
Odkaz
1x
fotka
Jitka Popelková | 24.07.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
V prvním týdnu jsem pocítila obrovský nával energie, ale také detoxikační účinky střevního charakteru. Po delším užívání pocituji pokles únavy, zlepšení trávení, mírné zlepšení pleti i kvality vlasů, celkovou psychickou pohodu a vitálnost organismu po imunitní stránce. Zatím mi přípravek vyhovuje, myslím, že se nejvíce ocení v chladnějších měsících ve kterých energie ubývá a imunita potřebuje posílit.
Odkaz
1x
fotka
Lucie Jandová | 24.07.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Po prvním měsíci užívání jsem nezaznamenala žádný výrazný efekt, jelikož jsem absolvovala menší chirurgický zákrok. V rámci pooperačního hojení nedošlo k žádným komplikacím a to by se dalo přisuzovat tomu, že Immunity kladně přispělo k hojení rány a jizvy. Pociťuji také, že mi Immunity dodává energii.
Odkaz
1x 1x
fotka
Lenka Pietroszková | Facebook profil | 03.08.2020
Hodnocení:
90% Dokonalé
Myslím, že největším přínosem pro mě je, že se mi úplně vyhnula rýma a nachlazení, i když při těchto častých změnách teplot, plus užívání klimatizace, trpím většinou rýmou a vleklým nachlazením.
Jediné co bych výrobku vytkla je potahový obal kapsle, kdy propouští žlutou barvu kurkumy a zabarví ruce a oblečení.
Odkaz
1x
fotka
Kateřina Cibulková | Facebook profil | 05.08.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Po prvním měsíci užívání pociťuji především více energie a psychické pohody.
Odkaz
1x
fotka
Veronika P. | 18.08.2020
Hodnocení:
100% Dokonalé
Již třetí měsíc užívám doplněk stravy Immunity by ANNA BRANDEJS a konečně jsem vyhrála marný boj s lupénkou. Svou roli sehrálo jistě i slunce, ale já věřím, že největším pomocníkem byla kombinace extraktu z kurkumy, piperinu a vitamínu C.
Odkaz

Lipozomální vitamin C (kyselina askorbová a fosfatidylcholin – komplex kyseliny palmitové a olejové), extrakt z kurkumy (standardizovaný na 95% kurkuminoidů) extrakt z černého pepře (standardizovaný na 95% piperinu), tobolky: hydroxypropyl metylcelulosa, voda.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Přečtěte si návod, jak prodloužit řasy. Tím, co jíte

Přečtěte si návod, jak prodloužit řasy. Tím, co jíte

Husté, dlouhé řasy nemá od přírody bohužel každý. Nejčastěji se proto uchylujeme k řasenkám či umělým „brvám“ jako k jedinému způsobu, jak jim přidat na objemu a prodloužit řasy. Existují přitom mnohem sofistikovanější řešení, jak řasy zkrášlit - správnou výživou....

Anna Brandejs: Proč beru doplňky stravy

Anna Brandejs: Proč beru doplňky stravy

Je to moje vášeň. A možná i závislost. Přiznám se, každý den sezobnu několik tabletek. Dělají mi moc dobře. Nebojte se, mluvím celou dobu o doplňcích stravy.

Co je imunita a jak jí posílit?

Co je imunita a jak jí posílit?

Naše tělo je vybavené fenomenálním obranným systémem, který se nazývá imunita. Imunita nás chrání před viry, bakteriemi, houbami, hlísty a jinými patogeny, které jsou příčinou různých nemocí.

Co jsou kurkuminoidy? Rozdíl mezi kurkuminoidy a kurkuminy.

Co jsou kurkuminoidy? Rozdíl mezi kurkuminoidy a kurkuminy.

Kurkuminy jsou úžasné látky, které se nacházejí v kořeni (oddenku) kurkumy. Kurkumin je velmi silný antioxidant, fantastický denní doplněk pro podporu zdraví a snížení zánětů v těle, možná i proto je již dlouho využíván v ajurvédské medicíně.

Rostlinné extrakty

Rostlinné extrakty

Mnoho lidí si myslí, že bylinky či ovoce, které používáme v doplňcích stravy, jsou jen usušené a nadrcené byliny.

Proč užívat kurkumin? A co je vlastně zánět?

Proč užívat kurkumin? A co je vlastně zánět?

Kurkumin je úžasná látka, která se nachází v oddenku kurkumy. Je to především skvělý antioxidant a fantastický doplněk stravy pro podporu toho, aby zánět jako obranná a opravná reakce těla na infekci, nebo mechanické či chemické dráždění, proběhl správně a nepřerostl do vleklého zánětu trvajícího...

Pořádně to opepři!

Pořádně to opepři!

Černý pepř umí nejen ochutit jídlo, ale navíc obsahuje i látku piperin, která je zdraví prospěšná.

SUPERFOOD - KURKUMA

SUPERFOOD - KURKUMA

Kurkuma není jen základní složkou kořenící směsi kari, ale i velký pomocník v boji se záněty.