BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic (Expirace: 31.12. 2018)

Chcete zdravou a hebkou pokožku? Trápí vás suchá kůže či její různá onemocnění? Možná vás to překvapí, ale mnoho problémů s pletí, stejně jako její předčasné stárnutí, bývá způsobeno špatnou výživou. BEAUTIFUL SKIN By Brandeis Clinic je originální doplněk stravy, který obsahuje 11 účinných látek pro krásnou a zdravou pleť.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Zaměření:
BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic (Expirace: 31.12. 2018)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Dodá živiny vaší pleti

Kůže je největší tělesný orgán, který odpovídá za mnoho faktorů ovlivňujících fungování celého organismu. Zároveň je však velmi zranitelná. Když v těle chybí důležité vitamíny, ani pokožka nemůže být zdravá. Někdy problematická pleť značí onemocnění celého organismu, jindy ovšem stačí doplnit chybějící živiny a s pokožkou se začnou dít doslova zázraky. Proto je tu doplněk stravy BEAUTIFUL SKIN By Brandeis Clinic vyvinutý předními odborníky, který pomáhá podporovat zdraví a krásu pleti.

Když kůži chybí vitamíny…

Tak například vrásčitá a suchá pleť bývá způsobena nedostatkem vitamínu A, C, E a nebo jakéhokoliv vitamínu ze skupiny B, stejně tak jako sníženou činností štítné žlázy. Radikální dieta s vyloučením tuků přispívá k nadměrnému vysoušení pleti taktéž. Pro kůži je velká zátěž i strava s velkým množstvím průmyslově zpracovaných potravin a rafinovaného cukru, který dnes najdeme téměř ve všech zpracovaných potravinách. Pro pleť je samozřejmě i zátěží vystavování se slunečnímu záření bez použití přípravků s adekvátně vysokým ochranným faktorem. V tomto případě může vinou UV paprsků dojít k nenapravitelným škodám na kůži, až na úrovni DNA kožních buněk. 

Na vyváženou stravu není vždy čas

V případě nedostatku různých živin je řešením zdravá strava s vysokým obsahem ovoce a zeleniny. Jenže přiznejme si, kdo má na podrobné promýšlení jídelníčku v dnešní hektické době čas. Doplňky stravy sice nemohou zcela nahradit konzumaci správných potravin, nicméně určitě pomáhají odbourat spoustu škod, které na sobě pácháme. Vyzkoušejte to sami!

Pro vaši zdravou a mladistvou pleť

A nejen pro ni

  • Napomáhá správnému fungování pohybového aparátu
  • Obsahuje látky podporující klouby a cévy
  • Pomáhá podpořit zdraví nehtů a vlasů
  • Díky svým hlavním složkám pomáhá i k dobrému fungování celého organismu, mimo jiné imunitního systému, zraku a kardiovaskulárního ústrojí

4 účinné látky

Kolagen (75mg):
Přirozená složka kůže, která pomáhá udržet její zdravý vzhled a elasticitu. Pozitivní účinek má kolagen na klouby.

Glukosamin (30mg):
Pomáhá udržet klouby a celý pohybový aparát zdravý, přispívá k udržení flexibility pohybu a mobilitě celkově.

Kyselina hyaluronová (5mg):
Pomáhá podpořit zdraví a dobrý vzhled pokožky.

Resveratrol (25mg): 
Pomáhá působit příznivě na stav kardiovaskulárního systému a je považován i za silný antioxidant v boji proti chátrání buněk.

Vitamíny, které pleť potřebuje

Vitamín C (50mg, 62,5% DDD):
Silný antioxidant, který přispívá k udržení žádoucího fungování imunitního systému a napomáhá správné tvorbě kolagenu, který je zodpovědný za zdravé krevní cévy, kosti a chrupavky a jejich správné fungování. Pomáhá zajistit také správnou činnost nervové soustavy, podporuje psychickou odolnost, zvyšuje vstřebávání železa do organismu a celé tělo chrání před oxidativním stresem.

Vitamín B5 (13mg, 216,6% DDD):
Přispívá k vyvážení energetického metabolismu, správné činnosti nervové soustavy, včetně náročné psychické činnosti, pomáhá snižovat pocity únavy a vyčerpání a přispívá k zajišťení zdraví pokožky.

Vitamín E (3mg, 25% DDD):
Účinný antioxidant, který pomáhá chrání buňky před oxidativním stresem.

Vitamín A (1,5mg, 187,5% DDD):
Podporuje zdraví pokožky, správný metabolismus železa. Pomáhá udržet dobrý stav sliznic, zraku a činnost imunitního systému.

Biotin (100µg, 200% DDD):
Pomáhá podpořit zdraví sliznic, vlasů a pokožky, přispívá k zajištění správné činnosti nervové soustavy, energetického metabolismu a metabolismu makroživin a taktéž pomáhá podpořit psychickou činnost.

Dva minerály pro zdravou kůži

Zinek (10mg, 100% DDD):
Přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin, podporuje rozpoznávací funkce. Pomáhá zajistit zdravé kosti, vlasy, nehty a pokožku. Taktéž napomáhá správnému fungování imunitního systému a zrakového ústrojí. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Měď (1mg, 100% DDD):
Pomáhá k udržení zdravého stavu pojivových tkání, správné pigmentaci vlasů a pokožky. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, a pomáhá udržet vyvážený energetický metabolismus, metabolismus přenosu železa v těle.

Snadno a rychle doplníte potřebné živiny

Stačí jedna kapsle denně, kterou užívejte nejlépe během jídla. Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 24 g).

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Lucie Švarcová

19.09.2018 22:29

Dobrý den, mohu tento produkt užívat při kojení? Děkuji

Barbora Polívková - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den, Lucie,

děkujeme za Váš dotaz. Bohužel, těhotným a kojícím ženám se tento ani jiný doplněk stravy nedoporučuje.

Eva Nova

20.07.2018 13:46

Dobry den, lze tento preparat uzivat ciste preventivne? Dekuji

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.07.2018 13:49

Dobrý den paní Nová,

 

ano, doplněk stravy lze užívat preventivně. Kolagen, kyselina hyaluronová i další obsažené složky pokožce svědčí, i když vypadá na první pohled v pořádku.

Alžběta Vraná

03.03.2016 19:21

Mám velmi suchou pleť, zkouším různé hydratační krémy na suchou pleť, olejíčky, séra... Nic nemá trvalý efekt, dokonce jsem zkoušela i zvýšit příjem tuků ve stravě. Pomůže mi tento váš doplněk stravy zbavit se suché pleti? Díky.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.03.2016 13:28

Dobrý den, Alžběto,

příčinou suché pleti je často nedostatek některé z důležitých vitamínů, především vitamínů A, C, E či vitamínů ze skupiny B. Protože BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic obsahuje právě tyto klíčové vitamíny (vitamín A, vitamín C, vitamín E, biotin, vitamín B5), je-li je suchost vaší pleti způsobena nedostatkem některých z živin, tento doplněk stravy by měl stav zlepšit. Mějte ovšem na paměti, že pro skutečně viditelný výsledek je třeba doplňky stravy užívat alespoň tři měsíce. Zároveň bychom vám doporučili se samozřejmě nevyhýbat tukům ve stravě. Z našeho portfolia by Vám mohl pomoci ještě speciální krém pro extrémně suchou pleť a pokožku poškozenou Ultimate Recovery.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Sklenička červeného vína vás zbaví vrásek. Jak? Díky resveratrolu

Sklenička červeného vína vás zbaví vrásek. Jak? Díky resveratrolu

Tu první větu v nadpisu jsme samozřejmě trochu nadnesli, jedna sklenka vína vás známek stárnutí pleti bohužel nezbaví. Ale resveratrol, který je jednou ze složek červeného i bílého vína, je doslova elixír mládí. Působí proti stárnutí pleti, podporuje zachování mládí celého organismu i zdraví kard...

Pozor, vaše pleť vám možná dává najevo vážný zdravotní problém!

Pozor, vaše pleť vám možná dává najevo vážný zdravotní problém!

Kůže je největší orgán těla a často je považována za "výkladní skříň" zdravotního stavu člověka. Změny na pleti, od barevných nerovností až k výrůstkům či znaménkům, mohou být podle dermatologů mnohdy tím nejvčasnějším varováním, že je v organismu něco v nepořádku....

Jak souvisí vysoký cholesterol a akné? Za vším hledejte vitamíny z B-komplexu

Jak souvisí vysoký cholesterol a akné? Za vším hledejte vitamíny z B-komplexu

Vitamíny ze skupiny B jsou důležité pro mnoho tělesných funkcí. Konzumace doplňků stravy s obsahem těchto vitamínů zaručí jejich dostatečné hladiny v organismu. Jejich nedostatek totiž dokáže mimo jiné pořádně zhoršit pleť, vlasy i nehty. Například vitamín B3 zlepšuje uzamykání vlhkosti ve svrchn...

Kolagen je pevnější než ocel! Stejně působí i v kůži

Kolagen je pevnější než ocel! Stejně působí i v kůži

Kolagen je hlavní strukturální bílkovina v kůži. Hraje klíčovou roli ve stavbě buněk, tkání a orgánů. Pokud by nebylo kolagenu, naše tělo by se doslova rozpadlo. Dodává také pevnost a sílu kůži, je zodpovědný za její vypnutý, mladistvý vzhled bez vrásek.

Víme, jaké prvky potřebujete pro svoji krásu. Přečtěte si jednoduchý návod!

Víme, jaké prvky potřebujete pro svoji krásu. Přečtěte si jednoduchý návod!

Hláška „jste to, co jíte“ se v poslední době skloňuje stále častěji. Aby také ne. Vyvážená strava je totiž pro zdraví, a potažmo krásu bezpodmínečně nutná. Ne vždy lze ovšem veškeré potřebné živiny ze stravy získat. Proto je ideální si jejich příjem pojistit konzumací doplňků stravy. A pleť vám p...

Jak funguje pleť a co udělat pro její krásu a zdraví?

Jak funguje pleť a co udělat pro její krásu a zdraví?

Také si kupujete produkty péče o pleť a doufáte, že zaberou? Abyste si byly schopny vybrat produkt, který skutečně funguje a působí přesně na ten problém, který potřebujete vyřešit, je dobré pochopit základní věci o fungování kůže. A proto je tu náš dnešní článek!

Jak vám vitamín A pomůže proti akné? Hodně!

Jak vám vitamín A pomůže proti akné? Hodně!

Vitamín A je klíčový pro mnoho biochemických procesů v organismu. Vedle toho zlepšuje stav akné, zejména kombinuje-li se s dalším účinným prvkem, a to zinkem, a v případě topické aplikace napomáhá také předcházet vzniku "pupínků".

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Označení vitamín A se vztahuje ke skupině blízce příbuzných látek, mezi něž řadíme jednu ve vodě rozpustnou látku („starý známý“ retinol) a čtyři karotenoidy (alfa, beta, gama a beta-kryptoxantin).

Je kolagen na klouby nebo pro omlazení pleti?

Je kolagen na klouby nebo pro omlazení pleti?

Kolagen je nejčastěji se vyskytující bílkovinou v organismu, utváří tak zhruba 30 % veškerých tělesných bílkovin. Označení kolagen pochází z řeckého výrazu pro lepidlo „kola“. A kolagen skutečně takovým „lepidlem“, který udržuje šlachy, vazy, klouby, kosti, svaly a zejména pleť pohromadě, je. Bez...

Jak si vybrat správný multivitamín nebo doplněk stravy?

Jak si vybrat správný multivitamín nebo doplněk stravy?

Proč užívat multivitaminy? Důvodů je mnoho. I pokud se snažíte konzumovat zdravou a vyváženou stravu zahrnující množství ovoce a zeleniny, pokrýt nároky organismu na základní nejdůležitější živiny nemusíte. Pokud navíc nemáte chuť k jídlu, držíte dietu nebo nad tím, co jíte, zas až tak moc nepřem...

Zabraňte povolení pleti v obličeji

Zabraňte povolení pleti v obličeji

Mezi projevy stárnutí pleti nepatří jen jemné linky a vrásky či nadměrná pigmentace, v důsledku úbytku kolagenu a elastinu dochází také k povolování pleti. Nevýrazněji je tento projev viditelný na konturách sanic.

Co na překyselený organismus?

Co na překyselený organismus?

Je můj organismus překyselený? Tuto otázku si pokládá stále větší část populace. Tělesné pH je totiž velmi důležité pro zdraví našeho organismu.

Doplňky stravy pro sportovce aneb Kolagen nade vše

Doplňky stravy pro sportovce aneb Kolagen nade vše

Ať už cvičíte doma u DVDčka, chodíte do posilovny, milujete jógu nebo nedáte dopustit na běhání, měli byste svoji pozornost zaměřit na kolagen. Může vám totiž pomoci dosáhnout lepších výsledků a podpoří vaše zdraví a optimální regeneraci.

Glukosamin na klouby, ale nejen na ně. Čím prospívá organismu?

Glukosamin na klouby, ale nejen na ně. Čím prospívá organismu?

Glukosamin není jen doplněk stravy, běžně se vyskytuje v lidském těle v chrupavkách. Tvoří jej řetězce cukrů a bílkovin, které jsou pevně provázané. Tělu napomáhá absorbovat nárazy a lubrikuje klouby. Umožňuje tak bezbolestný pohyb kloubů, kostí i svalů.