Akce: ANTI-ACID by Brandeis Clinic (Expirace 02 / 2020) Proti překyselení organismu

Překyselení organismu je v naší populaci častým jevem a je považováno za klíčový faktor vzniku mnoha zdravotních obtíží. Doplněk stravy ANTI-ACID by Brandeis Clinic napomáhá zvyšovat zásoby zásaditých látek a vyvažovat tak zásaditokyselou rovnováhu v organismu.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Akce: ANTI-ACID by Brandeis Clinic (Expirace 02 / 2020)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Hromadění kyselin v těle

překyselení organismu dochází z mnoha důvodů. Důsledkem metabolických procesů se v organismu formují různé druhy kyselin (močová, uhličitá, octová apod.). Organismus je si s nimi schopen sám do jisté míry poradit, avšak při vyšším stupni překyselení organismu je tělo nuceno cenné minerální látky odbourávat z tkání. Také překyselený žaludek bývá příznakem celkového překyselení organismu.

Síla čtyř minerálů

Co pomáhá na překyselení? Vyzkoušejte doplněk stravy ANTI-ACID by Brandeis Clinic, který obsahuje dokonale vyváženou směs čtyř minerálních látek, které napomáhají snižovat překyselení organismu.

Proti překyselení organismu

  • Přispívá k odstranění překyselení organismu
  • V denní dávce získáte více než 100 % doporučené denní dávky hořčíku a vápníku
  • Vedle toho vám dodá ANTI-ACID by Brandeis Clinic také sodík a draslík

Efektivní absorpce

Doplněk stravy se díky formě prášku snadno rozpustí ve vodě a tělo jej dobře a rychle vstřebá.

Určeno pro

  • Snížení překyselení organismu
  • Působí proti překyselení žaludku, a tím snižuje pálení žáhy

Nálož minerálů, které často chybí

Sodík (3,03 g):
Společně s draslíkem řídí sodík vodní prostředí organismu, zodpovědný je zejména za zadržování vody (naproti tomu draslík je zodpovědný za vylučování). Kromě toho zkvalitňuje vedení nervových vzruchů, podporuje svalové kontrakce a správný chod srdečního svalu.

Draslík (0,76 g,  38% DDD):
Hraje velkou roli v hospodaření vody v organismu, podílí se na správném vylučování. V součinnosti se sodíkem je také v otázce svalů, jejichž energii, pružnost a vytrvalost podporuje. Podílí se na syntéze bílkovin.

Nedostatek draslíku má za následek hromadění vody v těle, vznik otoků a nadměrnou únavu i při malé námaze. Dochází také k narušení srdeční činnosti, omezení aktivity močového měchýře, poklesu hladiny krevního cukru a tzv. línému střevu.

Hořčík (0,7g,  186,7% DDD):
Tento minerál je důležitý pro zdraví kardiovaskulární soustavy. Snižuje krevní tlak, je důležitý pro udržení srdečního rytmu a odstraňuje srdeční arytmii. Dále uvolňuje svaly, včetně srdečního. Díky tomu, že působí jako svalový relaxant, pomáhá zbavit se nepříjemných křečí.

Jeho dostatek snižuje míru únavy a odstraňuje pocity vyčerpání, podporuje zotavení z bronchitidy. Pozitivně působí také na nervovou soustavu. Je nezbytný pro správnou činnost mnoha enzymů účastnících se látkové výměny, podílí se také na syntéze bílkovin a je důležitý pro obranyschopnost.

Vápník (1,52g,  190% DDD):
Dostatek vápníků je klíčový pro zdraví kostí a zubů, působí jako prevence osteoporózy, tedy řídnutí kostí, které postihuje v České republice 15% mužů a 33% žen starších padesáti let a dokonce 39% mužů a 47% žen starších sedmdesáti let. Pro osteoporózu je typická vyšší lámavost kostí, zejména pak v krčku stehenní kosti.

Vápník pozitivně ovlivňuje srážlivost krve, zlepšuje vysílání a odesílání nervových signálů a podporuje regeneraci svalů. Udržuje také srdeční rytmus. Při nedostatku vápníku vzniká nervozita, problémy s usínáním, zvyšuje se lámavost kostí v důsledku odvápnění. Dochází také k překyselení organismu.

Žádné nepohodlné polykání tabletek

1 kávová lžička (3g) 2x denně. Rozpusťte 1 dávku velikosti kávové lžičky ve 2-3 dcl vody. Užívejte nejlépe 1,5 hodiny před jídlem nebo po jídle. Není vhodné užívat ihned po jídle, nebo během jídla, může dojít k snížení trávení.

Za 7 Kč doplníte chybějící minerály

Balení o obsahu 150 g vám vydrží na cca 50 použití, jedna dávka vás tak vyjde na pouhých 7 korun.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Karla

17.07.2017 13:43

Asi mam překyselený organismus co s tím? Přečetla jsem si, že překyselení vzniká z konzumace masa, alkoholu, mléčných výrobků i znečišteného životního prostředí, může mi pomoci tento doplněk stravy? Jak dlouho by měla kůra trvat, aby se překyselení organismu zabránilo? Díky

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

19.07.2017 09:13

Dobrý den, Karlo,

jak píšete, překyselení organismu, kdy dochází k hromadění nadměrného množství tekutin, je velmi běžná věc a její příčiny jsou skutečně na "každém kroku". Doplněk stravy ANTI-ACID by Brandeis Clinic organismu dodá tolik důležité chybějící minerály, které se v důsledku překyselení organismu vyčerpávají. Užívat jej proto můžete pořád, základní kúra by nicméně měla trvat alespoň tři měsíce. 

Jana Hlavinková

12.07.2017 12:15

Dobrý den, trpím často na pálení žáhy a překyselení žaludku, může mi tento preparát v tomto ohledu pomoci? Děkuji

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

14.07.2017 08:42

Dobrý den, Jano,

překyselení žaludku bývá jedním z častých symptomů celkového překyselení organismu, doplněk ANTI-ACID by Brandeis Clinic v takovém případě od symptomů uleví. Bohužel, tzv. "pálení žáhy" může být způsobeno i onemocněním některého z orgánů trávicího traktu, zde již odkyselení organismu nepomůže. Vhodné je proto konzultovat záležitost s odborníkem, který stanoví, zda je příčinou překyselení žaludku fyziologický problém v trávicím traktu nebo nadbytek kyselin v organismu.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Dárky na poslední chvíli: U nás to zvládnete!

Dárky na poslední chvíli: U nás to zvládnete!

Nestíháte letos nakoupit včas vánoční dárky? U nás v Medaprexu vám tento delikátní problém pomůžeme vyřešit. Stačí si vybrat produkty, které se vám líbí, elektronicky objednat a zastavit se pro ně osobně u nás v Medaprexu až do pátečních 17.30 hodin. Pro vánoční opozdilce ideální zpráva!...

Jak vzniká překyselení organismu a co s tím?

Jak vzniká překyselení organismu a co s tím?

Dlouhodobé překyselení organismu je vážný stav, který může mít za následek mnoho zdravotních komplikací včetně větší náchylnosti k fraktuře kyčelního kloubu ve vyšším věku. I proto je vhodné snažit se překyselení organismu pravidelně redukovat.

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Pokud jste fyzicky aktivní a sportujete, pravděpodobně vedete relativně zdravý životní styl, s čímž se pojí i zdravá strava založená na konzumaci libového masa a zeleniny. Dost možná si proto říkáte, že žádné další vitamíny, minerály a doplňky stravy pro sportovce užívat nemusíte. To je ale mýlka...

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Možná právě proto, že je léto obdobím dovolených, na nás často dopadá únava. Je třeba stihnout návaly práce před dovolenou, ať už v práci nebo doma v rámci přípravy na vysněný týden či dva volna, a po návratu dovolené na nás obvykle také čekají hromady povinností, které musíme zvládnout, i když b...

Bojujte vitamíny a doplňky stravy proti únavě a depresi

Bojujte vitamíny a doplňky stravy proti únavě a depresi

Zatím si sice užíváme dozvuky léta, nicméně příchod podzimu je nevyhnutelný. Ne každý toto nejbarevnější roční období má rád, naopak pro spoustu lidí je příčinou nostalgie či dokonce depresí, o únavě spojené se zkracujícími se dny ani nemluvě.