Akce: Probit Doplněk stravy s probiotiky

Bez správné stravy organismus strádá. Pokud ji však nedokáže dostatečně zpracovat, mohou se objevit různé zdravotní obtíže, obdobně jako v případě nerovnovážné střevní bakteriální flóry. Proto je zde doplněk stravy Probit s obsahem enzymů a probiotik, díky kterému vaše tělo získá ze zkonzumovaných potravin vše, co potřebuje.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Akce: Probit
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Živiny je třeba vstřebat

Vyvážená strava obsahující dostatečné množství ovoce a zeleniny, a také vyvážený poměr bílkovin, tuků a sacharidů, může významně podpořit vaše zdraví. Je však třeba, aby organismus všechny živiny řádně strávil a vstřebal. V tom tkví často problém.

Zdravá střevní mikroflóra pro imunitu

Stejně tak je třeba udržovat ve střevech optimální mikroflóru. Tu může narušit jak užívání antibiotik, konzumace alkoholu, ale třeba i jen příliš mastná či nadýmavá strava nebo déletrvající průjem. Fungující střevní mikroflóra je přitom klíčová pro lidskou obranyschopnost, při jejím narušení může začít dominovat aktivita virů, bakterií a dalších patogenů.

Zlepší trávení

Doplněk stravy Probit s obsahem lyofilizované papáji a probiotických mléčných kvasinek se postará o obojí! Papain z MGP Gold®, který Probit obsahuje, má vysokou enzymatickou aktivitu. Jeho trávicí enzymy podporují rozpad peptidických vazeb, čímž usnadňují rozklad bílkovin na aminokyseliny a peptidy. Díky tomu napomáhají organismu lépe strávit a následně využít zkonzumovanou stravu, především maso.

Probiotika při antibiotikách

Mléčné kvasinky Kluyveromyces marxianus B0399 působí v organismu probioticky, tedy podporují rozvoj zdravé střevní mikroflóry. Jsou navíc odolné vůči nejběžnějším antibiotikům, které likvidují ve střevním traktu populaci zdraví prospěšných bakterií. Tento mikrobiom naopak mléčné kvasinky stimulují a chrání.

Pro zdravý trávicí trakt

Doplněk stravy Probit užívejte v případě:

  • Střevní dysbiózy (nerovnovážná střevní bakteriální flóra)
  • Hypochlorhydrie (snížené produkce žaludeční kyseliny v žaludku)
  • Poruch trávení
  • Poruch vstřebávání základních živin
  • Nadýmání
  • Užívání antibiotik

Užívejte dvoufázově

  • 1 bílo-zelenou tobolku s MGP Gold® užívejte bezprostředně po hlavním jídle
  • 1 bílo-žlutou tobolku  s Kluyveromyces marxianus B0399 užívejte 2 až 3 hodiny po hlavním jídle

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Linda

27.02.2018 11:09

Dobrý den, jaké je prosím přesně složení? Děkuji

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.03.2018 11:46

Dobrý den Lindo,

 

napište mi na email: michaela.fojtachova@medaprex.cz, ráda Vám pošlu etiketu produktu, kde je uvedeno přesné složení.

Dáša

09.02.2018 21:24

Dobrý den, může se prosím tento doplněk stravy užívat i s jinými doplňky stravy od jiné značky (např. multivitamíny, minerály, omega 3 a 6 mastné kyseliny)? Děkuji

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.02.2018 13:56

Dobrý den Dášo,

 

v balení doplňku stravy Probit jsou zelené a žluté kapsle. Zelené se užívají spolu s jídlem, a žluté 2-3 hodiny po jídle. Příjem jiných doplňků stravy není na závadu.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.