Akce: GRIFFONIA by Brandeis Clinic (Expirace: 30. 6. 2019)

Cítíte se stále vyčerpaní, smutní či v depresi? Máte pocit, že se na nic nedokážete soustředit? Nebo vás dokáže "doběla vytočit" i úplná maličkost? Vyzkoušejte doplněk stravy GRIFFONIA by Brandeis Clinic.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Zaměření:
Akce: GRIFFONIA by Brandeis Clinic (Expirace: 30. 6. 2019)
Ušetříte: 450,-  Kč
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Podlehněte štěstí  

GRIFFONIA by Brandeis Clinic obsahuje extrakt z Griffonia simplicifolia, keře rostoucího v pralesích střední a západní Afriky. Extrakt z této rostliny napomáhá produkci „hormonu štěstí“ serotoninu, který je zodpovědný za dobrou náladu a pocity spokojenosti.

Dodá vám nezbytné „béčko“

GRIFFONIA by Brandeis Clinic obsahuje vedle extraktu z Griffonia simplicifolia důležité vitamíny ze skupiny B (vitamín B3vitamín B6vitamín B12).  

Unikátní složení pro zdraví a proti depresím

 • Koncentrovaný rostlinný extrakt z Griffonia simplicifolia (95% 5-hydroxytryptofan, je prekurzorem při biosyntéze serotoninu a melatoninu)
 • V jediné tabletce dodá 150% doporučené denní dávky vitamínu B3, 183 % DDD vitamínu B6 a 150 % DDD vitamínu B12
 • GRIFFONIA by Brandeis Clinic lze díky tomu zařadit i mezi doplňky stravy pro fitness výkony a lepší regeneraci

Podpoří hubnutí i dobrou náladu

Griffonia simplicifolia standardizovaný extrakt (95% 5-HTP):

 • Pomáhá zlepšit psychickou pohodu
 • Pomáhá zkvalitnit spánek
 • Pomáhá snižovat chuť na sladká jídla

Klíčové vitamíny z B-komplexu

Niacinamid (vitamín B3):
Pomáhá snižovat pocity vyčerpání a únavy, přispívá k podpoře psychické pohody a pomáhá udržovat zdravou kůži a sliznice.  

Kyanokobalamin (vitamín B12):
Kyanokobalamin je klíčový pro tvorbu červených krvinek, které v krvi transportují kyslík. Díky tomu přispívá k odstraňování únavy a zvyšování energie. Je-li ho v organismu dostatek, pak je i vyčerpání nižší. Dále pomáhá zvýšit obranyschopnost, zlepšit fungování nervové soustavy a zvýšit psychickou pohodu. 

Pyridoxin (vitamín B6):
Také pyridoxin ovlivňuje krvetvorbu, navíc hraje významnou roli při energetickém metabolismu, metabolismu bílkovin a glykogenu. Díky tomu napomáhá v organismu produkovat a zachovat energii. Působí tak proti únavě a vyčerpání. Kromě toho reguluje produkci hormonů, podporuje imunitu a zdraví nervové soustavy.

GRIFFONIA by Brandeis Clinic v číslech

 • Griffonia simplicifolia , standardizovaný extrakt  95% 5-HTP (132 mg)
 • Vitamín B3 (24 mg, 150 % DDD)
 • Vitamín B6 (2,56 mg, 183 % DDD)
 • Vitamín B12 (3,75 µg, 150 % DDD)

Přírodní antidepresivum

 • Konzumujte 1 kapsli denně během jídla.
 • Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 21g), vydrží vám tedy na dva měsíce užívání.

Upozornění

Není vhodné pro děti, kojící a těhotné ženy. Není náhrada pestré stravy. Není vhodné užívat spolu s antidepresivy. Pokud již máte předepsaná antidepresiva, konzultujte možnou interakci s Vaším lékařem.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Monika Sváčková

09.01.2019 23:50

Dobrý den, prosím Vás, jaká je expirace Griffonia by...? Zajímá mě to, jelikož ji máte slevněnou na 500kč ( tak jestli expirace není důvod slevy?). Děkuji

Barbora Polívková - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den,

ano, je to důvod slevy, nicméně datum expirace je 30.6.2019, čili ještě téměř půl roku....

Petr Novotny

15.08.2018 20:08

Dobry den, jako vegetariana by mne zajimala dulezita informace, zda jsou kapsle rostlinneho puvodu, nebo ze zelatiny? Predem dekuji za odpoved.

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.08.2018 09:14

Dobrý den pane Novotný,

 

chápu Váš logický dotaz. Kapsle jsou ze želatiny živočišného původu, nicméně jdou snadno otevřít a obsažený prášek si můžete vysypat například do kaše, polévky nebo jen tak na lžičku a zapít vodou.

Andrea Nupacká

12.07.2017 16:37

Dobrý den, jaké doplňky stravy na hubnutí byste mi doporučili, když potřebuji zhubnout? Griffonia nebo Green Coffee? Díky, A.N.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

14.07.2017 09:26

Dobrý den, Andreo,

vyloženě na hubnutí je určený spíše doplněk stravy GREEN COFFEE by Brandeis Clinic, který zrychluje metabolismus a navyšuje účinky diety a cvičení. Oproti tomu GRIFFONIA by Brandeis Clinic dodává energii a zlepšuje náladu, což se ovšem při redukční dietě může taktéž hodit!

Jiří Prokeš

29.09.2016 07:46

Když si teo necháte napsat u doktora (např. Elicea), tak to máte zadarmo. Zase někdo vydělává na hlouposti jiných.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.09.2016 15:48

Dobrý den, Jiří,

GRIFFONIA by Brandeis Clinic je přírodní výživový doplněk, nejedná se o lékařem předepisované antidepresivum. Běžná farmakologická antidepresiva (léky) jako například Elicea, které zmiňujete, již působí na nervovou soustavu a mění rovnováhu v neurotransmiterech v centrální nervové soustavě. Z toho důvodu mohou mít celou řadu nežádoucích účinků včetně abstinenčních příznaků. Rozdíl mezi nimi a GRIFFONIA by Brandeis Clinic tkví mimo jiné v tom, že tento doplněk stravy jen stimuluje produkci serotoninu, zatímco běžná antidepresiva brání jeho zpětnému vstřebávání, a z toho hlediska mají sice výraznější účinek, ale i potenciální vedlejší účinky.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 80% Excelentní
1x 1x
Jana Ročňová | 13.02.2017
Hodnocení:
80% Excelentní
Zobrazit
Jana Ročňová | 13.02.2017
Hodnocení:
80% Excelentní
Celkově mám více energie - fyzicky i psychicky, zaznamenala jsem také pozitivní vliv na mé dlouhodobé migrény.
Snad jen vyšší cena.
Zavřít

Souvisí s články Magazínu krásy:

Tohle jsou ty největší chyby, které děláte při hubnutí

Tohle jsou ty největší chyby, které děláte při hubnutí

S jarem přichází změna. A není to zdaleka jenom o rozkvétajících květinách na zahrádce nebo jarním úklidu. Jaro je také obdobím, kdy se mnoho lidí soustředí na shazování zimních kil a „přípravu“ postavy na léto. Pokud chcete do léta zhubnout, přesvědčte se, zda neděláte některou z následujících c...

Bojujte vitamíny a doplňky stravy proti únavě a depresi

Bojujte vitamíny a doplňky stravy proti únavě a depresi

Zatím si sice užíváme dozvuky léta, nicméně příchod podzimu je nevyhnutelný. Ne každý toto nejbarevnější roční období má rád, naopak pro spoustu lidí je příčinou nostalgie či dokonce depresí, o únavě spojené se zkracujícími se dny ani nemluvě.

Vánoce jsou stres. Zvládněte je letos v pohodě!

Vánoce jsou stres. Zvládněte je letos v pohodě!

Vánoce klepou na dveře. Že nevíte, kde vám hlava stojí a z příchodu Štědrého dne se vám dělá spíš nevolno, než abyste se na něj těšili? Nenechte si nejhezčí svátky v roce zkazit jako každoročně. Přečtěte si předvánoční traumaplán.

Doplňky stravy nejsou zbytečný luxus, ale důležitá součást naší výživy

Doplňky stravy nejsou zbytečný luxus, ale důležitá součást naší výživy

Před více než dvěma tisící lety hlásal Hippokratés, nejslavnější lékař antiky, že strava má být naší medicínou. Na tomto tvrzení se nic nezměnilo. Na kvalitě a složení stravy ale bohužel ano. Moderní civilizace si žádá bezchybné a na pohled atraktivní ovoce a zeleninu, stejně jako maximální výnos...

Jak zhubnout? Držte se těchto zásad, jak jíst, a ono to půjde!

Jak zhubnout? Držte se těchto zásad, jak jíst, a ono to půjde!

Hubnutí není legrace. Teď, kdy už pominula nereálná lednová předsevzetí a hladovky a na permanentky do posilovny se vesele práší na poličce, se můžete do hubnutí pustit s rozvahou a odhodláním. Budete-li následovat tato doporučení, úbytek kilogramů se dostaví. Pomalu, ale jistě, a to je přesně př...

Nedostatek vitamínu B12 může ohrožovat i vás

Nedostatek vitamínu B12 může ohrožovat i vás

Vitamín B12 je jedním z vitamínů ze skupiny B. Udržuje zdravou a fungující nervovou soustavu a jednotlivé krevní buňky, účastní se přitom také tvorby DNA, genetického základu všech buněk. Dostatek vitamínu B12 je prevencí rozvoje megaloblastické anémie, jež bývá příčinou únavy a tělesné slabosti....