Akce: DETOX by Brandeis Clinic (expirace 9 / 2019)

Pomozte svému tělu se pročistit a zbavit toxinů a shodit přebytečná kila. Tento produkt obsahuje osm pečlivě vybraných extraktů, které pomáhají chránit hlavně zdraví tlustého střeva.
(expirace 9 / 2019)

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Akce: DETOX by Brandeis Clinic (expirace 9 / 2019)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Strašák jménem rakovina

Rakovina tlustého střeva je druhým nejčastějším onkologickém onemocněním v České republice. Jen v Evropské Unii kvůli ní zbytečně zemře přes 150 000 pacientů ročně. Přitom je možné tragickým koncům zabránit! Správnou výživou, kterou můžete ještě podpořit extrakty z rostlin. Detoxikace těla a zejména tlustého střeva pomůže povzbudit váš trávicí systém k tomu, aby se sám zbavil usazenin, toxinů a parazitů.

Očistí tlusté střevo

Doplněk stravy DETOX By Brandeis Clinic pomáhá podpořit proces v zažívacím ústrojí zaneseném zácpou. Pomůže vašim střevům opět dobře absorbovat nezbytné vitamíny a minerály. Pomáhá urychlit čas trávení, zpracování potravy a vylučování, čímž přispěje k obnově vaši vitality a energii. Únava již nebude mít šanci.

Ozdraví vaše trávicí ústrojí

  • Pomáhá regenerovat zažívací trakt, což vede ke zdravým střevním pohybům, a tím pádem pomáhá předcházet vzniku zácpy, hemeroidům, zánětům a rakovině tlustého střeva
  • Pomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí
  • Pomáhá redukovat nadýmání, protože podporuje rovnováhu trávicích bakterií
  • Pomáhá zlepšit trávení a pročistit celý organismus

Méně kil a méně únavy

  • Přispívá k úbytku váhy díky efektivnímu zpracování potravy a rychlejšímu trávení
  • Přispívá ke snížení únavy a k dodání energie díky pročištění organismu, díky podpoře detoxikace střev
  • Přispívá ke zlepšení akné

8 přírodních extraktů pro detoxikaci organismu

Kůra řešetláku počistivého (Rhamnus purshiana):
Pomáhá regulovat svalový tonus střevního traktu a stimulovat sekreci celého střevního systému.

Lopuch větší (Arctium lappa):
Pomáhá zlepšovat látkovou výměnu, upravovat zažívání a vyměšování.

Zázvor lékařský (Zingiber officinale):
Má antibakteriální a protizánětlivý účinek, podporuje trávení. Je proslulý tím, že pomáhá při různých zažívacích potížích, od plynatosti až po těžké nevolnosti a zvracení.

Jilm plavý (Ulmus rubra):
Má protizánětlivý účinek, pozitivně působí na játra a trávicí soustavu.

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra):
Podporuje tvorbu žaludečních šťáv a přispívá k snížení vzniku žaludečních a dvanáctníkových vředů. V Číně je pokládána za prostředek podporující dlouhověkost. Moderní výzkum ukázal, že mezi mnohé příznivé účinky této rostliny patří pomoc při zvyšování imunity, zmírňování zánětů v tkáních a pomoc při zklidňování ekzémů. Pomáhá i při zotavování jater po zánětech.

Máta peprná (Mentha peperita):
Pomáhá podpořit činnost trávicího ústrojí, pomáhá odstraňovat křeče a nadýmání. Pomáhá rozpouštět žlučové kameny a snižovat syndrom dráždivého tračníku.

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare):
Pomáhá proti nadýmání a křečím.

Kůra kočičího drápu (Vilcalcora):
Velká světle hnědá popínavá rostlina rostoucí v Jižní Americe, jejímž protinádorovým, imunostimulačním a antivirovým účinkům věří peruánští indiáni.

Stačí jedna kapsle denně

Pro zdravé tlusté střevo užívejte jednu kapsli denně při jídle. Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 53,5 g).

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. 

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Katka

28.03.2019 12:05

Dobry den, tento pripravek uz jsem si objednala. Ma vliv na tvoreni polipu v tlustem streve? Jak casto muze probihat detoxikace strev. Je to vhodne, kdyz uz polipy jsou ve strevech? Jak muze pripravek pomoci? Dekuji za odpoved

Gabriela Nožičková - Ředitelka - Medaprex, s.r.o.

31.03.2019 22:05

Dobrý den, děkujeme za dotaz.
Doplněk stravy Detox by Brandeis clinic obsahuje výtažky z rostlin, které jsou po tisíciletí známé tím, že pomáhají střevům podpořit samoléčebný proces a jemně povzbudil gastrointestinální systém k tomu, aby se očistil a uzdravil. Tato kombinace rostlin ale nikdy nebyla klinicky testovaná u lidí s tvorbou polypů. Takže i když my si myslíme, že by produkt neměl váš stav zhoršit ale naopak měl by střevům napomoct v uzdravování, doporučujme aby jste se poradila s Vašim ošetřujícím lékařem. My doporučujeme doplňky stravy brát tři měsíce v kuse, a pak si dát stejně dlouhou pauzu.

Martina

16.05.2018 12:30

Dobrý den, může se prosím tento doplňky i s jinými doplňky stravy jiné značky? Například ráno a v poledne užít multivimíny, omega 3 a večer spolu s jídlem užít přípravek Detox? Děkuji

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

17.05.2018 11:34

Dobrý den Martino,

 

užívání multivitamínů a omega 3 je v době detoxu velmi dobrá volba, tedy ano, můžete takto kombinovat.

Dagmar Weberová

31.10.2017 20:02

Dobrý den, může se tento doplněk užívat i v době užívání antibiotik? Např. pokud v průběhu tříměsíční kúry dostanu náhodou angínu a budu brát Penicilin? Alkohol se výjimečně jednou za čas při braní tohoto doplňku smí nebo nesmí? Děkuji za odpověď.

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.11.2017 18:13

Dobrý den paní Weberová,

 

kombinaci jakéhokoliv doplňku stravy s antibiotiky byste měla vždy konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Co se týká alkoholu, je to na Vašem vlastním uvážení. Obecně se při detoxikaci organismu alkohol nedoporučuje.

Lenka Veselá

17.07.2017 13:45

Za jak dlouho užívání DETOX docílím detoxikace střev? Je rychlejší než detoxikace těla? Děkuji za odpověď

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

20.07.2017 09:16

Dobrý den, Lenko,

základní detoxikační kúra má délku tří měsíců. Co se týče rozdílu mezi detoxikací těla a detoxikací střev, v organismu vše souvisí se vším. Lze tedy říci, že detoxikaci organismu dochází zhruba po stejné době jako k detoxikaci střev.

Jarmila Šťasná

03.03.2016 19:25

Je podle vás vedle užívání tohoto DETOXu vhodné pro skutečnou detoxikaci organismu spojit například s několik dní trvajícím půstem? Jaro se blíží a já přemýšlím, jak posílit obranyschopnost a shodit pár kila, která se na mně přes zimu "usídlila". Děkuji za odpověď

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.03.2016 13:30

Dobrý den,

to bychom určitě nedoporučovali. Tříměsíční kůra s doplňkem stravy DETOX by Brandeis Clinic je pro očistu tlustého střeva naprosto dostačující. Pokud byste zájem o detoxikaci půstem, poté bychom zvolili na základě konzultace s vaším ošetřujícím lékařem nejprve půst, a potom užívání DETOX by Brandeis Clinic, či obráceně. Zajímáte-li se o půst, doporučujeme však každopádně konzultovat tuto myšlenku s lékařem.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

7 důvodů, proč byste měli užívat doplňky stravy

7 důvodů, proč byste měli užívat doplňky stravy

Jednou z nejčastějších mystifikací je, že by člověk měl získávat všechny důležité živiny ze stravy. Protože je podle mnohých samozřejmě lepší jíst čerstvé jídlo, než do sebe „cpát pilulky“. Ale je tomu opravdu tak? Přečtěte si hlavní důvody, proč je vhodné užívat doplňky stravy!...

Je detoxikace střev organismu prospěšná, nebo spíš uškodí?

Je detoxikace střev organismu prospěšná, nebo spíš uškodí?

V některých případech je očista neboli detoxikace střev nezbytná, například před některými lékařskými zákroky. Jak je to ale s její prospěšností coby preventivního opatření? Měla by být součástí komplexní detoxikace organismu? Pomáhá také při překyselení organismu či hubnutí?...