Akce: BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic (Expirace 02 / 2020) Pro zdravé a krásné vlasy

Padají vám vlasy nebo se vám vaše kštice zdá unavená a jakoby bez života? Na vině může být nedostatek některých vitamínů a minerálů. Vyzkoušejte unikátní doplněk BEAUTIFUL HAIR By Brandeis Clinic.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Zaměření:
Akce: BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic (Expirace 02 / 2020)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Živiny pro vaše vlasy

Krásné vlasy, to je sen každé ženy (a troufáme si říci i muže). Jenže krásná kštice, to není jen tak. Vlasy se třepí, lámou, vypadávají a šediví. Někdy jsou na vině samozřejmě faktory jako dědičné dispozice, poruchy štítné žlázy či stres, které nemůžeme vždy ovlivnit. Jedno ovšem pro své vlasy udělat můžete – dodejte jim přesně ty živiny, které pro své zdraví potřebují.

Konečně zdravé vlasy

Doplněk stravy BEAUTIFUL HAIR By Brandeis Clinic byl vyvinut tak, aby přesně cílil na problémy s vlasy. Obsahuje ideální kombinaci vitamínů a živin, která přispívá k udržení zdraví vlasů. Krev bohatá na živiny dokáže dostatečně zásobit vlasové váčky a výsledkem jsou zdravé a krásné vlasy.

Omezuje vypadávání vlasů

  • Příspívá k udržení krásných a zdravých vlasů
  • Pomáhá lépe vyživovat vlasové folikuly
  • Přispívá k omezení vypadávání vlasů
  • Pomáhá zpomalit vznik šedin
  • Snadno doplníte chybějící živiny zodpovědné za špatný stav vlasů

Pevné nehty a pleť

  • Kromě zdraví vlasů pomůžete podpořit i zdraví pokožky a nehtů
  • Vyvážené složení živin pomáhá redukovat vypadávání vlasů a jejich další problémy

Vitamíny a minerály, které vlasy potřebují

Olej z pupalky dvouleté (500mg):
Pomáhá udržet zdravý vzhled vlasů a elasticitu kůže.

PABA (200mg):
Napomáhá udržet vlasy, nehty a pokožku v dobré kondici.

Zinek (30mg, 300% DDD):
Přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin. Pomáhá podpořit dobrý stav kostí, vlasů, nehtů a kůže. Dále napomáhá správnému fungování imunitního systému. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a pomáhá podpořit dobrý zrak.

Vitamín B3 (16mg, 100% DDD):
Pomáhá podpořit správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a celkově pomáhá podpořit psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Vitamín B2 (1,4mg, 100% DDD): 
Pomáhá podpořit správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a celkově podpořit psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Selen (200µg, 364% DDD): 
Pomáhá udržet zdravé vlasy a nehty, pomáhá podpořit fungování imunitního systému a správnou činnost štítné žlázy, pomáhá podpořit spermatogenezi.

Biotin (200µg, 400% DDD):  
Přispívá ke zdraví sliznic, vlasů a pokožky, pomáhá podpořit správné fungování nervového systému, správný energetický metabolismus, metabolismus makroživin a správnou psychickou činnost.

Měď (2mg, 200% DDD):
Příznivě působí na stav pojivových tkání, pomáhá udržovat správný energetický metabolismus v tkáních a buňkách. Pomáhá podpořit správnou pigmentaci vlasů a pokožky, působí na metabolismus železa v těle. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

2 tabletky denně doplní živiny

  • Užívejte 2 kapsle denně během jídla
  • Obsah balení je 100 kapslí
  • Hmotnost obsahu: 41,5 g

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Andrea

12.02.2019 12:02

Dobry den, muze se vyrobek pouzivat pri kojeni? A pomuze mi vubec tento doplnek stravy pred vypadavanim vlasu v tomto stavu? Dekuji Svetova

Katarína Sedliačiková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.02.2019 14:38

Dobrý den,

 

Co se týče vypadávaní vlasů, tak příčin může být velmi mnoho. To těžko někdy zjistí i dermatolog, který vede vlasovou poradnu a kde dělá podrobnou anamnézu pacienta, popřípadě udělá detailní rozbor krve.  Obsahuje látky kterých když je málo v těle nebo v potravě, tak mají za příčinu sníženou kvalitu vlasů, nebo vypadávání. Bohužel není možno zaručit, že vlasy přestanou vypadávat, protože nevíme příčinu, ta může být i hormonální, nebo úplně jiná. Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, protože na nich nebyl testován.

 

S pozdravem,

Petr Nosek

03.03.2016 19:23

Poslední dobou mě dost trápí vypadání vlasů. Dokáže tento doplněk stravy působit proti padání vlasů? Už nevím, co si počít...

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den, Petře,

vypadávání vlasů může mít mnoho příčin. Pro odhalení skutečného důvodu bychom vám doporučili navštívit odborníka. Doplněk stravy BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic sice obsahuje všechny důležité živiny, které jsou pro zdraví a redukci padání vlasů klíčové, nicméně pokud váš problém zašel takto daleko, je určitě lepší jej konzultovat s odborníkem. Užívání tohoto doplňku stravy vám nicméně zaručí příjem látek, které zdravé vlasy potřebují. Než se však hladiny potenciálně chybějících živin zvýší, a toto zvýšení bude mít viditelný efekt na kvalitu vlasů, je nutné doplněk stravy konzumovat alespoň půl roku. Proto bychom v mezidobí doporučili zmíněnou návštěvu odborníka, který stanoví ideální postup i důvody vašich problémů s vlasy.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 95% Dokonalé
1x 1x
Tereza H. | 23.08.2016
Hodnocení:
100% Dokonalé
Opravdu mám pocit, že vlasy jsou mnohem kvalitnější a vypadávají méně.
Mohlo by být levnější...
Odkaz
1x
Mo-nika | 15.01.2019
Hodnocení:
90% Dokonalé
Koupila jsem si tablety Hair proto, že obsahuje složení mědi, a to každý produkt proti vypadávání vlasů nemá. Určitě jsem pocítila zlepšení, vlasy mi tolik nepadaly a byly celkově pevnější. Určitě to budu jednou do roka kupovat i jako preventivní kůru.
Odkaz

Souvisí s články Magazínu krásy:

Sklenička červeného vína vás zbaví vrásek. Jak? Díky resveratrolu

Sklenička červeného vína vás zbaví vrásek. Jak? Díky resveratrolu

Tu první větu v nadpisu jsme samozřejmě trochu nadnesli, jedna sklenka vína vás známek stárnutí pleti bohužel nezbaví. Ale resveratrol, který je jednou ze složek červeného i bílého vína, je doslova elixír mládí. Působí proti stárnutí pleti, podporuje zachování mládí celého organismu i zdraví kard...

Jak souvisí vysoký cholesterol a akné? Za vším hledejte vitamíny z B-komplexu

Jak souvisí vysoký cholesterol a akné? Za vším hledejte vitamíny z B-komplexu

Vitamíny ze skupiny B jsou důležité pro mnoho tělesných funkcí. Konzumace doplňků stravy s obsahem těchto vitamínů zaručí jejich dostatečné hladiny v organismu. Jejich nedostatek totiž dokáže mimo jiné pořádně zhoršit pleť, vlasy i nehty. Například vitamín B3 zlepšuje uzamykání vlhkosti ve svrchn...

Vypadávání vlasů napomohou zvrátit peptidy mědi. Znáte je?

Vypadávání vlasů napomohou zvrátit peptidy mědi. Znáte je?

Jak jejich název napovídá, peptidy mědi obsahují měď. Dále pak tři propojené aminokyseliny, které utváří peptid. V lidském organismu se přirozeně vyskytují, zejména v tělesných tekutinách jako je krevní plazma. Se stárnutím organismu se nicméně jejich množství snižuje.

Jak si vybrat správný multivitamín nebo doplněk stravy?

Jak si vybrat správný multivitamín nebo doplněk stravy?

Proč užívat multivitaminy? Důvodů je mnoho. I pokud se snažíte konzumovat zdravou a vyváženou stravu zahrnující množství ovoce a zeleniny, pokrýt nároky organismu na základní nejdůležitější živiny nemusíte. Pokud navíc nemáte chuť k jídlu, držíte dietu nebo nad tím, co jíte, zas až tak moc nepřem...

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Trošku víc jsem zhubla a padají mně vlasy. Hledám něco přírodního, ne chemického.

Na zlepšení kvality vlasů Vám mohu doporučit přípravek BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic. Jedná se o přírodní doplněk stravy.