Doprava a poštovné

Pokud nakoupíte nad 1500 Kč, poštovné máte zdarma! 

Způsoby doručení

Dbáme na pohodlí našich klientů, proto nabízíme více variant doručení. Objednané zboží vám doručíme hned několika způsoby:

  • Osobní vyzvednutí
  • Obchodní balík Česká Pošta

Osobní vyzvednutí je vždy zdarma, navíc nejste časově závislí na doručovateli. Po potvrzení objednávky emailem je Vaše zboží připraveno na naší pobočce:

MedaPreX s.r.o.,česká pošta - doprava kosmetiky od Medaprex Truhlářská 27,
110 00 Praha 1,
otvírací doba 09.00- 17.30.

Doporučujeme zavolat na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 260 002 a domluvit si s operátorkou datum a čas vyzvednutí.

Obchodní balík Česká Pošta (101 Kč)

Pozor! Pokud nakoupíte nad 1500 Kč, poštovné máte zdarma! Ovšem vztahuje se jen na klasickou poštu.

Pokud si zvolíte doručení Vaší objednávky obchodním balíkem České pošty garantujeme doručení zásilky do 5ti pracovních dnů.
Pokud vás doručovatel nezastihne na místě určení na první pokus, ponechá vám upozornění v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště.

Informace k doručení zásilky:

nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, upozorní vás výzvou na uložení zásilky na poště výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženu můžete požádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.