Krásné vlasy vám zaručí správná výživa. Jenže jak jí dosáhnout?

Krásné vlasy vám zaručí správná výživa. Jenže jak jí dosáhnout?
Rubrika: Zdravý život 07.10.2015
tisk

Různé problémy s vlasy mají často jednoho viníka – nedostatek živin ve stravě. I pouhý částečný nedostatek některého z minerálů či vitamínů může vést k tomu, že se vaše kštice začne povážlivě ztenčovat a vlasy začnou vypadávat v nevídaném množství.

Problémy s vlasy, ať už se jedná o lupy, plešatost či „pouhé“ šedivění, znamená buď špatnou výživu, dědičný předpoklad, hormonální nerovnováhu, stres, poruchu činnosti štítné žlázy nebo jsou projevem stárnutí.

Přiznáváme, lék proti stárnutí se nám zatím vyvinout nepodařilo, nicméně pokud se vaše problémy s vlasy odvíjejí od nedostatku živin ve stravě, muže být náprava stavu více než snadná.

Dobrý stav vlasů vyžaduje dobré zásobení krví bohatou na živiny. Ty vyživí vlasové váčky, z nichž vlasy vyrůstají. A je-li výživa dokonalá a obsah klíčových vitamínů a minerálů zvýšený, výsledkem jsou krásné vlasy. Jak této dokonalé výživy dosáhnout? Například vhodně zvoleným doplňkem stravy.

Výživový doplněk BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic byl vyvinut odborníky na ortomolekulární medicínu v USA, kteří se snažili o vyváženou směs nutričních živin, jež nejvíc pomáhají k zastavení vypadávání vlasů i dalších problémů s vlasy.

Akce: BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic (Expirace 02 / 2020) Padají vám vlasy nebo se vám vaše kštice zdá unavená a jakoby bez života? Na vině může být nedostatek některých vitamínů a minerálů. Vyzkoušejte unikátní doplněk BEAUTIFUL HAIR By Brandeis Clinic.
Skladem
Cena: 414 Kč

Co obsahuje a jak tyto živiny působí na vaše vlasy?

 • Olej z pupalky dvouleté pro zdravý vzhled vlasů
 • PABA pro vlasy, nehty a pokožku v dobré kondici
 • Zinek pro dobrý stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky a ochranu buněk před oxidativním stresem
 • Vitamín B2 a B3 pro dobrý stav pokožky a sliznic
 • Selen pro zdravé vlasy a nehty
 • Biotin pro zdraví sliznic, vlasů a pokožky
 • Měď pro dobrý stav pojivových tkání, správnou pigmentaci vlasů a pokožky a ochranu buněk před oxidativním stresem.

Zázračný prostředek zaručující nádhernou kštici sice neexistuje, ale během několika měsíců, kdy vlasy z vyživeného vlasového váčku nově narůstají, můžete pozorovat zlepšení. To stojí za vyzkoušení! Doplněk stravy BEAUTIFUL HAIR By Brandeis Clinic doporučujeme pro viditelné výsledky užívat alespoň tři měsíce, ideálně však půl roku, aby organismus zaregistroval a zužitkoval přísun nových živin.

Co ještě můžete pro své vlasy udělat?

 • Zařaďte do jídelníčku jogurt, játra, pivovarské droždí a pšeničné klíčky
 • Jednou týdně provádějte masáž pokožky, která povzbudí krevní oběh
 • Nechte si vyšetřit štítnou žlázu sonografem. Celé ošetření trvá cca půl hodiny i s konzultací u zkušeného odborníka.
 • Používejte Renokin sérum pro podporu růstu vlasů

Když už nic nepomáhá, svěřte se do péče odborníkům a podstupte ošetření zvané injekční mezoterapie, které vaše vlasové váčky a vlasovou pokožku vyživí hezky „zevnitř“

Konec článku