Nejlepší přípravky proti vráskám z našeho e-shopu

Nejlepší přípravky proti vráskám z našeho e-shopu
Rubrika: Omlazení pleti 27.02.2015
tisk

Tenhle žebříček nemáme na svědomí my z Medaprexu, ale naši spokojení zákazníci. Pojďte se seznámit s pěti nejprodávanějšími produkty, které napomohou omlazení vaší pleti a zavelí do boje proti vráskám.

1. Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí

Tenhle krém je prostě špica, lepší přípravek na vrásky kolem očí byste hledali jenom těžko. V oblasti oční okolí nejen redukuje již vzniklé vrásky, ale zároveň napomáhá, aby pokožka zůstávala pevná. A jestli trpíte na nepěkné tmavé kruhy pod očima, Eyelift pro vyhlazení vrásek okolí očí zabírá i v tomto případě.

Eyelift vás zbaví rýh a vrásek a přitom se nemusíte vůbec obávat injekcí a bolestivých zákroků. Při aplikaci na kůži totiž stimuluje buněčnou komunikaci a obnovu a zavodňuje pleť a výsledkem je pleť bez nerovností i vrásek. Navíc posiluje pojivové tkáně kolem očí, což má za důsledek, že můžete konečně říct sbohem tmavým kruhům i pytlům pod očima. Jako bonus obsahuje speciální optické částice odrážející sluneční světlo, které stíny okolo očí důmyslně maskují.

Všechny informace o Eyelift najdete TADY.

 

2. Sérum Retinol 3TR

Vitamínové sérum obsahující Retinol a Tokoferol je oblíbená noční péče, která Eyeliftu v naší prodejnosti „šlape  na paty“. A čím je tak výjimečný? Díky vysokému obsahu vitamínu A a vitamínu E stimuluje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové. A tyto dva prvky jsou pak zodpovědné za redukci jemných vrásek a celkové omlazení pleti.

Vitamín E je silný antioxidant. Pomáhá pleť chránit před útoky volných radikálů, navíc napomáhá její dostatečné hydrataci. Sérum Retinol 3TR aplikujete na noc a ráno se probudí s rozjasněnou a prozářenou pokožkou, no není to ideální? Přes noc omládnout?

Mimochodem, nejen u nás je tento přípravek hvězdou. Ve Velké Británii po něm evidentně šílí davy. Vyhrál Silver Aesthetic Award, druhé místo jako nejlépe prodávaný maloobchodní produkt na britském trhu. Tisíce spokojených uživatelů nelžou!

Vše o Séru Retinol 3TR najdete TADY.

 

3. Retinol 6TR

Přípravky noční péče jsou vůbec oblíbenou nákupní položkou. Další produkt značky Retinol obsahuje 0,6% vitamínu A, a je tak super pomocníkem v péči o zralou pleť. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, v pokožce zvyšuje obsah kyseliny hyaluronové, a tím pádem vyhlazuje jemné vrásky a rýhy. Složka vitamínu E zaručuje antioxidační účinky a prevenci stárnutí pokožky.

Jestli se vaše pleť leskne, Retinol 6TR dokáže tento problém vyřešit. Redukuje totiž tvorbu kožního trhu, navíc zbavuje pleť projevů akné. Pokud máte problémy s hyperpigmentací, i na jejich zlepšení je Retinol 6TR cílen.

Retinol 6TR najdete v našem e-shopu TADY.

 

4. Retinol Eye TR

Další produkt ze „stáje“ Retinol obsadil v našem žebříčku prodejnosti čtvrté místo. Na rozdíl od dvou výše uvedených, Retinol Eye TR se zaměřuje na jedinou oblast, a to oční okolí, respektive na redukci vrásek okolo očí.

Tohle prvotřídní sérum dodá pokožce v oblasti vašich očí revitalizovaný a zářivý vzhled. Díky 0,1% obsahu Retinolu stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje hodnotu epidermální kyseliny hyaluronové . Tím omezuje vějířky kolem očí, jejich hloubku a navíc dokáže zesvětlit nevzhledné tmavé kruhy pod očima. Jestli hledáte omlazení, bude Retinol Eye TR trefou do černého.

O produktu, který vám pomůže zbavit se vrásek kolem očí, si přečtěte TADY.

Konec článku