Nanočástice zlata a kyseliny hyaluronové, které zpevňují pleť a odstraňují vrásky. Seznamte se s kosmetikou Endor

Nanočástice zlata a kyseliny hyaluronové, které zpevňují pleť a odstraňují vrásky. Seznamte se s kosmetikou Endor
Rubrika: Omlazení pleti 08.09.2019
tisk

Nanočástice jsou prvky o velikosti desetitisíciny tloušťky lidského vlasu. V kosmetických produktech španělské firmy Endor Technologies jsou právě ony příčinou omlazení a zpevnění pleti.

Kyselina hyaluronová je důležitou složkou dermis (škáry). Společně s kolagenem a elastinem propůjčují dermis, a tím pádem celé kůži její strukturu. Buňky kůže produkují samy o sobě kolagen, elastin i kyselinu hyaluronovou, jejich syntéza se však s rostoucím věkem zpomaluje, každoročně zhruba o jedno procento. Výsledkem je úbytek hutnosti dermis, a s tím související vznik viditelných projevů stárnutí pleti. Na ní se začínají objevovat vrásky, její kontury povolují, pleť začíná vypadat unaveně, chybí jí mladistvý jas.

Nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové

Pro omlazení pleti je proto třeba syntézu těchto tří důležitých složek navýšit. Po devíti letech výzkumu v oblasti onkologie a dermatologie, a následném pětiletém vývoji samotných nanočástic španělská firma Endor Technologies představila unikátní zlaté nanočástice, které působí jako vektory, obalené oligomery kyseliny hyaluronové prostřednictvím sirných můstků. Tyto nanočástice v epidermis aktivují receptory genu CD44.

Zlaté nanočástice - EndorVíce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové

Receptory genu CD44 jsou klíčové pro regeneraci pleti, jejich aktivita je spjatá s produkcí kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro obnovu pleti. Vedle toho působí na proliferaci (množení) buněk kůže a reguluje jejich migraci. S pravidelnou aplikací produktů Endor k viditelnému omlazení pleti, zlepšení její hydratace a celkové revitalizaci.

Anti-aging Cream Endor Anti-aging Cream Endor Omlazení pleti, její ochrana, výživa a dokonalá hydratace, to vše zajistí Omlazující krém Endor díky obsahu unikátních nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové. Ty v kůži zvyšují obsah kolagenu a vlastní kyseliny hyaluronové, které podpoří vyhlazení vrásek a její mladistvý vzhled. SPF 25 pleť každý den chrání před poškozením UV paprsky.

Účinek potvrzený studiemi

Klinická studie prováděná pod lékařským dohledem dokazuje, že patentovaná technologie nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové významně redukuje vrásky, zjemňuje pleť, a dále také zlepšuje pevnost a hydrataci pokožky v případě anti-aging produktů, jako je omlazující krém nebo omlazující sérum Endor. Krém pro omlazení očního okolí již dokonce získal cenu za nejlepší produkt ve své kategorii v soutěžním klání Beauty Shortlist Awards.

Eye Contour Endor Eye Contour Endor Výživný krém, který redukuje vrásky kolem očí, odstraní tmavé kruhy pod očima a zpevňuje pleť v očním okolí. Zbavte se konečně unaveného vzhledu a nechte své oči zářit.

Tělová péče proti celulitidě a pro zeštíhlení

Endor se však nezaměruje pouze na omlazení pleti, své produkty cílí také na celulitidu, nežádoucí tukovou tkáň a vrásky v dekoltu. Stejně jako omlazující oční krém, také krém proti celulitidě byl oceněn za nejlepší produkt ve své kategorii v rámci Beauty Shortlist Awards 2019.

Anti-cellulite Cream Endor Anti-cellulite Cream Endor Zbavit se celulitidy nebývá jednoduché, hubnutí ani cvičení často nepomáhá. Celulitida přitom postihuje až 80 % žen. Krém pro redukci celulitidy Endor pomerančovou kůži redukuje díky působení nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové. Kůže je zpevněná, vyhlazená a celulitida viditelně redukovaná.

Endor TechnoligiesJak vzniká celulitida?

Celulitida se formuje jako cévní problém v podkoží, kdy dochází k mechanickému napínání vláknitých pásů (sept) podkožním tukem. Ten vystupuje mezi jednotlivými septy, jenž utváří mřížku, a tlačí na dermis nad sebou. Když není dermis dostatečně pevná a hutná, tento tlak tukové tkáně se pak projevuje viditelnými ďolíčky a nerovným povrchem kůže – celulitidou. Krém pro redukci celulitidy Endor a jeho aktivní látky dermis naopak zhutňují. Ta je poté odolnější vůči tomuto tlaku – nedeformuje se a nedochází k viditelným projevům celulitidy.

Doplňkem ke krému proti celulitidě je tělový Zpevňující a zeštíhlující krém. Ten kromě nanočástic zlata s kyselinou hyaluronovou obsahuje také aktivní lipolytické složky, které působí přímo na tukovou tkáň, kterou zeštíhlují a viditelně obnovují kontury kůže.

Firming & Body Shaping Cream Endor Firming & Body Shaping Cream Endor Zbavte se tuku a zeštíhlete v oblasti paží, břicha či hýždí díky Zpevňujícímu & zeštíhlujícímu krému Endor. Aktivní lipolytické látky fungují v synergii s nanočásticemi zlata s kyselinou hyaluronovou a redukují tukovou tkáň. Klinické studie potvrzují: ubydou až 2 centimetry během 56 dní.

Trio produktů tělové péče uzavírá Krém na krk a dekolt, který je cílený přímo pro omlazení pleti v lokalitě, která mnohdy jako první začíná prozrazovat náš skutečný věk. Vypadejte s kosmetikou Endor s nanočásticemi zlata a kyseliny hyaluronové mladší!

Neck & Decólleté Endor Neck & Decólleté Endor Dopřejte svému dekoltu a krku výjimečnou péči postavenou na nanočásticích v krému Endor, který zpevňuje kůži v dekoltu a na krku a viditelně vyhlazuje vrásky. Navíc obsahuje SPF 25 pro ochranu kůže a prevenci jejího stárnutí.

Konec článku