Pretox Pout

Absolutní novinka pro zvětšení objemu rtů a pro jejich správnou hydrataci. Pokud chcete zvětšit své rty bez injekční aplikace, jste na správném místě. Pretox Pout obsahuje vyvážené složení, které výborně účinkuje na zvětšení rtů a navýšení plnosti rtů.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Pretox Pout
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Pretox Pout je přípravek zvětšující objem rtů a navyšující hydrataci a umí to dokonale. Byl speciálně navržen pro péči o rty. Pretox Pout hydratuje a obnovuje produkci glukosaminglykanů a kolagenu, stěžejních prvků pro plnost a objem rtů. Zlepšuje konturu rtů a zvýrazňuje linii rtů. Rty jsou sliznice tvořené z glukosaminglykanů a kolagenu. Hlavními látkami výrobku jsou komplex speciálních peptidů a kyselina hyaluronová. Účinné látky jsou dopravovány dovnitř rtů pomocí liposomů = jeden z možných typů nanotechnologie.

Účinky

 • Vyvážená hydratace
 • Viditelné zvětšení objemu rtů
 • Redukce povrchových vrásek v okolí rtů

Výhody

 • Neinvazivní - neinjekční alternativa zvětšení objemu rtů bez vedlejších účinků
 • Bez parfemace, parabenů a petrochemikálií
 • Rychle se vstřebá - speciální krémová struktura 
 • Nevysušuje, neirituje, nezanechává lepkavý pocit
 • Dlouhotrvající liftingový efekt po dobu 24 hodin
 • Nanotechnologie - účinné látky dopraveny pomocí liposomů
 • Vhodná jako ideální báze pod rtěnku

Proč koupit u nás?

Jsme výhradním distributorem britské značky Medik8, která vyrábí řadu Pretox. Pretox je řada, která patří mezi jejich nejúčinnější výrobky. Dokážeme vám zodpovědět všechny možné dotazy a na naší bezplatné lince 800 260 002 správně poradit. Navíc vám nabízíme velmi výhodný věrnostní program, s mnoha slevami a dárky, které mají hodnotu!

Určeno pro

Pro všechny typy pleti, muže i ženy, bez věkového omezení.

Složení (hlavní účinné látky)

 • Palmitoyl – GHK (14%) – speciální peptid stimulující zvětšení vláken syntézou kolagenu a glukosaminglykanů = zvětšuje objem rtů.
 • Kyselina hyaluronová (8%) – rty hydratuje a vyhlazuje jemné vrásky okolo úst.
 • Matrixyl (5%) – speciální peptid, který podporuje tvorbu kolagenu.
 • Lipomoist 2036 (5%) – podporuje tvorbu kolagenu typu IV.

Obsah balení

 • Balení 15ml vydrží cca 100 aplikací
 • Po otevření vydrží 36 měsíců

Návod k použití

Nanáší se jen na oblast rtů a do okolí rtů, doporučuje se používat 2x denně na čistou odlíčenou oblast. Po vstřebání je možné nanést rtěnku. Maximálně je možné nanést 6x v rozmezí 24 hodin.

Denní aplikace vede k dlouhodobému účinku. Je vhodné použít i po zvětšení rtů injekčním způsobem - po injekčních výplních založených na obsahu kolagenu, kyseliny hyaluronové, botulinu a syntetických materiálů. Působí jako prodlužovač efektu a podporuje regeneraci.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Lola Jessica

12.06.2015 22:14

Dobrý den...drahá vec která vubec nefunguje...a jestli áno tak prosím tady foto pred a po...nedá sa tomu verit..:-(

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

15.06.2015 10:28

Dobrý den, Lolo,

mrzí mě, že Pretox Pout nesplnil Vaše očekávání. Působení poduktu opravdu v mnoha případech provází lehké brnění, ale nemusí to být u všech osob. Jako alternativu Vám mohu nabídnout SAL 29 Perfect Lips. Případně, pokud máte zájem o výraznější zvětšení rtů, doporučuji injekční aplikaci kyseliny hyaluronové (Princess Filler) proškoleným lékařem.

Inka S

12.02.2015 16:44

u mě, bohužel, rovněž žádný efekt. říkala jsem si, že jsem pěkně naletěla. trochu drahý špás. proto mě překvapilo, že někdo je spokojený, tak dumám, zda mám tu samou lahvičku jako ti, kterým to funguje???

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.02.2015 12:28

Dobrý den, Inko,

je mi líto, že jste nebyla s výrobkem spokojena. Jak jsem psala níže, máme opravdu velmi dobré ohlasy od našich zákazníků. Výrobek kupují opakovaně. Bohužel se ale může stát, že co funguje u jednoho, nemusí fungovat u druhého.

Milada Š.

14.09.2014 10:16

Dobrý den, jsem s výrobkem Pretox Pout velmi spokojená. Ráda bych se zeptala, jak ošetřovat oblast nad horním rtem, tedy pod nosem. Začínají se mi tvořit hluboké vrásky. Děkuji předem za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.09.2014 14:59

Dobrý den, Milado,

Pokud používáte Pretox Pout můžete jej nanášet i lehce přes okraje rtů. Obsažené aktivní látky jsou schopny redukovat i jemné vrásky v okolí rtů, jelikož podporují tvorbu kolagenu v pokožce. Zlepší se tak celkový vzhled rtů i jejich kontur. V případě potřeby redukovat již hlubší vrásky bych Vám doporučila sérum s růstovým faktorem Growth Factor sérum, které velmi efektivně působí na tyto projevy stárnutí pleti.

Gabriela Ježková

02.02.2014 17:42

Dobrý den,zakoupila jsem výrobek a mně nedělal tedy nic...mazala jsem 3 denně nejméně,ani po prvním pomazání,jak tady píše náká pani,jsem neviděla v podstatě nic...lesk udělá víc.Vážně...čekala jsem aspoň trochu viditelnost...:-(

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.02.2014 12:47

Dobrý den, Gabrielo,

Mrzí mě, že jste nezaznamenala žádný efekt. Máme zkušenosti, že výrobek skutečně funguje. Navíc výrobce poskytuje post marektingovou studii. Doporučujeme nanášet i lehce přes okraj rtů. Rty se povytáhnou a zvětší se. Nicméně, žádný výrobek není 100%, takže se může stát, že ve Vašem případě nefungoval.

Šárka Mottlová

24.10.2013 00:35

Ráda bych nejdříve vzorek,je to možné?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.10.2013 17:29

Dobrý den Šárko,

vzorky k tomuto výrobku bohužel nemáme k dispozici. Po použití například 1ml vzorku nelze dosáhnout výsledného efektu, takže by byl vzorek naprosto zbytečný. Každopádně, kdybyste chtěla zkusit konzistenci tohoto výrobku, můžeme Vám nabídnout odzkoušení přímo v našich kancelářích v Praze.

Em

16.11.2012 15:41

Dobrý den, také bych ráda viděla porovnávací fotografie před a po použití výrobku. Díky.

nikol

15.11.2012 14:57

dobry dečn jiz pred nekolika mesici jsme si od vas koupila pripravek na rasy .. po kterem me strasne stipali oci a tak pripravek nemohu pouzivat .. nyni jsme si od vas objednala pripravek na zvetseni rtu ...a mam doma 4mesicni dcerunku ktera s emi rano strasne osypala .... z niceho nic a ted me napadlo ze od vcerejska pouzivam vas pripravek a neustale dcerku pusinkuju ... myslite ze ji muze pripravek nejak vadit ? dekuji wenghova

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.11.2012 11:17

Dobrý den Nikol, je bohužel těžké posoudit, zda se dcerka osypala v závislosti na aplikaci Pretox Pout. Tento výrobek neobsahuje žádné iritující látky. Můžeme Vám zaslat detailní složení, které je uvedeno i na samotné krabičce produktu. Mezi účinnými látkami je také vitamín A a E. Jeidně u vitamínu A by mohlo dojít k nějakému mírnému podráždění při aplikaci na velmi senzitivní pokožku, kterou děti mívají, jinak si to nedokážeme vysvětlit. Výrobky nejsou nikdy testovány u dětí, když jim nejsou přímo určeny, takže bohužel tuto eventualitu nemůžeme ani předpokládat. Bylo by nám velmi líto, pokud by se dcera osypala kvůli našemu přípravku, nicméně je to opravdu velmi těžké posoudit.

Stanislava Plevová

08.11.2012 21:34

Dobrý den. chtěla bych se zepat, jak dlouho jedna lahvnička vydrží? A zda nemáte nějaké fotografie před a po. Děkuji předem za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.11.2012 12:15

Dobrý den paní Plevová, 15ml balení by mělo vydržet přibližně 100 aplikací. Záleží tedy kolikrát denně budete aplikovat. Při doporučené aplikaci 2x denně by mělo vydržet cca na 50 dnů, počítejte raději s měsícem a půl. Fotografie před a po v dohledné době dodáme.

Radka N.

14.05.2012 12:39

Dobrý den. Zakoupila jsem od vás tento výrobek a s efektem zvětšení jsem spokojená. Jen bych ráda věděla, jestli efekt vydrží a případně jak dlouho. Nebo jak často ho musím používat, aby byl efekt trvalý. Děkuji. Radka

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

15.05.2012 16:21

Dobrý den Radko, jsme rádi, že jste s výrobkem spokojená. Co se týče účinku, je to jako s většinou produktů - pokud produkt přestanete používat, účinek také přestane být vidět. Platí zde jednoduché pravidlo- jakmile nejsou dodávány látky pro zvětšení objemu, nemůžou být rty větší.Nicméně pro udržovací efekt doporučujeme používat 1x denně.

RK

23.03.2012 15:53

Dobrý den, je normální, že po aplikaci mi rty "brní"? Za jak dlouhou dobu pravidelné aplikace se má účinek zvětšení objevit?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

26.03.2012 09:42

Dobrý den, brnění rtů po aplikaci se může objevit, u citlivějších jedinců, je takto pociťován účinek aktivních látek . Náš tip je nanést přípravek na rty, zpoloviny rozmasírovat a zpoloviny nechat zaschnout, při tomto způsobu aplikace by mělo být i brnění omezeno. Co se týče účinku, někteří naši zákazníci pociťují účinek ihned po nanesení - zvláště tzv. vytažení a zvětšení horního rtu. Dle pokynů od výrobce, dochází k zvětšení po jednom měsíci pravidelné aplikace - alespoň 2x denně.

Eva

12.03.2012 21:10

Dobrý den, ráda bych se informovala o účinosti přípravku. Mám neutrální zkušenost s přípravkem Sal 29, který rovněž obsahuje Palmitoyl – GHK, a zvětšení rtů jsem nezaznamenala. Je Pretox Pout učinější? Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.03.2012 09:34

Dobrý den, vzhledem k tomu, že SAL29 je dle našich zákaznic spíše hydratačním a hypoalergenním přípravkem (změnili jsme i již jeho prezentaci), snažili jsme se najít něco účinnějšího, prostě produkt, který rty zvětší a nejen zhydratuje. Proto jsme na trh přinesli Pretox Pout. Tento výrobek neobsahuje jen zmíněný peptid PAL-GHK, ale také další 2 složky podporující tvorbu kolagenu a kyselinu hyaluronovou. Dle našich zkušeností skutečně funguje. Doporučujeme nanášet i lehce na kůži okolo rtů. Když nanesete lehce přes horní ret, rty se jakoby vytáhnou nahoru a zvětší se. Je to krémový přípravek, takže stačí nechat vsáknout a poté již můžete nanést rtěnku, lesk...

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 77% Výborné
1x
R. | 06.02.2015
Hodnocení:
90% Dokonalé
Zobrazit
R. | 06.02.2015
Hodnocení:
90% Dokonalé
Překvapivě opravdu viditelné výsledky
Zavřít
1x 2x
Lucie | 09.01.2014
Hodnocení:
31% Průměrné
Zobrazit
Lucie | 09.01.2014
Hodnocení:
31% Průměrné
Rty se vyhladí a jsou malinko plnější, ale je potřeba namazat i trochu do okolí rtů.
Pozor při mačkání pumpičky.
Používám ho dva dny a k žádnému efektu nedošlo, lépe fungují jiné přípravky.
Zavřít
1x
myška šedááá | 31.01.2014
Hodnocení:
95% Dokonalé
Zobrazit
myška šedááá | 31.01.2014
Hodnocení:
95% Dokonalé
maximální spokojenost,,hydratované a plné rty,,po chvilce jsou velice jemné a pružné...bez drobných vrásek ..
Zavřít
1x
Pavlína | 22.02.2014
Bez hodnocení procenty
Zobrazit
Pavlína | 22.02.2014
Bez hodnocení procenty
Používám již měsíc 2x denně. Nemá vůbec žádný účinek. Rty určitě nezvětšuje.
Zavřít
Bez konkrétního hodnocení
Nikol | 10.03.2014
Hodnocení:
80% Excelentní
Zobrazit
Nikol | 10.03.2014
Hodnocení:
80% Excelentní
Zavřít
1x 1x
Nikol | 10.03.2014
Hodnocení:
80% Excelentní
Zobrazit
Nikol | 10.03.2014
Hodnocení:
80% Excelentní
Tento výrobek používám 14 dní, výsledky se dostavily po 10 dnech. Rty jsou hladké opravdu plnější, konečně se nebojím použít rtěnku. Všem doporučuji, dobrá koupě!
Cena
Zavřít
1x
Simona Tabachová | 06.04.2013
Bez hodnocení procenty
Zobrazit
Simona Tabachová | 06.04.2013
Bez hodnocení procenty
Pretox Pout používám týden a zatím jsem nepocítila vůbec žádnou změnu..
Zavřít
1x
Denisa Koutná | 09.09.2013
Hodnocení:
89% Excelentní
Zobrazit
Denisa Koutná | 09.09.2013
Hodnocení:
89% Excelentní
Byla jsem příjemně překvapená prvním rychlým účinkem Pretox Poutu. Rty se "jakoby" vyplnily, zvýraznila se jejich barva a cítila jsem jemné pnutí. Rty jsou určitě plnější, rtěnka lépe drží a zmizely rýhy
Zavřít

Souvisí s články Magazínu krásy:

Rady pro krásně zdravé a větší rty

Rady pro krásně zdravé a větší rty

Rty jsou spolu s očima nejvýraznějším bodem obličeje, který dokáže upoutat pozornost na první pohled. Pečlivě nalíčené rty mají tu moc upozadit drobné vady na kráse. Možná i to je důvod, proč jsou krásné a plné rty u žen velmi žádoucí. Na prvním místě by však vždy mělo být zdraví rtů až poté krás...

Jak líčením zvětšit objem rtů

Jak líčením zvětšit objem rtů

Pokud máte rty malé a úzké, ale chtěla byste je mít plné a výrazné, máme pro vás několik rad a tipů, jak toho pomocí správné péče a líčidel dosáhnout.

Hydratace a zvětšení rtů

Hydratace a zvětšení rtů

Udržet krásné zdravé rty během léta není jednoduché. Sluneční paprsky a tropické vedro způsobují celkovou dehydrataci organismu a ta se jako první projeví na rtech. Začnou být seschlé a jemná pokožka může praskat. Pokud naše rty nemají dostatečnou hydrataci, nemůžou být ani velké a plné. Řiďte s...

5 rad pro krásné rty i v zimě

5 rad pro krásné rty i v zimě

Rty jsou v průběhu chladného počasí vystaveny mnoha negativním vlivům. Rychle tak schnou, praskají a celkově slábnou. Přinášíme vám několik jednoduchých zásad, které stačí dodržovat, aby rtíky byly jako ze škatulky i v zimě. Zároveň poradíme, jak vykouzlit krásné a plné rty třeba na silvestrovsko...

Video návod pro retro líčení

Video návod pro retro líčení

Jednoduchý video návod pro líčení ve stylu třicátých let. Vizážistka Marika Janečková ukazuje, jak lze modelku proměnit, pomocí několika rychlých technik.

Chytrá žena.cz - Nezávislý test

Chytrá žena.cz - Nezávislý test

Navštěvovaný magazín pro ženy Chytrazena.cz pro nás vytvořil nezávislé testování produktu Pretox Pout na zvětšení objemu rtů. Do testování zapojil své čtenářky a ty následně psaly své hodnocení formou odpovědí na otázky. Test je zcela nezávislý, bez zásahu společnosti Medaprex, která pouze posk...