DOPRAVA ZDARMA: Vážení zákazníci, prodlužujeme pro Vás dopravu zdarma (GLS) u každé objednávky až do 11.4. Zároveň dočasně vypínáme možnost osobního vyzvednutí na pobočce, abychom omezili fyzický kontakt. Náš eshop funguje na 100% a objednané zboží zasíláme vždy maximálně do 2 pracovních dnů.

Váleček Derma roller Medik8 s mikrojehličkami 0,3 mm

Když nanášíte krém nebo sérum, pod kůži se dostanou maximálně 3 % účinných látek. To je všeobecný fakt! Díky válečku Derma roller však pod kůži dostanete několikanásobně více účinných látek a tak zesílíte účinek jakého koliv krému.

Podrobnější informace
Váleček Derma roller Medik8 s mikrojehličkami 0,3 mm
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Derma roller neboli derma váleček je speciální váleček s mikrojehlami. Tento váleček umožní dopravit účinné látky obsažené v krému nebo séru do epidermis a dermis, tedy přesně tam, kde je potřebujete.
Válečku se také někdy přezdívá "skin roller".

Proč derma váleček používat?

 • Několikanásobně zvyšuje absorpci krémů a sér
 • Účinně napomáhá vyhlazení vrásek
 • Zlepšuje zahlazení jizev, speciálně jizev po akné
 • Zotavení je extrémně rychlé

Proč ale používat přímo Medik8?

 • 192 jehliček z kvalitního titanu
 • Každá jehlička je pozlacena z důvodu vyšší sterility a antibakteriálního účinku
 • Je vhodný pro všechny typy pokožky
 • Nezpůsobí bolest
 • Vyrobeno ve Velké Británii
 • Nevíme, že by se na českém trhu prodával kvalitnější derma roller

Jak to vlastně funguje?

Válečkem přejíždíte po pokožce a tím vytvoříte v pokožce drobné vpichy. Tyto vpichy se stanou transportním tunelem, který dopraví účinné látky přímo do kůže.

Navíc samotné používání tohoto válečku dokáže podpořit omlazení pleti. 
Jakmile totiž strukturu pokožky narušíte drobnými vpichy, kůže zahájí proces regenerace a vytvoří mnohem více kolagenu a elastinu, než za normálních okolností. Produkce nového kolagenu a elastinu redukuje již stávající vrásky, navyšuje elasticitu pokožky a vyhlazuje jizvičky a jiné kožní nesrovnalosti.

Doporučení:

Derma váleček je jen váš, proto jej z hygienických důvodů s nikým nesdílejte a nikomu nepůjčujte. Je to jako se zubním kartáčkem.

Druhy derma válečků

Pro domácí použití jsou určeny derma válečky s délkou jehliček 0,2 a 0,3mm. Válečky s delšími jehličkami již nejsou pro domácí používání.

Jak často derma váleček používat?

 • Derma váleček můžete používat každý den, maximálně však 1x denně.
 • Před každým použitím se ujistěte, že jakékoliv podráždění pokožky, vzniklé předchozí aplikací, již odeznělo.
 • Doporučujeme tedy začít s aplikací 1 - 2x týdně a postupně frekvenci zvyšovat.

Jak dlouho Medik8 derma váleček vydrží?

Derma váleček Medik8 vám může vydržet i navždy, záleží na frekvenci použití. V případě, že jej budete používat každý den, doporučujeme zakoupit nový derma váleček za 6 měsíců. Každodenním používáním po dobu 6 měsíců se mohou jehličky otupit, poté by již aplikace nebyla efektivní.

Návod k použití

Derma váleček Medik8 používejte vždy na čistou a suchou pleť.

Ihned po rozbalení originálního balení je derma váleček Medik8 sterilní a připraven k použití. Před samotným rolováním si vizuálně rozdělte cílovou oblast na části (v případě obličeje: čelo, levá tvář, pravá tvář, nos, brada). S jemným tlakem rolujte válečkem, 10x tam a zpět v každé cílové oblasti, viz. obrázek níže.

Vždy rolujte jednu část oblasti a po dokončení rolování naneste krém / sérum, vetřete jej do pokožky.

K dosažení nejlepšího účinku doporučujeme rolování večer před spaním, aby se účinné látky mohly vstřebat a pokožka se přirozenou cestou regenerovat. Po aplikaci speciálních sér naneste na pokožku ještě hydratační krém nebo jiný přípravek dle vaší potřeby. Po každém použití opláchněte váleček horkou vodou a poté vydezinfikujte dezinfekčním sprejem Medik8. Derma váleček nepoužívejte na aktivní akné, bradavice a znaménka. Pokud si stále nejste jisti, jak derma váleček používat, můžete se podívat na videonávod: http://youtu.be/Ot248kuaVjk

Kontraindikace

Derma váleček Medik8 nepoužívejte, pokud trpíte následujícími nemocemi:

• rosacea a problémy se srážlivostí krve (tj. špatné hojení ran)
 
• sklerodermie, vaskulární kolagenové onemocnění nebo srdeční abnormality
 
• aktivní bakteriální, virová nebo plísňová infekce
 
• snížená funkce imunitního systému (imunosuprese)
 
•  jizvy mladší než 6 měsíců
 
• operace obličeje v posledních 6 měsících
 
• užívání antikoagulačních léků (např. warfarin)
 
• keloidní nebo vystouplé jizvy v anamnéze
 
• aktinická (solární) keratóza v anamnéze
 
• ekzém, psoriáza a jiná chronická onemocnění v anamnéze
 
• infekce herpes simplex v anamnéze
 
• diabetes v anamnéze

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Lenka Nováková

08.04.2015 04:28

Dobrý den, proč již není váleček v nabídce a kdy se na něj můžeme znovu těšit ?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.04.2015 13:34

Dobrý den, Lenko,

aktuálně jednáme s dodavatelem. Budeme mít v nabídce nové verze dermaválečků v průběhu května. Děkuji za pochopení.

Jiří

07.07.2014 12:59

Dobrý den, za jakou dobu se pomocí Derma válečku a krému NewGel+ zbavím maličkých jizev po neštovicích a akné? Jizvy jsou staré kolem 10 let. Lze Derma váleček použít také na hlubší jizvu po akné? Děkuji za odpovědi.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.07.2014 12:49

Dobrý den, Jiří,

Na redukci starších jizviček po akné bych Vám doporučila zmiňovaný silikonový gel New Gel+E. Při použití tohoto gelu je potřeba, aby byla jizva celistvá, nepoškozená, proto jeho použitíé s dermaválečkem nekombinujte. Gel vytvoří na jizvě souvislou vrstvu, která ji chrání před vlivem okolí a zároveň hydratuje. Silikonový gel New Gel+ je schopný zredukovat jizvy až o 50 %. V případě 10 let starých jizev je ale potřeba používat jej pravidelně po dobu minimálně 2 měsíců, aby se dostavil požadovaný efekt zesvětlení a vyhlazení.

maruška

03.07.2014 21:19

dobry den chcela by som sy kupit ten valek ale neviem či sa to da kupit aj na slovensko a chcela som sa ešte o pitat že kolko to stojy dakujem

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.07.2014 15:30

Dobrý den, Maruško,

Derma váleček Medik8 je možné koupit i na Slovensku. Dostupný je zde: http://www.medaprex.sk/sk/internetovy-obchod/proti-vraskam/valcek-derma-roller-medik8-smikroihlickami-03-mm-115.html. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace, včetně ceny.

Milan Novák

12.05.2014 01:32

Dobrý den. Jaký sérum či krém je vhodný po Derma roller??

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.05.2014 09:23

Dobrý den, Milane,

Záleží na tom, jakou péči chcete pokožce poskytnout. Obecně je možné derma roller používat s různými krémy a séry pro rychlejší proniknutí účinných látek do kůže a zvýšení tak efektivity přípravku. Společnost vyrábějící výrobky značky Medik8 vytvořila speciální řadu sér, které jsou ideální v kombinaci s derma válečkem. Jedná se např. o Hydr8 B5 sérum pro hydrataci, C-Tetra sérum pro prevenci stárnutí pleti, White Balance Click pro redukci nadměrné pigmentace či Red Alert sérum pro zmírnění zčervenání pokožky a řada dalších.

Jana Setničková

16.03.2014 00:11

Dobrý den, mám několik dotazů: 1) jakou "trvantlivost" má váleček, řekněme při denním používání - mám na mysli ostrost jehliček, jistě se časem tupí ? 2) Jak případně poznám, že je třeba již zakouopit nový ? 3) Jaké nejdelší jehličky je možno použít na obličej (použití 0,2 a 0,3 úspěšně proběhlo), když se jedná o pleť bez pupínků a jiných vnějších defektů a tedy se není třeba obávat zranění těchto okrsků? Velice děkuji předem za Vaše odpovědi. JS

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

17.03.2014 13:21

Dobrý den, Jano,

Zde jsou odpovědi na Vaše dotazy:

Ad 1) Většina dermaválečků je vyrobena z nerezové oceli, která se každodenním používáním velmi rychle ztupí. U Medik8 Derma rolleru jsou jehly vyrobeny z čistého titanu, mají jemnější a odolnější hrany, navíc jsou pozlaceny z důvodu zachování větší sterility. Derma roller vydrží 3-6 měsíců intenzivního používání, v závislosti na frekvenci. Neměl by se používat více jak 1x denně z důvodu nutnosti regenerace ošetřené pokožky.

Ad 2) Že byste měla zakoupit nový, poznáte tak, že již váleček nevytváří jednoduše na kůži jemné ranky, potřebujete na něj více tlačit a použití může být bolestivější. Je to o pocitu. Zákaznice většinou samy poznají, že je třeba derma váleček vyměnit.

Ad 3) Pro domácí použití je možné používat derma váleček s maximální délkou jehliček 0,3 mm. Ta je určena pro pevnou bezproblémovou pleť. Derma váleček s jehličkami o délce 0,2 mm doporučujeme zákazníkům s velmi jemnou a citlivou pokožkou, případně pro začátečníky.

Jitka Králová

15.01.2014 15:49

Dobrý den. Je vhodná kombinace derma válečku s přípravky Dermaheal Hydrobalance Fluid a Jalusint?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.01.2014 16:38

Dobrý den, paní Králová,

Derma roller významně zvyšuje absorpci krémů a sér tím, že vytvoří drobné vpichy v kůži a přípravek se díky nim dostane do hlubší části kůže, kde mohou účinné látky lépe působit. Určitě jej tedy můžete používat se zmíněnými produkty. Nicméně přípravek Dermaheal Hydro Balance Fluid obsahuje nanotechnologii, kdy jsou nejúčinnější složky uzavřeny do nanokapslí, a skutečně projdou až do dermis. Přípravek Jalusint má zase účinné látky uzavřeny v liposomu, který je také dopraví až do střední vrstvy pokožky. Doporučujeme tedy běžně kombinaci derma válečku s jinými typy přípravků. Ale ano, při kombinaci derma válečku a těchto přípravků, dosáhnete určitě ještě větší penetrace, takže kombinace je možná.

Jitka Hýsková

21.09.2013 12:28

Dobrý den, ráda bych zakoupila dermaroller - je mi 29 let, dříve jsem dosti trpěla na akné, nyní mám po něm trochu jizvy a hlavně velmi rozšířené póry + na tváři a u nosu kuperózu. Na čele a hlavně u očí se mi začínají rýsovat patrné vrásky. Chtěla jsem se zeptat, zda je pro mě vhodnější dermaroller 0,2 či 0,3 mm? A jaká séra či krém, gel byste mi k tomu doporučila? Děkuji za odpověď. J.H.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

23.09.2013 18:16

Dobrý den, určitě doporučuji velikost 0,3mm (lepší zkušenost s efektem). Bude vhodnější pro redukci jizviček po akné, rozšířených pórů a drobných vrásek. Co se týče Vaší kuperózy, tuto oblast raději nerolujte, prostě ji vynechejte, dokud se projevy nezmírní. Na zklidnění kuperózy máme výborný přípravek- Red Alert sérum. Co se týče drobných vrásek, doporučuji sérum Retinol 3TR (aplikovat pouze na noc) nebo Hydr8 B5, které byste aplikovala vždy po rolování.

Marie

18.08.2013 19:14

Dobrý den, chtěla bych zakoupit váleček, ale mám plet se sklonem k akné , plnou čených teček, které se zanícují. U nosu a obočí pak seboroickou dermatitidu. Ovšem je mi 36 let a plet mám uplne zvadlou a mám i hluboké vrásky. Muj dotaz tedy je, zda mohu v tomto případě váleček používat. děkuji za odpověd.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.08.2013 15:48

Dobrý den Marie,

globálně není derma váleček doporučován pro pleť s výskytem akné a pro seboreickou dermatitidu. V tomto případě bych Vám tedy tento výrobek nedoporučovala. Nicméně mohu Vám doporučit přípravek BetaGel, který je vhodný pro redukci aknózních projevů + pro revitalizaci nabízíme velmi účinné krémy. Pokud chcete pouze revitalizovat, tak bych doporučila např. Growth Factor sérum, pokud redukovat vrásky, tak určitě řadu Dermaheal Cosmeceutical.

Jana Štěpánková

27.05.2013 10:38

Dobrý den, upřímně si Vážím toho, že mé příspěvky obratem nemažete. Jinak pro upřesnění - na krabičce není uvedeno, že výrobek je vyroben v Anglii. Ale doslova je tam uvedeno " DESIGNED FOR USE WITH MEDIK8 PRODUCTS". Na krabičce je dále uveden kontakt na Pangea Laboratories Ltd. Zjednodušeně řečeno, je to celé o tom, že samotný výrobek je vyroben v Číne přímo pro společnost Pangea Laboratories Ltd. a poté je pod hlavičkou Medik8 prodáván dále. Je to podobné jako např. s výrobky APPLE, ty jsou taktéž vyráběny v Číně ale navrženy a designovány jsou v Kalifornii.

Jana Štěpánková

24.05.2013 19:00

Tak pro upřesnění. Medik8 je vyráběn v Číně stejně jako ostatní " roolery" a v Anglii je pouze zabalen a prodáván pod značkou Medik8. Nedělejte z lidi ovce. Prosím o trosku feroveho jednání.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

27.05.2013 10:06

Dobrý den,

naše informace od výrobce jsou takové, že je vyráběn ve Velké Británii. Výrobce uvedený na krabičce je opět Velká Británie. Věřte, že my se nesnažíme z lidí dělat ovce, pokud bychom se o toto snažili, tak Vám jako většina eshopů ani neodpovíme. Vámi diskutovanou možnost ověřujeme přímo u výrobce, neboť naše informace jsou jiné a netušíme, z jak relevantních informací jste čerpala vy.

Jana Štěpánková

24.05.2013 09:43

Dobrý den, minulý týden jsem si zakoupila roller Skinroller a k mému úžasu je naprosto totožný jako "Váš" Medik8 vyráběný v Anglii" s tím rozdílem, že Skinroller je výráběný v Číně jak pravdivě uvádí výrobce Skinroller. Děkuji za vysvětlení Jana Štěpánková

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.05.2013 09:49

Dobrý den,

Medik8 derma váleček vyrábí společnost Pangaea Laboratories ve Velké Británii. Bohužel ani nevím, kdo je výrobcem Vámi zakoupeného derma válečku Skinroller. Setkáváme se neustále s tím, že jsou zejména u derma válečků firmy, které vyrábějí v podstatě kopie jiných výrobků v Číně z důvodu nákladů.

Lenka Hlušičková

08.05.2013 21:24

Super..děkuji....a velikost jehliček? Chtěla bych opravdu účinně zatočit se svým problémem...četla jsem že je lepší koupit alespoň 0,5 mm a vyšší...díky za info

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.05.2013 13:08

Dobrý den,

s velikostí jehliček 0,5mm a výš smí pracovat pouze proškolení pracovníci (kosmetičky a lékaři). Z tohoto důvodu velikost 0,5mm na našem eshopu nenajdete, dodáváme ji pouze výše uvedeným. Vím, že na internetu určitě 0,5mm seženete, ale my se řídíme zákony a doporučeními EU, takže Vám bohužel 0,5mm prodat nemůžeme. Počítejte s tím, že pokud budete používat 0,5mm, u této velikosti dochází k výraznějšímu krvácení ranek a doporučuje se jej používat cca 1x3 týdny, aby pokožka měla čas se vnitřně regenerovat. U velikosti 0,3mm můžete používat i několikrát týdně, když si pokožka zvykne. Pokud chcete podstoupit terapii rolerem s jehličkami 0,5mm a 1mm, určitě Vám to pomůže, ale doporučuji navštívit specialistu.

Lenka Hlušičková

04.05.2013 21:11

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co by jste mi doporučila na mou pleť :-). Měla jsem v mládí silné akné...teď už se mi to zlepšilo..pupínek mám sem tam, ale zůstali mi po něm nezvhledné flíčky(jizvy)...slyšela jsem že by mi váleček a vhodný přípravek mohl pomoci...co myslíte? Děkuji za info...:-)

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.05.2013 11:46

Dobrý den,

co se týče derma válečku, je určitě vhodný pro zjemnění jizev, protože v podstatě jeho používáním narušíte tkáň, ta zahájí proces regenerace a tím vzniklou jizvu redukuje. Takže za mě váleček určitě doporučuji. Můžete jej ale používat pouze v případě, že nemáte aktivní akné. Pokud máte již pokožku bez aktivního akné a pouze sem tam se objeví pupínek, tyto pupínky válečkem nepřejíždějte. Ideální je váleček vždycky propojit i s nějakým sérem, Vám bych ze začátku doporučila BetaGel, aby došlo ke kompletnímu zahojení problematické pokožky. Tento gel nanesete ihned po rolování určité oblasti. Na jizvičky opravdu vřele doporučuji New Gel+E gel, který byste natírala pouze na vzniklé jizvy 2x denně, ráno a pak večer před spaním.

Markéta

14.02.2013 16:41

Dorý den, uvažuji o koupi dermarolleru na zmírnění jizev po sebepoškozování. Zároveň bych chtěla využít i ošetření obličeje. Jaký typ byste mi doporučila (velikost jehliček). Je možno někde koupit váleček v kamenné prodejně (Praha), nebo pouze objednat přes tento web? Děkuji za vaši opověď, s pozdravem

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

15.02.2013 09:42

Dobrý den, na zmírnění jizev bych doporučila určitě 0,3mm dermaroller na domácí použití, který můžete použít i na obličej. Jen prosím nezapomínejte vždy umýt pod vodou a dezinfikovat. Vzhledem k tomu, že jizvy mohou být hlubší je ideální to propojit i s terapií u lékaře, který může použít i dermarollery s delšími jehličkami (např. 1,5mm). Kamennou prodejnu sice nemáme, ale zboží si můžete objednat a vyzvednout u nás v kanceláři - Truhlářská 27, Praha 1 (kousek od OC Palladium). Sem se můžete ve všední dny od 9.00 do 17.30 přijít klidně jen poradit, zeptat se a podívat se, jak dermaroller vypadá.

Simona

14.02.2013 11:36

Dobrý den, uvažuji o koupi derma válečku, ale mám jisté obavy. Mám problematickou a netolerantní pleť náchylnou k akné (vždy mám nějaký ten pupínek, někdy více někdy méně), dále se mi občas objeví seboroická dermatida téměř po celém obličeji a mám hodně citlivou pleť na slunce. Můžu derma váleček používat alespoň v období, kdy je pleť "klidná", nebo můžu i v tomto období pleť poškodit? Děkuji.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.02.2013 16:16

Dobrý den Simono, děkujeme za Váš dotaz. Derma váleček můžete používat v klidném období bez akné a bez dalších zánětlivých projevů. V tomto klidném období svou pleť velikostí 0,3mm určitě nepoškodíte. Nicméně já bych Vám doporučila si k tomuto derma válečku koupit i sérum Hydr8 B5 (zrovna teď je i ve valentýnské akci), protože obsažená kyselina hyaluronová pokožku zhydratuje a pantotenová zase zklidní. Kombinace derma válečku a Hydr8 B5 Vám může pomoci k celkovému zlepšení a právě k potlačení seborey.Ve vašem případě ale zase naopak určitě nevolte sérum Retinol 3TR nebo C-Tetra.

Lenka

28.11.2012 17:59

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověd. Myslela jsem to spíše tak, ze pokud má výrobek FDA registraci tak je to poměrně jistá záruka kvality. Ptám se protože jsem si německy Dermaroller zakoupila ( jsem dost stourava - takže jsem si i zjistila, že jse CE certifikován jako zdravotnický prostředek ) Chci vyzkoušet i jiné a udělat si vlastní porovnání.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

29.11.2012 16:01

Dobrý den Lenko, v tomto ohledu máte určitě pravdu. Nicméně u výrobku jako je derma váleček bych se vždy dívala na materiál, z kterého jsou dělány jehličky, protože to dokáže ovlivnit bolestivost a výdrž samotného válečku + původ výroby. Jinak mechanismus účinku je stejný. Každopádně dle svého uvážení vyzkoušejte, vlastní zkušenost je vždy nejlepší.

Lenka

28.11.2012 17:05

Dobrý den a co německy originální Dermaroller ,který ma jak jsem se informovala FDA registraci?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.11.2012 17:22

Dobrý den Lenko, FDA certifikace udělená americkým úřadem pro kontrolu potravin a léků (Food and Drug Association) je platná pouze v rámci USA, nikoliv v rámci EU. Z hlediska legislativy, pokud máte jen tuto certifikaci, neplatí Vám v rámci EU. Takže tento certifikát v rámci ČR není platným dokumentem pro registrační účely. Jinak princip derma válečků - poranění pokožky a zahájení procesu regenerace- a dále vytvoření transportních kanálků do kůže, funguje samozřejmě stejně.

Barbora

01.08.2012 16:17

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli skin roler a derma roler je to samé, nebo je tento váleček v něčem lepší. Děkuju

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

02.08.2012 10:19

Dobrý den Barboro, skin roller a derma roller jsou v podstatě anglické názvy pro totéž - derma váleček s jehličkami. Nevím bohužel, jestli myslíte skin roller jako již konkrétní značku? My do ČR a SR dovážíme britské derma válečky Medik8, kdy ten nejpodstatnější rozdíl od konkurence je kvalita, která spočívá v: titanové jehličky = nejlepší materiál, déle vydrží (konkurence má většinou ocelové) pozlacené jehličky = sterilita (zlato je nejlepší pro sterilizaci) Pokud budete mít nějaké jiné dotazy, neváhejte se zeptat.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

6 rad v boji proti vráskám

6 rad v boji proti vráskám

Základem krásné a zdravé pleti je důkladná a pravidelná péče. Ani dokonalá starost však nezastaví stárnutí, které se nejčastěji projevuje vznikem vrásek a ochablostí pokožky. Stárnutí pleti nelze zastavit, ale správnou péčí jej můžete zpomalit. Kvalitní kosmetika a pravidelné čištění pleti jsou z...

Rolování válečkem Derma roller - fotky před a po

Rolování válečkem Derma roller - fotky před a po

Přímo od výrobce Medik8 jsme získali fotografie před a po 18-ti týdnech rolování pleti. Při studii a testování bylo foceno několik částí těla. Fotografie nejsou nijak upravované. No posuďte sami, jaký efekt má po 18-ti týdnech váleček Derma roller.

Derma roller na Bety.cz

Derma roller na Bety.cz

Na webu www.bety.cz, což je přední český magazín pro ženy, se objevil test válečku Derma roller od společnosti Medik8. Výborně zpracovaný test i s citací dermatoložky, který nám udělal velkou radost.

Marianne - červen 2011

Marianne - červen 2011

Známé kliniky estetické dermatologie se v časopise Marianne zmiňují o možné domácí péči a doporučují produkty společnosti Medaprex. Klinika Asclepion doporučuje derma váleček Medik8, a klinika LaserPlastic (Prim.MUDr. Moidlová) doporučuje elitní sérum proti vráskám Dermaheal 2 Weeks Miracle....

Babinet.cz

Babinet.cz

Zaběhlý ženský online magazín s diskuzním fórem a soutěžemi.