Pure C15 sérum

Produkt je novou verzí séra CE-Thione. Taky vás štvou tmavé skvrny na pleti a vrásky? Zbavte se jich s tímto účinným sérem, díky jehož používání dosáhnete viditelně světlejšího tónu pleti. Pleť bude navíc zpevněná a chráněná proti volným radikálům. Dopřejte si maximum, co vaší pleti dokáže vitamín C nabídnout, díky inovativní formě tzv. „dobíjení“.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Pure C15 sérum

Skladem

Cena: 1 200 Kč

Prevence vrásek a hyperpigmentace

Vrásky ani tmavé skvrny mladistvému vzhledu pleti zrovna dvakrát neprospívají, stejně tak jako působení volných radikálů. Unikátní sérum Pure C15 značky Medik8 ovšem dokáže proti všem těmto negativům bojovat. Minimalizuje tvorbu pigmentových skvrn, projasňuje pokožku, a protože pomáhá spouštět syntézu kolagenu v pleti, podporuje její pružnost a hustotu. Což se projevuje redukcí vrásek a prevencí jejich vzniku. Působí i jako prevence stárnutí v důsledku slunečního záření. Vitamín C je zkrátka pro pleť naprostá „bomba“.V případě Pure C15 se nejedná o obyčejný vitamín C, ale o jeho unikátní koncept, který je v současné době patentován. 

Koncept dobíjecího vitamínu C

Speciální receptura napodobuje způsob, jak si tělo přirozeně udržuje stabilní hladinu vitamínu C v pleti. Vitamín C je „dobíjen“, protože má v roztoku dva „spřátelené“ antioxidanty: vitamín E a L-glutathion. Tyto 2 spřátelené antioxidanty neustále svou účinností dobíjejí, neboli  regenerují molekuly vitamínu C poté, co jsou spotřebovány, čímž je zajištěna jejich neuvěřitelná účinnost. Navíc se jedná o ultra stabilní sérum nejen ve flaštičce, ale také po otevření a aplikaci na pokožku (po vystavení vzduchu). 

Pevná a rozjasněná pleť

 • Pomáhá chránit pleť před volnými radikály, které jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí pokožky
 • Minimalizuje vznik tmavých skvrn
 • Spouští v pokožce přirozenou syntézu kolagenu
 • Viditelně projasňuje tón pleti
 • Zlepšuje také texturu a pevnost pleti

Prokázaný anti-aging za příjemnou cenu

 • Je vhodný i pokožku se sklony k tvorbě akné
 • Zajišťuje velmi snadnou penetraci do těch vrstev pokožky, kde jsou aktivní látky potřeba

Aplikaci si budete užívat

 • Jeho vůně je osvěžující, stejně jako textura
 • Snadno se aplikuje
 • Sérum není mastné

Síla vitamínů a glutathionu

Kyselina L-askorbová (15%)
Vitamín C
Vitamín E
L-Glutathion (přirozeně se vyskytující v těle)
 

Stabilita a účinnost zaručena

 • Balení je navrženo do 2 ampulek tak, aby byla maximalizována trvanlivost. Trvanlivost po otevření je 2 měsíce. Trvanlivost neotevřeného výrobku je 18 měsíců
 • Je stabilní i po otevření a nanesení na pokožku
 • Uchovává stabilitu látek po dobu 2 měsíců od otevření (>90% účinnosti zachováno)
 • Balení 2x15 ml vydrží až 50 aplikací
 

Ranní vitamínová nálož pro vaši pleť

 • Pure C15 byl vyvinut pro přímou aplikaci na obličej. Ráno, po čištění pokožky, naneste 4 – 5 kapek přímo na kůži a rovnoměrně rozetřete po celé oblasti obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebat po dobu 2 - 3 minut.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Pure C15 spotřebován do 2 měsíců od otevření, pokud je skladován v pokojové teplotě.
 • Po otevření doporučujeme skladovat Pure C15 v chladničce.

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s Elliotem Isaacsem, který založil anglickou dermatologickou firmu Medik8. Dozvíte se proč je Céčko důležitou složkou proti stárnoucích krémů, komplikace s udržením jeho stability, a dokonce prozradí i tajemství revoluční technologie, kterou tým biochemiků Medik8...

Nejlepší péče o pleť v 50 a více letech

Nejlepší péče o pleť v 50 a více letech

V padesáti byste neměli rezignovat na péči o pleť v domnění, že vznik vrásek je už nevyhnutelný a nezvratitelný. Naopak, důslednou péčí můžete vzhled své pleti „zakonzervovat“ a zpomalit její další stárnutí.

15 tipů na omlazení pleti

15 tipů na omlazení pleti

Kdo by nechtěl vypadat mladší, než ve skutečnosti je? Představujeme vám 15 ověřených tipů, s nimiž bude omlazení hračka!

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Používám na noc sérum Calmwise Serum a ráno Pure C15. Je možné používat obě tato séra zároveň?

Séra Medik8 jsou navzájem kompatibilní, to znamená, že se mohou používat společně. I tím se prohlubuje jejich efekt. Můžete je tímto způsobem tedy používat.


Je lepší dávat vitamín C na pleť večer či ráno?

Doporučuje se ráno, protože vitamín C má schopnost redukovat případné působení UV záření.


Mám velmi suchou pleť a používám produkty Hydr8 B5 a Pure C15, též krém Hydr8 Night. V jakém pořadí je mám používat? Mám si objednat ještě nějaký produkt, abych své suché pleti ulevila?

Hydr8 B5 používejte ráno a večer, Pure C15 po vstřebání Hydr8 B5 ráno, Hydr8 Night krém po vstřebání Hydr8 B5 večer. Na extrémně suchou pleť je ideální krém Ultimate Recovery Intense, který na pleť aplikujte po nanesení séra Pure C15.


Jaký je rozdíl mezi C-Tetra + Intense sérem a Pure C15? Řeším pigmentaci, vrásky, pevnost...

C-Tetra + Intense sérum obsahuje nejefektivnější derivát vitamínu C o koncentraci 7 %, Pure C15 čistou kyselinu askorbovou (vitamín C) o koncentraci 15 %, Pure C15 je tedy účinnější.