Akce: Prvních 130 zákazníků, kteří nakoupí za více než 1999 Kč v rámci jednoho nákupu, získává automaticky kondicionér značky Renokin jako dárek.

Firewall

Neradi používáte při péči o Vaši pleť velké množství výrobků? Hledáte kombinaci přípravků, které posílí mladistvý jas pleti a zvýší její hydrataci? Chcete zlepšit vzhled pokožky poškozené sluncem? Ochránit pleť před projevy stárnutí a redukovat vrásky? Omezit množství barevných nesrovnalostí? Již hledat nemusíte, se všemi zmíněnými problémy si lehce poradí sám Firewall.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Firewall

Skladem

Doprava zdarma

Cena: 1 955 Kč

Omlazení díky antioxidaci 

Antioxidační sérum Firewall se zdá téměř jako sen: podporuje mladistvý vzhled pleti, dodává jí hydrataci, podporuje tvorbu kolagenu, a tím pádem pleť vypíná a zpevňuje, omezuje vznik pigmentových skvrn a chrání pokožku před působením volných radikálů! Firewall obsahuje nový unikátní komplex proti stárnutí, který se nazývá Cusodase-P™, což je směs aktivních látek včetně průlomové antioxidační molekuly Firewall. Testy prokázaly, že Firewall je velice silným antioxidantem, který porazil dalších 9 prémiových značek, pokud jde o sílu a šíři spektra účinků. Mnoho běžných antioxidačních krémů neutralizuje pouze jeden či dva typy volných radikálů. Firewall byl vyvinut pro stálé antioxidační působení, proto bylo složení rozděleno do dvou oddělených kapslí. Nejlepšího antioxidačního působení je dosaženo při smíchání obou složek.
 

6x pro dokonalý vzhled pleti

 • Zlepšuje vzhled pokožky poškozené sluncem
 • Chrání pokožku před budoucími projevy stárnutí
 • Redukuje stařecké skvrny a barevné nesrovnalosti
 • Zvyšuje hydrataci pokožky a tonus
 • Uchovává v pokožce správnou hladinu kolagenu
 • Posiluje mladistvý jas pokožky a pokožku rozzáří

Zůstává účinné proti vráskám

 • Inovativní balení - díky dvoukomorovému systému zůstávají ingredience čerstvé a začínají aktivně působit až po smíchání. Neztrácejí tak svou sílu
 • Pod víčkem je umístěna klapka pro absorpci kyslíku, tím je zachována ještě lepší odolnost aktivních látek
 • Firewall je 5x silnější než konkurenční přípravky
 • Nabízí široké spektrum působení
 • Je zaručena dlouhotrvající aktivita účinných látek
 

Složení zpomalující stárnutí pleti

Měďnatý chelát:
Účinná látka proti stárnutí.
 
Superoxiddismutáza:
Účinný antioxidant, který regeneruje buňky a chrání jejich rozpad.
 
Mimetické antioxidanty katalázy:
Kataláza je enzym vyskytující se téměř ve všech živých organismech vystavených kyslíku. Funguje jako katalyzátor rozkladu peroxidu vodíku na vodu a kyslík.
 
Nový, vysoce penetrační, antioxidační vitamín C.
 
Nový recyklátor antioxidačního vitamínu E.
 
2 peptidy zpomalující stárnutí (včetně Pentapeptidů).
 
 

Nejprve smíchejte 2 složky

 • Nanášejte po čištění pokožky. Na hřbet ruky naneste 1 dávku z každé pumpičky, pomalu smíchejte obě složky krouživými pohyby. Barva se změní v tmavě modrou, což signalizuje aktivaci komplexu. Pomocí prstů jemně naneste na obličej malé množství v podobě teček rovnoměrně rozmístěných po obličeji. Rozetřete na čelo, nos, tváře a krk. Pro aplikaci v oblasti očí roztírejte směrem z obličeje, poté pomocí jemných malých krouživých pohybů na stranách a větších krouživých pohybů kolem očí k nosu a lícní kosti. Před aplikací dalších produktů nechte vstřebat.
 • Obsah balení je 30 ml.

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s Elliotem Isaacsem, který založil anglickou dermatologickou firmu Medik8. Dozvíte se proč je Céčko důležitou složkou proti stárnoucích krémů, komplikace s udržením jeho stability, a dokonce prozradí i tajemství revoluční technologie, kterou tým biochemiků Medik8...

Antioxidanty, bojovníci proti stárnutí pleti

Antioxidanty, bojovníci proti stárnutí pleti

Boj antioxidantů proti volných radikálům, kteří při větším množství působí předčasné stárnutí pleti, je v poslední době probírané téma. Jaké látky označujeme jako antioxidanty, a které nejlépe působí v prevenci proti stárnutí pleti? Dozvíte se v následujícím článku....

Proč je antioxidace pleti důležitá?

Proč je antioxidace pleti důležitá?

My, Češi, na antioxidaci trochu zapomínáme. Možná tak ještě, pokud by znamenala konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny, tak na ni přikývneme Pokud se má ale jednat o antioxidaci pleti, jsme skeptičtí. Skepse přitom není vůbec na místě!

Styl pro ženy (Právo) - září 2015

Styl pro ženy (Právo) - září 2015

Styl pro ženy - magazín deníku Právo doporučuje produkt Firewall od značky Medik8. Jedná se o skvělé antioxidační sérum s účinnými antioxidanty a peptidy proti stárnutí pleti.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Asi 2 roky používám krém Dermaheal a zaujal mne přípravek Firewall. Myslíte, že tento přípravek mohu používat? Je mi 42 let mastná a mám citlivou pokožku,  v mládí se sklonem k akné.

Firewall je ideální přípravek na použití na očištěnou pokožku před aplikací krému. Neobsahuje parabeny, sulfáty ani mýdla, je velmi šetrný k pokožce. Podporuje antioxidaci pleti, redukuje jemné vrásky a celkově pleť prosvětluje.


Mám zájem o výrobky s retinolem, ale kojím. Mohu je i při kojení používat?

Výrobky s retinolem se při kojení a těhotenství nedoporučují, jako alternativu vám mohu doporučit produkt Firewall.

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Dermatoložka

MUDr. Hana Smutková

 

Asklepion
Praha 
Novinka Firewall od britské značky Medik8 nabízí koktejl vysoce účinných antioxidantů a peptidů proti stárnutí, které přes noc pleti pomohou se regenerovat a hydratovat a přes den ji ochrání proti nepříznivým vlivům prostředí, ve kterém žijeme.