Firewall

Pokud jde o omlazení pleti a prevenci jejího předčasného stárnutí, antioxidace je základ. Její maximum vám poskytne energizující sérum proti vráskám Firewall, vítěz nezávislého testu antioxidačních produktů. Sérum nabité aktivními látkami hydratuje, vyhlazuje vrásky, redukuje pigmentace a zlepšuje vzhled pleti poškozené slunečním zářením. Pokud hledáte alternativu k vitamínu C, v séru Firewall jste ji právě našli.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Firewall

Skladem

Doprava zdarma

Cena: 1 955 Kč

Sérum proti stárnutí pleti

Antioxidační sérum Firewall podporuje mladistvý vzhled pleti, dodává jí hydrataci, podporuje tvorbu kolagenu, a tím pádem pleť vypíná a zpevňuje. Omezuje také vznik pigmentových skvrn, a především chrání pokožku před působením volných radikálů. Účinná ochrana proti předčasnému stárnutí pleti s maximální antioxidací, to je Firewall.

6x pro dokonalý vzhled pleti

  • Zlepšuje vzhled pokožky poškozené sluncem
  • Chrání pokožku před budoucími projevy stárnutí
  • Redukuje stařecké skvrny a barevné nesrovnalosti
  • Zvyšuje hydrataci a tonus pokožky
  • Zachovává v pokožce správnou hladinu kolagenu
  • Podporuje mladistvý jas pokožky a pokožku rozzáří

Proč je antioxidace důležitá?

Lidská kůže má vlastní obranný antioxidační systém, který bojuje proti poškození volnými radikály vznikajícími působením vnějšího prostředí. Pokud je však volných radikálů příliš, dochází k zahlcení antioxidačního systému, a pleť se již poškozením nemůže bránit. Volné radikály pak mohou reagovat s komponenty kůže, jako je kolagen, elastin, ale i buněčná DNA, které ničí, což vede k předčasnému stárnutí pleti.

Dokonalý mix peptidů a aktivních látek

Mix antioxidantů v produktu Firewall napodobuje vlastní antioxidační mechanismus organismu a brání škodám, které volné radikály mohou v kůži napáchat. Patentovaný komplex měďnatého chelátu copper PCA, dimethylmethoxy chromanolu, vitamínu E a superoxid dismutázy poskytuje široké spektrum antioxidační ochrany před celou řadou potenciálně škodlivých volných radikálů. Antioxidační systém je zkombinovaný s omlazujícími peptidy, které stimulují produkci kolagenu pro pevnější a vyhlazenou pleť bez vrásek. Vedle toho, že brání řetězové reakci volných radikálů, neutralizuje Firewall také vedlejší produkty těchto reakcí.

Dvoukomorový systém zaručuje účinnost

Energizující sérum Firewall má své aktivní látky uložené ve dvou komorách, které se smísí až při nanesení na pleť pumpičkovým aplikátorem. Tímto způsobem je zajištěna jeho dlouhodobá účinnost. Unikátní dvoukomorový obal Firewallu je klíčem k jeho stabilitě.  Odděluje modrý měďnatý chelát copper PCA od bílého dimethylmethoxy chromanolu, čímž brání jejich příliš včasnému smíchání, které by vedlo k deaktivaci jejich účinků. Efekt těchto silných antioxidantů se tedy projevuje až v momentě jejich smíchání nanesením na pleť.

Dodejte pleti energii

Obnovte pleť s revolučním sérem Firewall, jehož základy stojí na Medik8 patentovaném minerálním peptidu, meďnatém chelátu copper PCA. Firewall neutralizuje volné radikály a pleť zanechává jemnou, mladistvou a rozzářenou bez vrásek a jemných rýh. Obnovuje pleť tím, že jejím buňkám dodává energii pro produkci kolagenu a elastinu. Sérum je navíc obohacené o peptidy s anti-agingovým účinkem, jako je Matrixyl3000, a další super silné antioxidanty.

Vítěz nezávislé studie

Firewall byl podroben testu v nezávislé studii, která se zabývala antioxidačním působením kosmetických produktů, pokud jde o sílu a šíři spektra účinků, enzymatickou aktivitu, redundanci sekundárních reakcí a stabilitu v balení. Ve studii Firewall získal nejvyšší ohodnocení své antioxidační kapacity a jeho antioxidační účinky byl vyhodnocen jako 5x silnější než účinek nejblíže umístěného konkurenčního produktu.

Alternativa k vitamínu C

Pro antioxidační ochranu se často volí produkty s obsahem vitamínu C. Ten však nemusí citlivá pleť vždy dobře snášet, Firewall tak utváří možnou alternativu s minimálním rizikem podráždění, avšak stále výjimečně silnou antioxidační ochranou. Je ideálním doplňkem k produktům určeným na ochranu pleti před ultrafialovými paprsky.

Osvěžení a hydratace pokožky

Firewall obnovuje přirozený jas pleti, zlepšuje její tón, zesvětluje pigmentové skvrny, vyhlazuje hrubou pleť a dodává jí hydrataci. Zlepšuje také vzhled pleti poškozené ultrafialovým zářením a chrání ji před rozvojem viditelných známek stárnutí. Rychle se vstřebává a pleť zanechává hedvábnou, zjemněnou a svěží.

Složení zpomalující stárnutí pleti

Copper PCA (měďnatý chelát):
Silný patentovaný antioxidant, který chrání pleť před poškozením volnými radikály. Redukuje také záněty v kůži.

Dimethylmethoxy chromanol:
Antioxidant schopný neutralizovat široké spektrum volných radikálů, pleti poskytuje výjimečnou ochranu.

Superoxid dismutáza:
Jeden z nejsilnějších antioxidantů, který se přirozeně vyskytuje v těle a svým působením působí preventivně proti buněčným poškozením daným volnými radikály.

Vitamín E:
V tucích rozpustný vitamín a antioxidant, který neutralizuje volné radikály v kůži, a navíc regeneruje ostatní antioxidanty, čímž maximalizuje jejich účinek.

Komplex peptidů (Matrixyl3000):
Kombinace peptidů, která stimuluje produkci kolagenu. Pokožka je díky tomu mladistvě zpevněná a její kontury obnovené.

Nejprve smíchejte 2 složky

  • Nanášejte po čištění pokožky. Na hřbet ruky naneste 1 dávku z každé pumpičky, pomalu smíchejte obě složky krouživými pohyby. Barva se změní v tmavě modrou, což signalizuje aktivaci komplexu. Pomocí prstů jemně naneste na obličej malé množství v podobě teček rovnoměrně rozmístěných po obličeji. Rozetřete na čelo, nos, tváře a krk. Pro aplikaci v oblasti očí roztírejte směrem z obličeje, poté pomocí jemných malých krouživých pohybů na stranách a větších krouživých pohybů kolem očí k nosu a lícní kosti. Před aplikací dalších produktů nechte vstřebat.
  • Firewall můžete kombinovat s dalšími produkty Medik8. Ráno s denním ochranným krémem Advanced Day Total Protect a očním krémem Advanced Day Eye Protect, večer před nanesením Firewallu aplikujte rehydratační sérum Hydr8 B5 a po aplikaci Firewallu noční výživný krém Advanced Night Restore.
  • Obsah balení je 30 ml.

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s Elliotem Isaacsem, který založil anglickou dermatologickou firmu Medik8. Dozvíte se proč je Céčko důležitou složkou proti stárnoucích krémů, komplikace s udržením jeho stability, a dokonce prozradí i tajemství revoluční technologie, kterou tým biochemiků Medik8...

Antioxidanty, bojovníci proti stárnutí pleti

Antioxidanty, bojovníci proti stárnutí pleti

Boj antioxidantů proti volných radikálům, kteří při větším množství působí předčasné stárnutí pleti, je v poslední době probírané téma. Jaké látky označujeme jako antioxidanty, a které nejlépe působí v prevenci proti stárnutí pleti? Dozvíte se v následujícím článku....

Proč je antioxidace pleti důležitá?

Proč je antioxidace pleti důležitá?

My, Češi, na antioxidaci trochu zapomínáme. Možná tak ještě, pokud by znamenala konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny, tak na ni přikývneme Pokud se má ale jednat o antioxidaci pleti, jsme skeptičtí. Skepse přitom není vůbec na místě!

Jak doručit peptidy do kůže, aby vás zbavily vrásek? Speciálním systémem

Jak doručit peptidy do kůže, aby vás zbavily vrásek? Speciálním systémem

Peptidy jsou v kosmetických produktech poměrně běžnou složkou s mnoha prokázanými účinky na pleť. Problematické bývá však jejich doručení do pleti do místa působení. Protože se jedná o větší molekuly hydrofilního charakteru, pro svoji nejvyšší účinnost potřebují speciální systém doručení, který j...

Styl pro ženy (Právo) - září 2015

Styl pro ženy (Právo) - září 2015

Styl pro ženy - magazín deníku Právo doporučuje produkt Firewall od značky Medik8. Jedná se o skvělé antioxidační sérum s účinnými antioxidanty a peptidy proti stárnutí pleti.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Asi 2 roky používám krém Dermaheal a zaujal mne přípravek Firewall. Myslíte, že tento přípravek mohu používat? Je mi 42 let mastná a mám citlivou pokožku,  v mládí se sklonem k akné.

Firewall je ideální přípravek na použití na očištěnou pokožku před aplikací krému. Neobsahuje parabeny, sulfáty ani mýdla, je velmi šetrný k pokožce. Podporuje antioxidaci pleti, redukuje jemné vrásky a celkově pleť prosvětluje.


Mám zájem o výrobky s retinolem, ale kojím. Mohu je i při kojení používat?

Výrobky s retinolem se při kojení a těhotenství nedoporučují, jako alternativu vám mohu doporučit produkt Firewall.

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Dermatoložka

MUDr. Hana Smutková

 

Asklepion
Praha 
Novinka Firewall od britské značky Medik8 nabízí koktejl vysoce účinných antioxidantů a peptidů proti stárnutí, které přes noc pleti pomohou se regenerovat a hydratovat a přes den ji ochrání proti nepříznivým vlivům prostředí, ve kterém žijeme.