Balíček Daylight Radiance

Víte, co vaše pleť ráno potřebuje? Vitamín C, hydrataci a ochranu před negativními vnějšími vlivy, včetně ultrafialového záření. To vše získáte v balíčku Daylight Radiance.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Balíček Daylight Radiance
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Balíček Daylight Radiance obsahuje dva produkty, díky nimž bude vaše pleť chráněná a omlazená s dokonalým vzhledem.

1. Vitamín C

Revoluční ultrastabilní sérum s vitamínem C obsahuje síť antioxidantů (10 ml). Ty pleť chrání proti volným radikálům, částicím s vysokým energetickým potenciálem, které poškozují kolagen, přirozený stavební prvek pokožky. V důsledku toho pak dochází k stárnutí pleti a jeho viditelným projevům. Sérum oproti tomu pomáhá stimulovat syntézu elastinu a kolagenu, čímž podporuje zpevnění kůže, vypnutí menších vrásek a podporuje její mladistvý vzhled.


C-Tetra sérum C-Tetra sérum Oblíbené antioxidační sérum s ještě vyšším obsahem vitamínu C! Sérum s vitamínem C působí proti viditelným známkám stárnutí pleti, ale zároveň ji chrání proti negativním účinkům slunečního záření. Redukuje zarudnutí pleti, sjednocuje její barevný tón a zlepšuje její strukturu. Ochrana a omlazení, to jsou dvě hesla tohoto séra. Nyní s vylepšeným složením s ještě větší silou vitamínu C.

 

2. Ochrana pleti

Vaše pleť si zaslouží každodenní ochranu před slunečním zářením. Tu jí poskytnete aplikací hydratačního denního krému Advanced Day Total Protect (15 ml), který se lehce vstřebává a chrání pleť před poškozením vnějším prostředím. Širokospektrální ochrana 5* proti UVA a SPF 30 proti UVB, technologie anti-pollution proti poškození pleti znečištěním, dále před infračerveným a modrým zářením a samozřejmě proti A.G.E., poškozením produkty pokročilé glykace, se postarají o redukci vrásek a viditelných rýh a působí preventivně proti jejich dalšímu formování.

Advanced Day Total Protect Advanced Day Total Protect Produkt je novou, vylepšenou verzí produktu Hydr8 Day 360 SPF 30. Potřebujete hydratovat pokožku a zároveň redukovat vrásky? Rádi byste pleť chránili před slunečními paprsky? Tento bohatý revitalizační denní krém poskytuje komplexní anti-ageing a hydratační řešení pro všechny typy pleti. Navíc obsahuje SPF 30, takže pokožku chrání před UV zářením.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Lucie

25.02.2019 14:39

Dobry den. Dnes mi prisel balíček Daylight Radiance. Na strankach mate uvedeno, ze v balicku je C-Tetra+intense. Ale v balicku bylo C-Tetra. Mate tedy chybu na strankach? dekuji za odpoved

Medaprex - Medaprex, s.r.o.

25.02.2019 16:52

Dobrý den, ano, moc se omlouváme, na stránkách byla chyba. Mohla byste nás prosím kvůli nápravě kontaktovat na emailu propagace@medaprex.cz? Děkujeme.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.