Refining Moisturiser

Refining Moisturiser je krém pro dokonalý vzhled pleti, který stahuje rozšířené póry a obnovuje povrch pleti, kterou zanechává sjednocenou, zmatovanou a vyživenou. Černé tečky a zvětšené póry nebudou mít šanci!

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Refining Moisturiser

Skladem

Cena: 1 250 Kč

Už žádný lesk pleti

Refining Moisturiser cílí na skutečné příčiny zvětšených pórů, zatímco hydratuje a vyživuje pleť. Stahuje rozšířené póry, odstraňuje "černé tečky" a obnovuje pleť, která je matná, ale zároveň perfektně hydratovaná.

Matující, ale zároveň hydratující složení

Obsažená kyselina mandlová pročišťuje a obnovuje texturu pleti, extrakt z červeného jetele inhibuje aktivitu enzymu, který reguluje množství kožního mazu produkovaného póry, a společně s vitamínem F prokazatelně snižují produkci kožního mazu, čímž podporují svěží, zmatněný vzhled pleti.

Kombinací unikátních hydratačních magnetů Medik8 společně s glycerinem, vitamínem E a kyselinou hyaluronovou o různé molekulární hmotnosti tento lehký krém pokožce dodává porci hydratace, díky níž je jemná a vypnutá po celý den i noc.

Zbavte se rozšířených pórů

Extrakt z červeného jetele (jetel luční) je znám pro svoji efektivitu v regulaci produkce kožního mazu a zpevnění pórů. Působí adstringentně, po celý den stahuje rozšířené póry a brání nežádoucímu lesku pleti. Extrakt z červeného jetele stimuluje diferenciaci keratinocytů, čímž podporuje obnovu korneocytů, zrohovatělých a odumřelých buněk kůže vyskytujících se kolem rozšířených pórů, a jejich nahrazení novými zralými korneocyty. Pokud vás toto téma zajímá, přečtěte si o přirozeném koloběhu kožních buněk, deskvamaci. Refining Moisturiser navíc neobsahuje komedonní mastné kyseliny, jako je kyselina stearová, které mohou póry ucpávat.

Hloubkové čištění černých teček

Hydratační krém obsahuje kyselinu mandlovou poskytující pleti jemnou exfoliaci, díky níž dochází k vyhlazení a pročištění rozšířených pórů a komedonů („černých teček“). Zajišťuje také celodenní ochranu před lesknutím pleti.

Používejte jako podkladovou bázi  

Refining Moisturiser můžete používat samostatně, nebo jako podklad pod make-up, který díky tomu vydrží bez lesknutí na pleti po celý den.

Pro zvýraznění účinku dermokosmetických ošetření

Složení pro bezchybný vzhled pleti

Extrakt z červeného jetele:
Červený jetel (jetel luční) je výjimečná rostlina, jejíž extrakt napomáhá snižovat množství kožní mazu, podporuje obnovu kožních buněk a působí adstringentně, tedy stahuje a minimalizuje viditelnost pórů.

Kyselina L-mandlová:
Alfa-hydroxykyselina se silou beta-hydroxykyseliny v chirálně správné podobě působí jak na povrchu kůže, tak uvnitř pórů pro hloubkovou, ale zároveň jemnou exfoliaci. Protože má větší molekuly, neprostupuje kyselina mandlová tak hluboko do pleti jako kyselina glykolová, což z ní činí látku vhodnější pro citlivou pleť.

Glycerin:
Přirozený zvlhčovač pleti, který v kůži uzamyká vláhu a zanechává ji hydratovanou a s příjemným pocitem.

Kyselina hyaluronová:
S unikátní schopností vázat na sebe a v sobě zadržet více než tisícinásobek své váhy je kyselina hyaluronová účinným hydratačním prostředkem pro vaši pleť, kterou zanechává vypnutou a zjemněnou.

Hydratační magnety:
Unikátní hydratační produkty z laboratoří firmy Medik8 se váží na kožní buňky, do nichž přitahují a uzamykají vláhu.

Aromaterapie ráno a večer  

Ráno a večer po očištění pleti naneste malé množství Refining Moisturiseru na obličej, krk a dekolt a užívejte si povzbuzující a osvěžující vůni levandule a máty.

Balení o objemu 50 ml vydrží až 50 aplikaci.

Používejte s dalšími produkty

Rozšířených pórů se nejlépe zbavíte, budete-li Refining Moisturiser kombinovat s dalšími produkty z řady na čištění pórů Medik8. Ráno a večer používejte tonikum Pore Minimising Tonic, které doplňte jednou do týdne o černou masku Activated Charcoal Refining Mask. Nezapomeňte pleť také chránit před ultrafialovým zářením, třeba s krémem Physical Sunscreen.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Daniela Hejnová

13.09.2019 20:38

Dobrý den, mohu refining moisturiser používat v kombinaci s retinolem 6TR+ intense? Pokud ano, který mám nanášet jako první? Děkuji

Veronika J

02.09.2019 12:52

Dobry den, chtela jsem se poradit, doporucili by jste tento krem Refining Moisturiser na mastnou/smisenou/problematickou plet, vek 41, nebo bych mela zvolit radeji jiny? Napr. Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator nebo Breakout Defence + Age Repair gel?? Dekuji

Katarína Sedliačiková - Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

02.09.2019 12:53

Dobrý den,

 

Volba Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator / Breakout Defence + Age Repair gel je naprosto správná. Navíc doporučuji Clarifying foam jako základ pro lepší penetraci výše zmíněných produktů do pokožky.

 

S pozdravem,

Lucie Kohoutková

17.08.2019 16:15

Dobrý den, Ráda bych se zeptala zda je vhodný tento krém používat jako denní péči? V kombinaci s čistící pěnou Clarifying Foam a vitaminy Monoderma A15 na noc. Nebo zda mi můžete poradit jiný krém na den? Je mi 26 let mám smíšenou/mastnou pleť hodně ucpané póry na bradě a kolem úst

Katarína Sedliačiková, Product manager - Medaprex, s.r.o.

19.08.2019 08:42

Dobrý den,

 

tento produkt je vhodný s Vámi uvedenými produkty.

 

S pozdravem,

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Kyselina mandlová vám dokonale vyčistí pleť

Kyselina mandlová vám dokonale vyčistí pleť

I když se jedná o poměrně silnou kyselinu, nemusíte mít z její aplikace na pleť obavy. Naopak, dokáže jí prospět. Poradí si totiž jak s nežádoucím leskem, pupínky a rozšířenými póry, tak s akné.

Rozšířených pórů vás zbaví čtyřlístek!

Rozšířených pórů vás zbaví čtyřlístek!

Kazí vám černé tečky a rozšířené póry onen dokonalý vzhled, který chcete mít poté, co nanesete make-up? Nejste v tom sami. Víme ale, co vám pomůže – štěstí vám přinese jetel.