Idrosi XL proti nadměrnému pocení

Efektivně vás zbaví pocení během slunečných dnů nebo při sportovních aktivitách. Zastaví nadměrné pocení na celých 12 hodin a to vše bez vedlejších účinků a na jakémkoliv místě těla. Jedná se o výrobek italské kvalitní značky Monodermá.

Podrobnější informace
Idrosi XL proti nadměrnému pocení
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Monodermá Idrosi XL je přípravek zabraňující nadměrnému pocení.

Mezi jeho hlavní výhody patří:

 • Prokázaný účinek klinickou studií
 • 1 aplikace vydrží 12 hodin
 • Můžete jej použít v oblasti celého těla včetně obličeje
 • Nemá žádné vedlejší účinky
 • Bez konzervačních látek a parfemace
 • Velmi praktické a diskrétní balení ve formě ampulek
 • Nebarví oblečení

Monodermá Idrosi XL je určen pro:

 • Nadměrné pocení
 • Pacienty trpící hyperhidrózou
 • Sportovní aktivity

Jeho složení je velmi jednoduché:

 • Chlorid hlinitý 10%
  Vyvážená 10% koncentrace této látky zastaví pocení, ale zároveň respektuje pokožku.
 • Výtažek z hamamelu virginského
  Působí společně s chloridem hlinitým, je výborně snášen i nejcitlivější pokožkou a působí adstringentně - vysušuje tělesnou tkáň, snižuje vylučování potu.

Obsah balení:

15 x 2ml (1 ampulka = 2ml)

Návod k použití:

Naneste gel na vámi zvolenou oblast (zpravidla půlka ampulky na jednu oblast). Gel se během 1 - 2 minut vstřebá a bude působit 12 hodin.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Aneta

02.04.2015 14:54

Je možné ho ještě zakoupit někde jindy?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.04.2015 09:49

Dobrý den, Aneto,

výrobce přestal produkt vyrábět. Dostupný už bohužel není.

lilla

03.03.2014 15:01

Proč uż není v nabídce? Najdu ho někde jinde?

Jana

03.03.2014 14:25

Dobrý den, ráda bych věděla proč už tento produkt není v nabídce a zda je místo něj nějaká adekvátní náhrada. Děkuji

natalia

09.08.2013 12:58

ponúkate vzorky?

Chris

06.07.2013 16:46

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se může ten přípravek v mazat i na pokožce hlavě, kde jsou vlasy. Tedy ne na tvář, ale mezi vlasy jakby. Právě tady mě trápí nejvíc pocení, a neustále mám z potu zmoklé vlasy. Díky za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.07.2013 10:18

Dobrý den,

 

na toto místo přípravek nebyl zkoušen. Byl zkoušen na holá místa v oblasti hlavy - na plešce, ale do pěšinky zatím ne. Přípravek je bezpečný, a měl by fungovat na jakékoliv části těla, takže i v pěšince ve vlasech, ale bohužel si nejsme jisti, zda by samotný přípravek nepůsobil mastně na vlasy. Musel byste to zkusit a risknout. V této oblasti bohužel nemáme s aplikací zkušenost.

Luci

19.06.2013 18:01

Zkoušela jsem to znovu, ale bez výsledků. Ruce se mi potí stále a když to smeju tak snad ještě hůř. Tentokrát jsem si dala menší množství , ale to mi nepomohl. Zkoušela jsem to postupně nanášet, schlo to pomalu, ruce se lepily a strašně leskly... Tak to na mě nejspíš neúčinkuje.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.06.2013 18:22

Dobrý den,

přípravek Idrosi XL by měl fungovat, zkoušeli jsme ho opravdu na různé lokality - od čela přes prsní rýhu až po ruce. Samozřejmě víme, že žádný výrobek není 100% a vždycky se nějaká výjimka najde. Doporučujeme však, ať to ještě zkusíte. Aplikujte na ruce menší množství a nechte zaschnout- v této oblasti samozřejmě usychá déle. Po pravidelném používání se efekt redukce pocení zlepšuje.

Luci

19.06.2013 12:10

Dobrý den. Váš přípravek Idrosi jsem si koupila na ruce, poprvé co jsem jej použila ráno ( ruce jsem si předtím myla) , schlo to tak 5 min a ještě pořád to nebylo uschlé. Ruce se mi leskly a když jsem je jen trochu o sebe třela dělali se mi z toho gelu žmolky.. polovinu ampulky jsem si nanesla na jednu ruku a druhou polovinu na druhou ruku. Chtěla bych se zeptat, jestli jsem udělala něco špatně ? Děkuji za odpověď.

Joja

12.06.2013 19:52

Chtěla bych se zeptat, jestli to funguje dobře i na ruce a to i při stresu nebo když je větší teplota. Předem děkuji za odpověď

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.06.2013 09:55

Dobrý den,

Idrosi XL funguje na všech částech těla, zabraňuje nadměrnému pocení nejen v podpaží, ale právě také na místech jako je obličej, dlaně, rýha mezi prsy a další problematické oblasti. Takže jej můžete na dlaně použít jak v teplém počasí, tak přes stresovými záležitostmi.

elis

03.03.2013 10:51

jj driclor, je v poho a je levnejsi....

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.03.2013 09:24

Přípravek Driclor obsahuje více chloridu hlinitého, což má u spousty lidí za následek nepříjemné podráždění pokožky. Samozřejmě pokud jste s ním spokojen/a více než s Idrosi XL (určitě jste oba výrobky vyzkoušel, jinak nemůžete srovnávat), tak jej používejte dál.

Katarina S.

08.07.2012 22:56

Dobrý den. Idrosi XL jsem zakoupila a používám jej. Jen si trochu nevím rady, protože pokud se namažu v oblasti třísel a vnitřních stehen, aby se mi v horku nelepily kalhoty k nohám, funguje báječně. Ale když jej nanáším v oblasti obličeje, stále se potím. Přitom pod kalhotami je to více udušené a potu je tam více. Je možné že by to u mě fungovalo jen na některých místech? Mohu udělat něco proto, aby to fungovalo i na obličej? Děkuji za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

12.07.2012 10:15

Dobrý den Katarína, co se týče aplikace Idrosi XL dle oblastí, měl by na všech místech fungovat stejně. U aplikaci na obličeji prosím dodržujte zásadu, že první se musí nanést Idrosi XL, poté teprve krém/makeup. V případě, že nejdříve nanesete krém, Idrosi XL poté nefunguje plně (píšu dle zkušeností našich zákaznic). Prosím dejte mi vědět, jestli tento problém mohl vzniknout takto?

Mirek S.

16.03.2012 15:35

Dobrý den. Já jsem již vyzkoušel. Používám to pro sport a musím říct, že na místech kam mažu se nepotím. Jen se o to víc potím na ostatních místech. Být to o trochu levnější, byl bych spokojen.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.03.2012 16:16

Dobrý den, děkujeme za komentář. Pokud používáte Idrosi XL při sportu, dochází k výdeji energie a tělo díky své termoregulační funkci musí odvést teplo ve formě potu z těla ven. Z tohoto důvodu Idrosi XL funguje jen na místech, kde ho aplikujete a bohužel může dojít k většímu pocení na jiných místech. Pokud jej používáte v běžném režimu - např. slunečný den, k nadměrnému pocení na jiných místech dochází zřídka. Speciální cenu chystáme např. nyní na Velikonoce 2012.

petra

15.08.2011 20:40

Přijde mi to docela drahé na to že je to jen na 12 použití. Podobný je přitom přípravek Everdry a vydrží víc než na rok používání.

David

11.08.2011 14:38

Máte s tím někdo zkušenosti?

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 85% Excelentní
4x 1x
Adam H. | 18.07.2012
Hodnocení:
85% Excelentní
Zobrazit
Adam H. | 18.07.2012
Hodnocení:
85% Excelentní
Účinek se dostavil rychle.
Jedna apmulka vydrží poměrně dlouho.
Je praktické, že si oddělíte jen jednu ampulku a nemusíte sebou mít celé balení.
Učinkuje déle než jakékoliv deodoranty, které slibují 12h a více.
Na některých místech je účinek slabší.
Zavřít

Souvisí s články Magazínu krásy:

Péče o pleť a tělo pro muže

Péče o pleť a tělo pro muže

Již dávno neplatí tvrzení, že správný chlap musí smrdět. Dnešní muž by se o svou hygienu, péči o pleť a tělo měl starat bez ostychu. Drogerie nabízejí pestrý sortiment kosmetických přípravků pro muže, a proto doufejme, že již většina mužů má při nejmenším svůj pánský sprchový gel, antiperspirant ...