Saypha FILLER

Injekční výplně s kyselinou hyaluronovou Saypha FILLER vyhlazují mírně až středně hluboké vrásky, vypínají vpadlé jizvy a obnovují kontury obličeje. Kyselina hyaluronová obnovuje hydrataci kůže, zlepšuje její vzhled a redukuje viditelné známky jejího stárnutí.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Zaměření:
Saypha FILLER

Výplně s kyselinou hyaluronovou

V některých případech topické přípravky nestačí a pokud opravdu chcete dlouhodobě a viditelně vyhladit vrásky a kožní záhyby, vypnout pleť a obnovit její pružnost a pevnost, je vhodné aplikovat injekčně výplňové materiály. Saypha FILLER obsahují kyselinu hyaluronovou, která je látkou tělu vlastní, takže nehrozí vznik nežádoucích vedlejších účinků.  Kyselina hyaluronová se postupně v těle odbourává, takže efekt výplní je dočasný, zpravidla 8 - 12 měsíců.

Vyhladí vrásky na pleti

  • Vyhlazení mírně až středně hlubokých vrásek a kožních záhybů
  • Pro kosmetické a lékařské rekonstrukční účely, jako je obličejová lipoatrofie či morfologická asymetrie
  • Zjemnění jizev
  • Vypnutí obličeje a zvýraznění kontur obličeje

Na co je Saypha FILLER určena?

  • Zlepšení vzhled čelních vrásek
  • Vyplnění nosolabiálních rýh
  • Vyhlazení marionetních vrásek

Nejjemnější kyselina hyaluronová od Saypha

Saypha FILLER je jemnější než ostatní výplně této značky a zajišťuje nejjednodušší rozptyl a jemné přechody v kůži. Tyto vlastnosti dělají ze Saypha FILLER optimální volbu pro ošetření mírných až středně hlubokých vrásek, nerovností a jizev.

Předvídatelné výsledky díky nejvyšší kvalitě a bezpečnosti

Unikátní kombinace kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností neživočišného původu, spolehlivý výrobní proces v rukách odborníků k zesíťování řetězců kyseliny hyaluronové a důkladný proces čištění vedou k výjimečnému bezpečnostnímu profilu výplně Saypha FILLER.

Croma – odborníci na kyselinu hyaluronovou

Rakouská firma Croma vyrábí produkty obsahující kyselinu hyaluronovou již po desetiletí. Jako experti na kyselinu hyaluronovou pracují zařízeními s nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují vysoký bezpečnostní profil výrobků Croma. Skleněná stříkačka, nízká koncentrace BDDE i přísné bezpečnostní normy, to vše činí z výplní s kyselinou hyaluronovou Saypha oblíbenou volbu estetických lékařů.

Saypha FILLER

  • HA: 23 mg/ml + Glycerol
  • Úroveň zesíťování: 2/4
  • Saypha FILLER je zdravotnický prostředek, žádejte jej proto u vyškoleného profesionála

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.