Vánoční balíček proti vypadávání vlasů

Zbavte se s balíčkem od značky Renokin konečně nadměrného vypadávání vlasů a získejte díky této exkluzivní vánoční nabídce 2 + 1 Renokin sérum proti vypadávání vlasů zdarma. Tři za cenu dvou, toho musíte využít!

Podrobnější informace
Vánoční balíček proti vypadávání vlasů
Akce
Ikona - akce
Dárek zdarma
Ikona - Dárek
Ušetříte: 1430,-  Kč
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Co obsahuje Vánoční balíček proti vypadávání vlasů?

Zvýšené vypadávání vlasů potrápí někdy v průběhu života téměř každého člověka. U někoho jsou vlasy oslabeny špatnou výživou, další pozoruje zvýšené padání vlasů na podzim a na jaře, jiní zažívají ústup vlasů v tzv. koutech. Sérum proti vypadávání vlasů Renokin ovšem napomáhá všechny tyto stavy při pravidelném a dlouhodobém používání zvrátit. Využijte proto této exkluzivní vánoční nabídky, kdy ke dvěma přípravkům získáte ještě třetí zcela zdarma.

Sérum proti vypadávání vlasů Renokin

Sérum proti vypadávání vlasů Renokin obsahuje aktivní složky, které nejen, že zastavují padání vlasů, ale také podporují jejich opětovný růst. Sérum Renokin obnovuje a vyživuje poškozené vlasové váčky, které pak mohou produkovat vlasové vlákno. Sérum navíc podporuje prokrvení pokožky hlavy a celkově ji revitalizuje. Už žádné svědění!

Pelo Baum sérum Produkt je novou, vylepšenou verzí produktu Renokin sérum. Zastavte konečně vypadávání vlasů a získejte opět husté vlasy, po kterých toužíte. Peptidy, přírodní výtažky a vitamíny v séru Pelo Baum společně s technologií nanokapslí udržují vlasovou část hlavy zdravou a vlasům poskytují dostatek klíčových živin. Vlasy díky tomu přestávají vypadávat, šedivět, a naopak začínají opětovně růst v té nejlepší kvalitě.
Skladem
Cena: 1 480 Kč

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Vypadávají vám vlasy? Vyřešte ten problém do Vánoc!

Vypadávají vám vlasy? Vyřešte ten problém do Vánoc!

Ztrátu vlasů můžete pozorovat z mnoha důvodů. Na vině může být například nedostatek živin, problémy se štítnou žlázou nebo menopauza. Je-li příčinou padání vlasů zdravotní stav, je třeba jeho příčiny skutečně léčit vhodnými léky.

Hormonální antikoncepce ovlivňuje vaši pleť. A ne málo!

Hormonální antikoncepce ovlivňuje vaši pleť. A ne málo!

Antikoncepční pilulky působí primárně proti početí, protože však zahýbají hladinou hormonů v celém organismu, nelze jejich komplexní působení brát na lehkou váhu. Na tělo totiž mohou mít celou škálu účinků, některé pozitivní a některé spíše negativní.