Akce: Prvních 130 zákazníků, kteří nakoupí za více než 1999 Kč v rámci jednoho nákupu, získává automaticky kondicionér značky Renokin jako dárek.

Advanced Day Eye Protect

Produkt je vylepšenou verzí produktu Hydr8 Eye 360 SPF 30. Hydratační krém na jemnou oblast kolem očí, který zároveň redukuje vrásky a chrání jemnou kůži před slunečním, infračerveným a modrým zářením, stejně jako znečištěním a glykací. Vedle vrásek vás zbaví také otoků a kruhů pod očima. Víc vaše oční okolí nepotřebuje!

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Advanced Day Eye Protect

Skladem

Cena: 1 049 Kč

Nejlepší oční krém oceněný v zahraničí 

Advanced Day Eye Protect je hydratační anti-ageing denní oční krém určený pro každodenní použití. Vhodný pro ty, kdo hledají efektivní oční krém proti vráskám, který hydratuje a chrání citlivou oblast kolem očí před negativními vlivy, které na ni působí. Chrání kůži před glykací, redukuje následky UV záření a dalších typů záření a znečištění. Pomáhá zlepšovat vzhled jemných vrásek a rýh a snižovat výskyt tmavých kruhů pod očima a případných otoků kolem očí.

"Předchůdce" produktu Advanced Day Eye Protect, tedy Hydr8 Eye 360 SPF 30 vyhrál prestižní ocenění v anglické Pure Beauty Awards.

Pro omlazení očního okolí

  • Redukce jemných vrásek a rýh
  • Hydratace pokožky
  • Redukce tmavých kruhů pod očima a otoků
  • Kombinuje všechny potřebné kroky pro správnou péči o oční okolí: hydratace, korekce, prevence

Maximální ochrana proti vráskám kolem oči

Advanced Day Eye Protect očnímu okolí poskytuje multifunkční ochranu:

  • Obsahuje SPF 30 a 5* UVA ochranu, čímž zamezuje působení volných radikálů a působí proti fotostárnutí pleti
  • Bojuje proti produktům pokročilé glykace, které způsobují stárnutí pleti
  • Chrání také před škodlivým vlivem modrého záření, které má podobnou vlnovou délku jako UV paprsky a podle posledních zjištění může způsobovat obdobné poškození pleti volnými radikály a způsobovat nadměrnou pigmentaci
  • Pleti poskytuje ochranu také před poškozením znečištěním, které má řadu forem, například cigaretový kouř, drobné částice v ovzduší nebo ozónové částice, ty všechny mohou v kůži spouštět produkci škodlivých volných radikálů
  • Infračervené záření je dalším typem ze spektra slunečních paprsků, které mohou pleť poškozovat. Advanced Day Eye Protect působí nicméně i proti tomuto poškození, které může mít za následek degradaci kolagenu a vznik hrubé pleti s vráskami a jemnými linkami

Proti otokům pod očima

Hesperidin:
Pomáhá snížit výskyt otoků pod očima

Kofein:
Zvyšuje mikrocirkulaci krve; pomáhá snižovat výskyt otoků a tmavých kruhů pod očima

„Céčko“ a kyselina hyaluronová pro oční péči 

Vitamín C (Tetrahexyldecyl Ascorbate): 
Antioxidant, který bojuje s volnými radikály a redukuje viditelné známky stárnutí.

Kyselina hyaluronová:
Látka s velkou schopností vázat na sebe vodu, dodává dlouhodobou hydrataci očnímu okolí.

Ochrana před ultrafialovým, infračerveným a modrým světlem

UVA/UVB filtry:
Poskytují vysokou širokospektrální ochranu proti UV záření a jsou 100% fotostabilní a bezpečné pro použití v oblasti očního okolí.

Extrakt ze semen kakaovníku pravého:
Extrakt chránící pleť před škodlivým vlivem modrého záření, který neutralizuje volné radikály a zároveň podporuje produkci kolagenu.

Znečištění ani glykace vám vrásky dělat nemusí

Karnosin: 
Anti-glykační účinná látka, která účinně bojuje proti produktům pokročilé glykace, pomáhá stimulovat syntézu kolagenu a chrání před infračerveným zářením.

Výtažek z moringy olejodárné:
Vytváří ochranný film, který chrání před škodlivými částicemi v znečištěném ovzduší.

Každodenní péče vhodná pro všechny typy pleti

Ráno po očištění pleti naneste malé množství Advanced Day Eye Protect na oblast očního okolí. Vyhněte se horním a dolním víčkům. Tuba o obsahu 15 ml vám vystačí až na 100 aplikací, speciální pumpička brání přístupu vzduchu a prodlužuje životnost produktu.

Pro nejlepší účinek kombinujte s dalšími produkty Medik8. Ráno aplikujte oční sérum s vitamínem C C-Tetra Eye a denní ochranný hydratační krém Advanced Day Total Protect, večer pak pro ještě výraznější výsledky přidejte noční sérum Crystal Retinal 6 a noční krém Advanced Night Restore. 

Vložit komentář

Vložení komentáře

Šárka Stehlíková

24.01.2019 15:18

Dobrý den, oční krém jsem si objednala na své citlivé oči

Katarína Sedliačiková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den,

Velice mě překvapila Vaše reakce s Advanced Day Eye Protect, jelikož na tento produkt jsme nikdy takovouto zpětnou vazbu neevidovali.

Pokud jste si oční krém nanesla na oblast očního okolí, mimo víčka horní a dolní, reakce by nastat neměla.

Můžete nám zaslat fotografie, prosím, abychom tuto záležitost zkonzultovali s Britskou centrálou?

 

Děkuji.

S pozdravem,

Katarína Sedliačiková

Product Manager

V.J.

06.08.2018 13:57

Dobrý den, škoda, že krém skončil, po dlouhé době jsem našla krém, co mi sednul:(

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.08.2018 14:39

Dobrý den,

 

krém neskončil, jen aktuálně není v nabídce. Brzy bude opět v prodeji, sledujte naše stránky.

mishicccka

08.02.2018 23:43

Krém je dle mě výborný, ale vadí mi jeho balení. Víčko má zoblené rohy a proto při každém pohybu na poličce, kde jako každá žena mám více produktů, okamžitě padá. A pokud padá každý den, tak je to otrava. Zbytečná..... přimlouvám se za zlepšní balení, protože jinak mi kosmetika této řady VELMI pomohla. Jsem moc ráda, že jsem na ni po x letech marného hledání a tápání narazila a vyřešila tím své probémy.

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.02.2018 14:47

Dobrý den,

 

děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás, že Vám Medik8 kosmeceutika pomohla vyřešit nedokonalosti pleti. Co se týká obalu produktu, předám Vaši připomínku výrobci, zpětná vazba je vždy přínosem!

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 93% Dokonalé
1x 1x
Jana Kohoutková | 27.06.2016
Hodnocení:
93% Dokonalé
Zobrazit
Jana Kohoutková | 27.06.2016
Hodnocení:
93% Dokonalé
Je super - sice sem si myslela, že mi nebude sedět (mám radši hutnější krémy), ale kupidivu mi to nevadí. Nevím, jestli funguje na vrásky, používám ho teprve 2 týdny, ale určitě funguje na rozjasnění a celkově po aplikaci vypadám tak nějak odpočatě a bez opuchů.
původně to, že je takový tekutější, ale pak jsem si zvykla.
Zavřít
1x
Šárka Stehlíková | 24.01.2019
Bez hodnocení procenty
Zobrazit
Šárka Stehlíková | 24.01.2019
Bez hodnocení procenty
Tento "OČNÍ" krém se nesmí nanést ani omylem na vrchní, ale pozor!!!!! Ani na SPODNÍ oční víčko. Takže pokud by vám vadil tím, že vás z nanesení na pleť pálelo v očích, tak je výborný na tváře. A jupí, můžete si objednat další oční krém s poštou za 1200, který si možná budere moc nanést do blízkosti očí a né na tváře.
Zavřít

Souvisí s články Magazínu krásy:

Léto je tu. Co vaše pleť nutně potřebuje?

Léto je tu. Co vaše pleť nutně potřebuje?

Věděli jste, že až 90% poškození pleti má na svědomí sluneční záření? Výrazný podíl má na vzniku vrásek, nejednotného barevného tónu pleti, ochabování kontur nebo rozvoji nadměrné pigmentace.

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti jako jsou vrásky, jemné linky a nadměrná pigmentace. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom...

Chemie v kosmetice: Na následující látky si dejte pozor

Chemie v kosmetice: Na následující látky si dejte pozor

Největší lidský tělesný orgán je kůže. Protože chrání naše vnitřní prostředí před infekcemi i vnějším prostředím a navíc poměrně jasně definuje náš vzhled, máme tendenci se o ni starat. Složení produktů, které na pleť aplikujeme, bychom nicméně měli podrobit zkoumání. Do kůže se totiž vstřebá až ...

Opravdu potřebujete specializovanou oční péči?

Opravdu potřebujete specializovanou oční péči?

V očním okolí se začínají jako první objevovat známky stárnutí pleti. A je to právě správná péče o pleť, která hraje v zachování jejího mladistvého vzhledu stěžejní roli. Vyberte si proto ty správné produkty, které vám pomohou zvrátit či alespoň zpomalit tok času.

15 tipů na omlazení pleti

15 tipů na omlazení pleti

Kdo by nechtěl vypadat mladší, než ve skutečnosti je? Představujeme vám 15 ověřených tipů, s nimiž bude omlazení hračka!

Seskládejte si správně péči o pleť. Poradíme vám!

Seskládejte si správně péči o pleť. Poradíme vám!

To, jak seskládat jednotlivé kosmetické produkty dohromady, aby co nejlépe fungovaly, nemusí být nejjednodušší. A to dokonce ani v případě, kdy kombinujete produkty jedné značky, které jsou v případě britské Medik8 přímo určeny k tomu, aby se společně kombinovaly.