Advanced Day Eye Protect

Hydratační krém na jemnou oblast kolem očí, který zároveň redukuje vrásky a chrání jemnou kůži před slunečním, infračerveným a modrým zářením, stejně jako znečištěním a glykací. Vedle vrásek vás zbaví také otoků a kruhů pod očima. Víc vaše oční okolí nepotřebuje!

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Advanced Day Eye Protect

Skladem

Cena: 1 049 Kč

Nejlepší oční krém oceněný v zahraničí 

Advanced Day Eye Protect je hydratační anti-ageing denní oční krém určený pro každodenní použití. Vhodný pro ty, kdo hledají efektivní oční krém proti vráskám, který hydratuje a chrání citlivou oblast kolem očí před negativními vlivy, které na ni působí. Chrání kůži před glykací, redukuje následky UV záření a dalších typů záření a znečištění. Pomáhá zlepšovat vzhled jemných vrásek a rýh a snižovat výskyt tmavých kruhů pod očima a případných otoků kolem očí.

"Předchůdce" produktu Advanced Day Eye Protect, tedy Hydr8 Eye 360 SPF 30, vyhrál prestižní ocenění v anglické Pure Beauty Awards.

Pro omlazení očního okolí

  • Redukce jemných vrásek a rýh
  • Hydratace pokožky
  • Redukce tmavých kruhů pod očima a otoků
  • Kombinuje všechny potřebné kroky pro správnou péči o oční okolí: hydratace, korekce, prevence

Oční okolí chráněné před UV

V očním krému Advanced Day Eye Protect vedle SPF 30 najdete také 5* UVA ochranu a technologie zamezující poškození pleti modrým světlem, infračerveným zářením, glykací a znečištěním. Obsažené antioxidanty účinné brání poškození kůže volnými radikály.

Ochrana před modrým světlem a znečištěním

Nejen UV paprsky škodí. Také modré světlo, které má podobnou délku jako ultrafialové záření, pleti nesvědčí. Podle mnohých studií ji poškozuje dokonce stejně jako sluneční paprsky, kdy je příčinou poškození kůže volnými radikály. Způsobovat tak může nejen vrásky, ale i nadměrnou pigmentaci. Advanced Day Eye Protect před modrým světlem, které vyzařují především elektronické obrazovky, nicméně pleť chrání díky extraktu ze semen kakaovníku pravého. Příčinou poškození pleti a jejích vrásek může být i znečištění, jako drobné částice v ovzduší, ozón, nebo cigaretový kouř či smog. To vše může při kontaktu s pletí vyvolat produkci volných radikálů, které kůži ve větším množství poškozují. Advanced Day Eye Protect tomuto poškození brání díky extraktu z moringy, který nad pokožkou utváří ochranný štít bránící volným radikálům ve škodlivé aktivitě.

Vrásky z cukru

Pleť může poškozovat i glykace. Tu způsobuje nahromadění cukrů zkonzumovaných ve stravě, které se posléze navazují na kolagenní a elastinová vlákna. Utváří tak tzv. produkty pokročilé glykace (A.G.E.). Výsledkem je poškození kolagenu a elastinu a narušení buněčné obnovy kůže, což vede k povolení pleti a jejímu viditelnému stárnutí. Advanced Day Eye Protect obsahuje karnosin, který brání navázání cukrů na kožní bílkoviny, a tím podporuje zachování mladistvého vzhledu pleti.

Infračervené paprsky pleti neprospívají

Infračervené záření je sluneční elektromagnetické záření s vlnovou délkou větší než viditelné světlo, které může vyvolávat degradaci molekul kolagenu, což vede ke zhrubnutí pokožky a vzniku jemných linek a vrásek. Karnosin v krému Advanced Day Eye Protect však chrání kolagen i před tímto typem poškození.

Složení proti otokům pod očima

Hesperidin:
Pomáhá snížit výskyt otoků pod očima

Kofein:
Zvyšuje mikrocirkulaci krve; pomáhá snižovat výskyt otoků a tmavých kruhů pod očima

„Céčko“ a kyselina hyaluronová pro oční péči 

Vitamín C (Tetrahexyldecyl Ascorbate): 
Antioxidant, který bojuje s volnými radikály a redukuje viditelné známky stárnutí.

Kyselina hyaluronová:
Látka s velkou schopností vázat na sebe vodu, dodává dlouhodobou hydrataci očnímu okolí.

Ochrana před ultrafialovým, infračerveným a modrým světlem

UVA/UVB filtry:
Poskytují vysokou širokospektrální ochranu proti UV záření a jsou 100% fotostabilní a bezpečné pro použití v oblasti očního okolí.

Extrakt ze semen kakaovníku pravého:
Extrakt chránící pleť před škodlivým vlivem modrého záření, který neutralizuje volné radikály a zároveň podporuje produkci kolagenu.

Znečištění ani glykace vám vrásky dělat nemusí

Karnosin: 
Anti-glykační účinná látka, která účinně bojuje proti produktům pokročilé glykace, pomáhá stimulovat syntézu kolagenu a chrání před infračerveným zářením.

Výtažek z moringy olejodárné:
Vytváří ochranný film, který chrání před škodlivými částicemi v znečištěném ovzduší.

Každodenní péče vhodná pro všechny typy pleti

Ráno po očištění pleti naneste malé množství Advanced Day Eye Protect na oblast očního okolí. Vyhněte se horním a dolním víčkům. Tuba o obsahu 15 ml vám vystačí až na 100 aplikací, speciální pumpička brání přístupu vzduchu a prodlužuje životnost produktu.

Pro nejlepší účinek kombinujte s dalšími produkty Medik8. Ráno aplikujte oční sérum s vitamínem C C-Tetra Eye a denní ochranný hydratační krém Advanced Day Total Protect, večer pak pro ještě výraznější výsledky přidejte noční sérum Crystal Retinal 6 a noční krém Advanced Night Restore. 

Vložit komentář

Vložení komentáře

Zuzka

21.06.2019 14:40

Dobrý den, tento oční krém mám od 17.5.2019 a v tuto chvíli bohužel již není možné z produktu nic " vymáčknout". Pumpička funguje stále stejně, jen to vypadá, jako by v ní nebyl žádný obsah. Na obě oči používám velmi malé množství, proto mě toto opravdu překvapuje. Noční oční krém v kelímku o stejném obsahu mám i při každodenním používání 2,5 měsíce a stále je v něm více jak polovina. Produkty Medik8 mám VELMI ráda a doporučuji je kde mohu. Toto mě ale mrzí.. S pozdravem, Zuzana Šoulová

Lenka

15.06.2019 18:53

Dobrý den, mohu používat tento krém i přesto, že mám pod očima menší pigmentové skvrny? Ráno bych jej používala pod korektor a na večer mám už oční krém oblíbený od jiné značky, tak chci používat stále ten.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

17.06.2019 08:29

Dobrý den,

 

Ano, tento produkt je určitě vhodný pro denní oční péče. Navíc obsahuje Vitamín C, tedy na pigmentové skvrny více jak vhodný.

 

S pozdravem,

Šárka Stehlíková

24.01.2019 15:18

Dobrý den, oční krém jsem si objednala na své citlivé oči

Katarína Sedliačiková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den,

Velice mě překvapila Vaše reakce s Advanced Day Eye Protect, jelikož na tento produkt jsme nikdy takovouto zpětnou vazbu neevidovali.

Pokud jste si oční krém nanesla na oblast očního okolí, mimo víčka horní a dolní, reakce by nastat neměla.

Můžete nám zaslat fotografie, prosím, abychom tuto záležitost zkonzultovali s Britskou centrálou?

 

Děkuji.

S pozdravem,

Katarína Sedliačiková

Product Manager

V.J.

06.08.2018 13:57

Dobrý den, škoda, že krém skončil, po dlouhé době jsem našla krém, co mi sednul:(

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.08.2018 14:39

Dobrý den,

 

krém neskončil, jen aktuálně není v nabídce. Brzy bude opět v prodeji, sledujte naše stránky.

mishicccka

08.02.2018 23:43

Krém je dle mě výborný, ale vadí mi jeho balení. Víčko má zoblené rohy a proto při každém pohybu na poličce, kde jako každá žena mám více produktů, okamžitě padá. A pokud padá každý den, tak je to otrava. Zbytečná..... přimlouvám se za zlepšní balení, protože jinak mi kosmetika této řady VELMI pomohla. Jsem moc ráda, že jsem na ni po x letech marného hledání a tápání narazila a vyřešila tím své probémy.

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.02.2018 14:47

Dobrý den,

 

děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás, že Vám Medik8 kosmeceutika pomohla vyřešit nedokonalosti pleti. Co se týká obalu produktu, předám Vaši připomínku výrobci, zpětná vazba je vždy přínosem!

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 93% Dokonalé
1x 1x
Jana Kohoutková | 27.06.2016
Hodnocení:
93% Dokonalé
Zobrazit
Jana Kohoutková | 27.06.2016
Hodnocení:
93% Dokonalé
Je super - sice sem si myslela, že mi nebude sedět (mám radši hutnější krémy), ale kupidivu mi to nevadí. Nevím, jestli funguje na vrásky, používám ho teprve 2 týdny, ale určitě funguje na rozjasnění a celkově po aplikaci vypadám tak nějak odpočatě a bez opuchů.
původně to, že je takový tekutější, ale pak jsem si zvykla.
Zavřít
1x
Šárka Stehlíková | 24.01.2019
Bez hodnocení procenty
Zobrazit
Šárka Stehlíková | 24.01.2019
Bez hodnocení procenty
Tento "OČNÍ" krém se nesmí nanést ani omylem na vrchní, ale pozor!!!!! Ani na SPODNÍ oční víčko. Takže pokud by vám vadil tím, že vás z nanesení na pleť pálelo v očích, tak je výborný na tváře. A jupí, můžete si objednat další oční krém s poštou za 1200, který si možná budere moc nanést do blízkosti očí a né na tváře.
Zavřít

Souvisí s články Magazínu krásy:

Léto je tu. Co vaše pleť nutně potřebuje?

Léto je tu. Co vaše pleť nutně potřebuje?

Věděli jste, že až 90% poškození pleti má na svědomí sluneční záření? Výrazný podíl má na vzniku vrásek, nejednotného barevného tónu pleti, ochabování kontur nebo rozvoji nadměrné pigmentace.

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti jako jsou vrásky, jemné linky a nadměrná pigmentace. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom...

Chemie v kosmetice: Na následující látky si dejte pozor

Chemie v kosmetice: Na následující látky si dejte pozor

Největší lidský tělesný orgán je kůže. Protože chrání naše vnitřní prostředí před infekcemi i vnějším prostředím a navíc poměrně jasně definuje náš vzhled, máme tendenci se o ni starat. Složení produktů, které na pleť aplikujeme, bychom nicméně měli podrobit zkoumání. Do kůže se totiž vstřebá až ...

Opravdu potřebujete specializovanou oční péči?

Opravdu potřebujete specializovanou oční péči?

V očním okolí se začínají jako první objevovat známky stárnutí pleti. A je to právě správná péče o pleť, která hraje v zachování jejího mladistvého vzhledu stěžejní roli. Vyberte si proto ty správné produkty, které vám pomohou zvrátit či alespoň zpomalit tok času.

15 tipů na omlazení pleti

15 tipů na omlazení pleti

Kdo by nechtěl vypadat mladší, než ve skutečnosti je? Představujeme vám 15 ověřených tipů, s nimiž bude omlazení hračka!

Seskládejte si správně péči o pleť. Poradíme vám!

Seskládejte si správně péči o pleť. Poradíme vám!

To, jak seskládat jednotlivé kosmetické produkty dohromady, aby co nejlépe fungovaly, nemusí být nejjednodušší. A to dokonce ani v případě, kdy kombinujete produkty jedné značky, které jsou v případě britské Medik8 přímo určeny k tomu, aby se společně kombinovaly.