Průhledná silikonová náplast 12,7 x 15,2 cm (1 ks)

Zbavte se bezbolestně a komfortně již vzniklých jizev. Stačí aplikovat New Gel+, což je 100% silikonová gelová náplast pro lékařské použití. Tato průhledná gelová náplast je určena na ošetření, péči a vyhlazení jizev. Je samolepící a aplikuje se přímo na jizvu.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Průhledná silikonová náplast 12,7 x 15,2 cm (1 ks)

Skladem

Cena: 1 100 Kč

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu- tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

  • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu.
  • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu.
  • Noste nejlépe 12 hodin denně.
  • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat.
  • Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Vložit komentář

Vložení komentáře

marie majdankova

04.10.2012 14:20

vrelo odporucam. naozaj pomaha

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Je organická "bio" kosmetika bezpečná?

Je organická "bio" kosmetika bezpečná?

Často dostáváme otázky, zda jsou Newgel+E silikonový gel a Newgel+ silikonové náplasti organické, resp. "bio" - jak je to dnes v módě nazývat. Je to skvělá otázka, protože víme, že naše zákazníky zajímá bezpečnost přísad. Ale...!

Jak léčit jizvy

Jak léčit jizvy

Přesto, že existuje několik druhů jizev, příčina všech je stejná. Jizvy vznikají hlubokým zásahem do kůže v podobě poranění, operačního zákroku, plastické operace, popáleniny, akné, oparu, neštovic a dalších běžných i méně běžných příčin. Hojení jizvy je poměrně náročný proces, který vyžaduje dod...

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Jizvy jsou běžnou součástí života a ukázkovým příkladem toho, jak je lidská kůže dokonalá – dokáže se sama zhojit. Bohužel jsou také jizvy často neestetickou připomínkou zranění či problémů s pletí. Věděli jste ale, že můžete poměrně výrazně ovlivnit to, nakolik bude jizva viditelná? Stačí o zran...

Plastika prsou – 3 základní informace před rozhodnutím

Plastika prsou – 3 základní informace před rozhodnutím

Mnoho žen bývá se svou postavou a vizáží nespokojeno. Na svém těle i obličeji vidí chybičky, se kterými nejsou schopné se ztotožnit. Terčem jejich nespokojenosti bývají nejčastěji prsa. Důvodů, proč ženy přemýšlejí nad úpravou svého poprsí, může být hned několik – nevyhovující velikost, tvar, ......

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Jak dlouho, respektive kolik použití vydrží tato náplast?

Silikonová náplast je omyvatelná, vydrží 3-4 týdny, poté je nutné ji vyměnit. Důležité je ji jednou za den umýt od případných nečistot a umístit zpět na jizvu.

Drží celou dobu na pokožce, nebo je třeba ji něčím upevnit (třeba obvazem)?

Záleží hodně na tom, kde máte jizvu. V případě, že je jizva na místě, které je přes den namáháno, může se stát, že se náplast může odlepovat. V tomto případě bych Vám doporučila ještě zafixovat obyčejnou náplastí.

Dcera (7 let) se popálila na předloktí, když byla malá. Zůstala jí celkem velká jizva a vyhlazení je podle odborníků možné až v dospělosti. Zkoušíme tedy New Gel + silikonový gel a po třech týdnech vypadá jizva výrazně lépe. Měli bychom na noc na jizvu aplikovat ještě náplast? Lze tak použít?

Určitě ano. Gel používejte přes den a na noc potom přilepte silikonovou náplast. V tomto případě doporučuji přichytit ji i zmiňovanou obyčejnou náplastí, aby nedošlo k jejímu strhnutí během noci.
Po používání náplasti bude efekt určitě ještě viditelnější, jelikož náplast bude na jizvu působit po dobu celé noci.


Poslední dobou mě trápí jizvy. Mám jich mnoho na nohách, asi 3 – 6 cm velké, některé téměř fialové, jiné se zhojily lépe. Chtěl bych, aby pokud možno co nejvíce zmizely a nebyly okem viditelné. Lze tím dosáhnout používáním těchto náplastí? A po jaké době?

Ano, pomocí New Gel+ náplastí je opravdu možné jizvu výborně zredukovat a zesvětlit. Výsledek se dostaví po cca 6-8 týdnech denního používání.

Je třeba používat s těmito náplastmi i gel New Gel +E?

Ano, může se kombinovat tak, že přes den použijete gel, přes noc náplast, nebo obráceně.