Průhledná bodová náplast (6 ks v balení)

Trápí Vás drobné jizvy v oblasti obličeje nebo těla? Dnes již nemusí. NewGel+ je 100% silikonová gelová náplast pro lékařské použití určená na ošetření, péči a vyhlazení jizev. Toto balení obsahuje 6 ks malých bodových náplastí o průměru 2,5 cm. Náplasti jsou samolepicí a aplikují se přímo na jizvu. Jsou určeny pro opakované použití. Noste ideálně 12 hodin denně.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Průhledná bodová náplast (6 ks v balení)

Skladem

Cena: 600 Kč

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících. Jedna náplast je určena pro opakované použití.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu - tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

  • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu.
  • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu.
  • Noste nejlépe 12 hodin denně.
  • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat.
  • Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Anna Kanichová

06.05.2019 09:28

Dobrý den, syn je po operaci lupavého prstu a jelikož měl komplikované hojení tak mu vznikla velká vystouplá jizva-jakou náplast byste mi doporučili na toto problematické místo mezi palcem a ukazováčkem?děkuji

MedaPreX - Medaprex, s.r.o.

07.05.2019 11:14

Dobrý den,

pokud je jizva pouze jemně vystouplá, můžeme produkty New Gel+ doporučit. Pokud by se však jednalo o keloidní jizvu, je potřeba nejprve keloid (tu vystouplou část) odstranit a poté začít aplikovat New Gel+.

Jinak doporučujeme pro nejlepší a nejrychlejší efekt kombinaci náplastě a gelu.  V tomto případě bodovou náplast. Dejte jenom pozor, aby překrývala celou oblast jizvy, pokud by byla jizva delší, je potřeba zvolit náplast ve tvaru proužku a zastřihnout. Tuto náplast byste aplikovala na 12 hodin a gel New Gel +, který by se aplikoval na dalších 12 hodin.

Ale samozřejmě efektu dosáhnete i jenom s náplastí, jen bude účinek o trochu pomalejší.

Vzhledem k lokalitě se může stát, že náplast nebude na tomto povrchu držet. Doporučujeme v případě potřeby přelepit.

Jana

15.03.2016 13:48

Dobrý den, koupila jsem kulatou průhlednou náplast na jizvu po neštovicích pro malou dceru. V lékárně mi prodali jen jeden kus (bez obalu) a ted si nejsem jistá způsobem použití: Ta strana kde sloupnu folii a kde náplast lepí má být přímo na jizvě? Tu stranu lze poté omýt a aplikovat takto znova? děkuji

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.03.2016 17:33

Dobrý den, Jano,

je to přesně, jak píšete. Náplast se nanáší na jizvou tou stranou, která lepí. Ideální je, pokud jizvu přesahuje z každé strany alespoň o 1 cm. Tato strana se poté pravidelně čistí neagresivním mýdlem, dokud se nezačne náplast trhat nebo neztratí svou přilnavost.

Dana

22.01.2015 07:00

Dobrý den, mohu požívat tyto náplasti (popř. i gel) na jizvy po operaci očních víček? Děkuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

23.02.2015 14:58

Dobrý den, Dano,

tyto náplasti jsou tvořeny čistým 100% lékařským silikonem, který nijak pokožku nedráždí. Ovšem vzhledem k citlivé oblasti použití je vhodnější použít silikonový gel New Gel+, který kůži na víčku tolik nezatíží a má podobný efekt jako náplast.

Silvia

31.07.2014 13:56

Dobrý deň, chcem sa spýtat tento typ náplasti je vlohný aj na strie? dakujem

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.08.2014 14:09

Dobrý den, Silvia,

Silikonové náplasti jsou určené k redukci všech druhů jizev. Nicméně strie patří mezi ty nejkomplikovanější, které se odstraňují velmi obtížně. S pomocí silikonové náplasti dojde k jejich významnému zesvětlení, ale kompletní redukci strií pomocí topicky nanášených přípravků bohužel nedosáhnete.

Jana

16.05.2014 13:39

Hezký den, zakoupila jsem bodovou náplast i silikonový gel Dle rady ,ale nemohu přes den chodit s nalepenými kolečky na obličeji, nemluvě o tom že se náplasti odlepuji , aplikuji gel na den a náplast na noc Omlouvám se nefunguje mi celá klávesnice a tečky Děkuji za odpověd

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

19.05.2014 09:25

Dobrý den, Jano,

Samozřejmě můžete dle Vašich potřeb postup aplikace prohodit, tedy používat silikonový gel přes den a náplasti přes noc. Účinek bude naprosto stejný. Pokud se Vám stává, že se bodové náplasti odlepují (dochází k tomu především při použití na „nerovném“ povrchu, jako je např. obličej nebo pokud je pokožka mastnější), doporučuji je ještě přilepit klasickou náplastí.

Jana

28.04.2014 19:44

Dobrý den , je náplast určena i na hypotrofické jizvičky po akné ?(Jizvičky jsou propadlé.) Děkuji za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.04.2014 17:20

 

Dobrý den, Jano,

Bodové náplasti jsou vhodné pro všechny typy jizev. Náplast uzavře jizvu před vlivem vzduchu, hydratuje ji a vytváří neustálý jemný tlak na jizvu. Tím dochází k jejímu vyhlazení a zesvětlení. Hypotrofické jizvy patří mezi ty nejproblematičtější a jejich redukce nebývá tolik výrazná. Doporučuji aplikovat bodovou náplast na jizvy přes den, poté odstranit a na noc nanášet silikonový gel na jizvy New Gel+. Zaručí se tak působení účinných látek 24 hodin denně a redukce bude výraznější.

Tento typ jizviček se dá také vyplnit injekčně kyselinou hyaluronovou u estetického dermatologa, kde je viditelný okamžitý efekt.

Monika

26.03.2014 12:27

Dobrý den funguje to i na staré jizvy po neštovicích?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

27.03.2014 16:15

Dobrý den, Moniko,

Náplasti nejlépe fungují na mladší jizvy, tj. maximálně 2 roky staré, kdy je zaručeno opravdu viditelné zesvětlení a vyhlazení jizvy. Pokud se jedná o staré jizvy, bude potřeba přípravek používat delší dobu (minimálně 2-3 měsíce), než zaznamenáte výraznější výsledky a nemůžeme bohužel zaručit jejich úplnou redukci. Zároveň bych Vám doporučila nanášet na cílová místa silikonový gel New Gel+ E, a to tak, že náplast aplikujete přes den a gel na noc. Zajistí se tak působení aktivních látek po dobu 24 hodin a výsledný efekt bude výraznější.

Lenka

17.03.2014 08:57

Dobrý den, dcerka má na čele jizvu 14 dní starou - velkou 2 cm, chtěla jsem se zeptat, zda by jí tato velikost náplasti stačila. Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.03.2014 13:24

Dobrý den, Lenko,

U náplastí je nutné, aby zakryla celou jizvu a přesáhla i její okraj. Pokud se jedná o kulatou jizvu o průměru 2 cm, bude bodová náplast s průměrem 2,5 cm stačit. V případě, že je jizva nepravidelná, doporučuji zakoupit větší rozměr náplasti a následně ji rozstříhat dle potřeby. Tento postup doporučuje i výrobce. Nijak se tím nedegraduje účinnost náplasti. Pro rychlejší efekt doporučuji aplikovat náplast přes den a na noc nanést silikonový gel New Gel+ E na jizvy. Zaručí se tak působení aktivních látek po dobu 24 hodin. Viditelný efekt vyhlazení a zesvětlení jizvy se dostaví již po 1 měsíci pravidelného používání.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

V péči o jizvy vyzkoušejte silikon

V péči o jizvy vyzkoušejte silikon

Věděli jste, že silikon se pro léčbu a redukci jizev využívá již déle než 30 let? Zdaleka jej ale nemusí využívat jen plastičtí chirurgové a lékaři, jeho pozitivního účinku na jizvy různého stáří si můžete užít i v pohodlí vašeho domova. Silikon zjemňuje, povrchově vyrovnává a zesvětluje jizvy....

10 přikázání pro čistou pleť

10 přikázání pro čistou pleť

Chcete se navždy zbavit pupínků? Jistě, kdo by nechtěl. Přinášíme výčet deseti pravidel, které je pro to potřeba dodržovat.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Mám zájem o průhlednou bodovou náplast 6ks. To znamená 6 dní nošení?

Náplast je možné použít opakovaně, a to po dobu až 6 týdnů, dokud se netrhá nebo neztratí svou přilnavost.


V listopadu mi byla chirurgicky odstraněna menší bradavice na hrudníku. Nyní je místo růžové, vystouplé a občas svědí. Co s tím mohu udělat?

Doporučila bych Vám silikonovou náplast na redukci a zploštění jizvy. Vytváří jemný tlak na jizvu a uzavře ji před vzduchem, čímž ji redukuje. Náplasti můžete používat opakovaně. Jedna náplast vydrží až 4 týdny denního používání.