VIT-A-MIN by Brandeis Clinic

Vytiskněte

Obsahuje komplex 16 vitamínů, minerálů, které podpoří správné fungování celého organismu a vaše zdraví pro vyvážený energetický metabolismus. Podrobnější informace

VIT-A-MIN by Brandeis Clinic

Cena: 290 Kč

Skladem

Zcela unikátní složení 16 důležitých vitamínů a minerálů speciálně vybraných pro vaše zdraví a vitalitu

Správné fungování energetického metabolismu je důležité, abyste měli dostatek energie. Tu tělo získává rozkladem bílkovin, tuků a cukrů. K tomu, aby byla ovšem jejich přeměna na energii zajištěna, potřebuje tělo také dostatečné množství důležitých vitamínů a minerálů. Jejich komplex vám poskytne přírodní výživový doplněk VIT-A-MIN by Brandeis Clinic.

Jeho denní dávka obsahuje více než 100% doporučené denní dávky vitamínů B5, B2,B6, B9, B12, C, E, biotinu a chromu a také dávku manganu, molybdenu, selenu, zinku a vitamínů B1 a B3.

Účinky

  • Optimální poměr vitamínů a minerálů, které organismus potřebuje
  • Podporuje vyvážený energetický metabolismus
  • Podporuje dobrý stav sliznic, kůže a vlasů
  • Přispívá ke zlepšení psychické činnosti
  • Napomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání
  • Podporuje správné fungování imunitního systému
  • Napomáhá zachování zdravé kardiovaskulární i nervové soustavy
  • Napomáhá chránit tělesné tkáně a organismus před oxidativním stresem díky obsahu silných antioxidantů

Určeno pro

Všechny, kteří chtějí zůstat zdraví a mají obavy, že jim jejich strava neposkytuje dostatek vitamínů a minerálů klíčových pro správné fungování organismu. Velmi důležité jsou vitamíny pro těhotné, užívání doplňků stravy by však vždy měly konzultovat se svým lékařem. 

Složení (hlavní účinné látky v denní dávce, obsah v mg a %DDD)

Biotin (0,25 mg, 500% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu makroživin, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a vlasů.

Chrom (0,058 mg, 144% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Mangan (0,28 mg, 14% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu kostí, k normální tvorbě pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Molybden (0,025 mg, 50% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.

Riboflavin – vitamín B2 (2,8 mg, 200% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, k udržení normálních červených krvinek, k udržení normálního stavu pokožky a zraku, normálnímu metabolismu železa, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Selen (0,02 mg, 36% DDD):
Přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy, k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Thiamin – vitamín B1 (0,22 mg, 20% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální činnosti srdce.

Vitamín A (0,4 mg, 50% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu železa, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku, k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu specializace buněk.

Kyanokobalamin – vitamín B12 (0,005 mg, 200% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk.

Pyridoxin – vitamín B6 (2,8 mg, 200% DDD):
Přispívá k normální syntéze cysteinu, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regulaci hormonální aktivity.

Vitamín C (80 mg, 100% DDD):
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, kůže a zubů. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín E (35 mg, 292% DDD):
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Niacin – vitamín B3 (2,5 mg, 16% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zinek (10 mg, 100% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu sacharidů, k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální syntéze DNA, k normální plodnosti a reprodukci, k normálnímu metabolismu makroživin a mastných kyselin, k normálnímu metabolismu vitamínu A, k normální syntéze bílkovin, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k udržení normálního stavu zraku. Přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podílí se na procesu dělení buněk.

Kyselina listová – vitamín B9 (0,2 mg, 100% DDD):
Přispívá k růstu zárodečných tkání v době těhotenství, správné syntéze aminokyselin, správné krvetvorbě, látkové přeměny homocysteinu a správné funkce psychiky. Řadíme ji mezi nejdůležitější vitamíny v těhotenství.

Kyselina pantothenová – vitamín B5 (6,54 mg, 109% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Obsah balení

60 kapslí

Hmotnost obsahu: 28 g

Návod k použití

Konzumujte 2 kapsle denně během jídla.

Vložit komentář

Dana Kloudová

17.07.2017 13:50

Dobrý den, doporučili byste tyto vitamíny pro těhotné?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

19.07.2017 09:19

Dobrý den, Dano,

co se týče obsahu důležitých živin, pokrývá tento doplněk stravy všechny důležité vitamíny a minerály. Jeho užívání v těhotenství bychom přesto doporučili konzultovat s lékařem. 

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Nová uživatelská recenzeZobrazit všechny recenze
Plusy a mínusy
Pokud nevíte, políčko plus nebo mínus můžete vynechat.
Hodnocení
Posuňte táhlo na procenta, kterým chcete produkt oznámkovat.

Jméno

Vložit

Recenze se zobrazí až po jejím schválení. Podmínky schválení.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Problémy s erekcí má až polovina mužů. Přečtěte si, jak dosáhnout zlepšení erekce

Problémy s erekcí má až polovina mužů. Přečtěte si, jak dosáhnout zlepšení erekce

Erektilní dysfunkce, impotence, problémy s erekcí – to vše je jedno označení téhož, neschopnosti dosáhnout sexuálního vrcholu. Podle dostupných dat postihuje každého druhého muže. Zlepšení erekce a její kvality lze naštěstí dosáhnout.

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Označení vitamín A se vztahuje ke skupině blízce příbuzných látek, mezi něž řadíme jednu ve vodě rozpustnou látku („starý známý“ retinol) a čtyři karotenoidy (alfa, beta, gama a beta-kryptoxantin).

Bojujte proti stresu a ještě před létem zrelaxujte. Na dovolené se vám to bude hodit!

Bojujte proti stresu a ještě před létem zrelaxujte. Na dovolené se vám to bude hodit!

Deadliny, termíny, prázdniny… Jedním slovem stres, který dokáže pořádně zadělat na vrásky nejen na čele.

Selen pozitivně působí nejen na štítnou žlázu. Ulevit může také při chronickém astmatu

Selen pozitivně působí nejen na štítnou žlázu. Ulevit může také při chronickém astmatu

Tento stopový prvek se přirozeně nachází v půdě, jistých typech potravin a v malém množství dokonce i ve vodě. Pro lidské tělo je jeho dostatečné množství nezbytné!

Vitamíny v těhotenství. Přečtěte si, které potřebujete a které vám možná chybí

Vitamíny v těhotenství. Přečtěte si, které potřebujete a které vám možná chybí

Vitamíny pro těhotné hrají důležitou roli, mají totiž vliv na správný vývoj plodu, stejně jako na zdraví nastávající maminky. Získat je lze z vyvážené stravy, stále častěji ale budoucí maminky sahají po výživových doplňcích, u nichž mají jistotu, že splní všechny výživové nároky organismu.

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Pokud jste fyzicky aktivní a sportujete, pravděpodobně vedete relativně zdravý životní styl, s čímž se pojí i zdravá strava založená na konzumaci libového masa a zeleniny. Dost možná si proto říkáte, že žádné další vitamíny, minerály a doplňky stravy pro sportovce užívat nemusíte. To je ale mýlka!

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Možná právě proto, že je léto obdobím dovolených, na nás často dopadá únava. Je třeba stihnout návaly práce před dovolenou, ať už v práci nebo doma v rámci přípravy na vysněný týden či dva volna, a po návratu dovolené na nás obvykle také čekají hromady povinností, které musíme zvládnout, i když bychom se potřebovali spíše pár dní v klidu „rozkoukat“. Do toho vysoké letní teploty a my jsme bez energie a unavení…

Znáte vitamíny, které potřebuje pro omlazení a zdraví vaše pleť?

Znáte vitamíny, které potřebuje pro omlazení a zdraví vaše pleť?

Protože je kůže největším tělesným orgánem, je třeba jí také dostatečně vyživovat a pečovat o ni.

Během těhotenství a zejména po porodu mnoha ženám padají vlasy. Mohou za to většinou hormony

Během těhotenství a zejména po porodu mnoha ženám padají vlasy. Mohou za to většinou hormony

Těhotenství a porod jsou důležitými milníky v životě ženy. Tělo ženy prochází mnoha změnami. Velký vliv má „požehnaný stav“ také na kvalitu vlasů.