VIT-A-MIN by Brandeis Clinic

Obsahuje komplex 16 vitamínů, minerálů, které podpoří správné fungování celého organismu a vaše zdraví pro vyvážený energetický metabolismus.

Podrobnější informace
VIT-A-MIN by Brandeis Clinic

Skladem

Cena: 290 Kč

Pro vaše zdraví a vitalitu

Správné fungování energetického metabolismu je důležité, abyste měli dostatek energie. Tu tělo získává rozkladem bílkovin, tuků a cukrů. K tomu, aby byla ovšem jejich přeměna na energii zajištěna, potřebuje tělo také dostatečné množství důležitých vitamínů a minerálů. Jejich komplex vám poskytne přírodní výživový doplněk VIT-A-MIN by Brandeis Clinic.

Ze 2 kapslí denně získáte vše

Jeho denní dávka obsahuje více než 100% doporučené denní dávky vitamínů B5, B2,B6, B9, B12, C, E, biotinu a chromu a také dávku manganu, molybdenu, selenu, zinku a vitamínů B1 a B3.

Buďte fit

  • Podporuje dobrý stav sliznic, kůže a vlasů
  • Napomáhá zachování zdravé kardiovaskulární i nervové soustavy
  • Napomáhá chránit tělesné tkáně a organismus před oxidativním stresem díky obsahu silných antioxidantů
  • Podporuje správné fungování imunitního systému

Doplněk stravy pro energii

  • Podporuje vyvážený energetický metabolismus
  • Přispívá ke zlepšení psychické činnosti
  • Napomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání

Skutečně máte dostatek důležitých živin?

Doplněk stravy VIT-A-MIN je určen pro všechny, kteří chtějí zůstat zdraví a mají obavy, že jim jejich strava neposkytuje dostatek vitamínů a minerálů klíčových pro správné fungování organismu. Velmi důležité jsou vitamíny pro těhotné, užívání doplňků stravy by však vždy měly konzultovat se svým lékařem. 

16 nejdůležitějších vitamínů a minerálů

Biotin (0,25 mg, 500% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu makroživin, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a vlasů.

Chrom (0,058 mg, 144% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Mangan (0,28 mg, 14% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu kostí, k normální tvorbě pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Molybden (0,025 mg, 50% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.

Riboflavin – vitamín B2 (2,8 mg, 200% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, k udržení normálních červených krvinek, k udržení normálního stavu pokožky a zraku, normálnímu metabolismu železa, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Selen (0,02 mg, 36% DDD):
Přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy, k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Thiamin – vitamín B1 (0,22 mg, 20% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální činnosti srdce.

Vitamín A (0,4 mg, 50% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu železa, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku, k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu specializace buněk.

Kyanokobalamin – vitamín B12 (0,005 mg, 200% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk.

Pyridoxin – vitamín B6 (2,8 mg, 200% DDD):
Přispívá k normální syntéze cysteinu, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regulaci hormonální aktivity.

Vitamín C (80 mg, 100% DDD):
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, kůže a zubů. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín E (35 mg, 292% DDD):
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Niacin – vitamín B3 (2,5 mg, 16% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zinek (10 mg, 100% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu sacharidů, k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální syntéze DNA, k normální plodnosti a reprodukci, k normálnímu metabolismu makroživin a mastných kyselin, k normálnímu metabolismu vitamínu A, k normální syntéze bílkovin, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k udržení normálního stavu zraku. Přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podílí se na procesu dělení buněk.

Kyselina listová – vitamín B9 (0,2 mg, 100% DDD):
Přispívá k růstu zárodečných tkání v době těhotenství, správné syntéze aminokyselin, správné krvetvorbě, látkové přeměny homocysteinu a správné funkce psychiky. Řadíme ji mezi nejdůležitější vitamíny v těhotenství.

Kyselina pantothenová – vitamín B5 (6,54 mg, 109% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Jedno balení na měsíc

Konzumujte 2 kapsle denně během jídla.Obsah balení o 60 kapslích (hmotnost obsahu 28 g) vám díky tomu vystačí na měsíc vitamínovo-minerálové kúry.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Dana Kloudová

17.07.2017 13:50

Dobrý den, doporučili byste tyto vitamíny pro těhotné?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

19.07.2017 09:19

Dobrý den, Dano,

co se týče obsahu důležitých živin, pokrývá tento doplněk stravy všechny důležité vitamíny a minerály. Jeho užívání v těhotenství bychom přesto doporučili konzultovat s lékařem. 

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Označení vitamín A se vztahuje ke skupině blízce příbuzných látek, mezi něž řadíme jednu ve vodě rozpustnou látku („starý známý“ retinol) a čtyři karotenoidy (alfa, beta, gama a beta-kryptoxantin).

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Pokud jste fyzicky aktivní a sportujete, pravděpodobně vedete relativně zdravý životní styl, s čímž se pojí i zdravá strava založená na konzumaci libového masa a zeleniny. Dost možná si proto říkáte, že žádné další vitamíny, minerály a doplňky stravy pro sportovce užívat nemusíte. To je ale mýlka...

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Možná právě proto, že je léto obdobím dovolených, na nás často dopadá únava. Je třeba stihnout návaly práce před dovolenou, ať už v práci nebo doma v rámci přípravy na vysněný týden či dva volna, a po návratu dovolené na nás obvykle také čekají hromady povinností, které musíme zvládnout, i když b...