Light of life

Vytiskněte

Prodlužte svůj život a zpomalte stárnutí organismu s tímto exkluzivním výživovým doplňkem. Vyvinutý na základě studie oceněné Nobelovou cenou. Zachovejte si své mládí, zdraví i vitalitu! Podrobnější informace

Light of life

Cena: 4 690 Kč

Cena v lékárně: 4 860 Kč

Skladem

Doprava zdarma

Popis

Zachovejte si věčné mládí a oddalte nástup stáří! V roce 2009 odhalil tým vědců, jak náš organismus stárne. Za tento jim objev jim byla udělena Nobelova cena za fyziologii a medicínu. A právě na základě tohoto výzkumu oceněného Nobelovou cenou byl vyvinut moderní doplněk stravy zdravě zpomalující stárnutí Light of Life.
 
 
Princip stárnutí, který vědci odhalili, je následující: S každým buněčným dělením se zkracují koncové části chromozomů (telomery). Při narození mají telomery délku nejdelší, a postupně se zkracují. V důsledku toho stárnou naše buňky a celý organismus. 
 
Stárnutí se projevuje jak vznikem vrásek, zhoršením zraku či šedivěním vlasů, tak úbytkem elánu a životní energie. Light of Life však dokáže zkracování telomerů zvrátit díky tomu, že podporuje aktivizaci specifického enzymu telomerázy. Vy se budete cítit omlazeně a energičtěji. Viditelné známky stárnutí budou redukovány. Přivítejte zpět své mládí!
 

Účinky

 • Podporuje hydrataci pokožky
 • Napomáhá k vyživení kostí, kloubů a chrupavek
 • Zlepšuje paměť a mentální schopnosti
 • Podporuje zvýšení  libida a chuť na sex 
 • Dodává energii
 • Přispívá ke zkvalitnění spánku
 • Přispívá k zrychlení metabolismu, a tím pádem napomáhá hubnutí 
 • Přispívá k posílení imunity
 • Přispívá ke zlepšení zraku
 

Výhody

 • Vyvinuto na základě výzkumu oceněného Nobelovou cenou za fyziologii a medicínu
 • Light of Life se vyrábí v USA a má FDA certifikát
 • Přispívá k  hojení ran
 • Podporuje růst vlasů a nehtů a zdraví kůže
 • Má antibakteriální účinek
 • Kromě komplexu z kořene Astragalus membranaceus (kozinec blanitý) obsahuje také kyselinu hyaluronovou a cykloastragenol

Složení (hlavní účinné látky)

 • Astragalosid IV komplex z kořene Astragalus membranaceus (kozinec blanitý)

 • Kyselina hyaluronová 

 • Aktivní Cykloastragenol

Obsah balení

120 měkkých tobolek

Návod k použití

Konzumujte dvě tablety denně, ideálně s jídlem.

Upozornění

Jste-li těhotná, nebo užíváte pravidelně léky, konzultuje užívání Light of Life se svým ošetřujícím lékařem. Přerušte užívání, objeví-li se některé nežádoucí účinku a konzultujte je se svým lékařem. Neužívejte v kombinaci s glukokortikoidy, lithiem nebo léky na podporu imunitního systému (například po transplantaci orgánu). Užívat se tento přípravek smí až od 25. roku věku. Udržujte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném, suchém místě.

Vložit komentář

MiladaS

19.03.2017 09:41

Dobrý den, v únoru jsem měla začít užívat 3. sérii (jedno balení). Po přeměření EAV by to bylo brzy s tím, že by mi to určitě neublížilo, ale zřejmě měl účinek "dojezd". Začnu v dubnu. Jednoznačně mohu potvrdit změnu ve tváři (ovšem od listopadu přidávám ještě Medik8 r-Retinoate) a spánek bez buzení, tedy i bez chození na WC. Měla jsem teď po celý rok a ještě do léta mimořádný pracovní stres, který zvládám. Dovedu se soustředit a vše zorganizovat.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.03.2017 16:32

Dobrý den, Milado,

děkuji Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Máme s tímto produktem skvělé zkušenosti. Lidé se cítí vitálnější a současně pozorují i zlepšení pleti či kvality vlasů.

Jitka Ryšavá

06.03.2017 18:12

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda užívání tohoto výrobku není nebezpečné, zda nemůže spustit rakovinné bujení, zda jsou na to nějaké studie. Děkuji

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

07.03.2017 12:57

Dobrý den, Jitko,

takové studie k dispozici bohužel nemáme.

MiladaS

19.11.2016 02:48

Dobrý den, po měsíci užívání provedeno lékařkou měření metodou EAV (elektroakupunkturní diagnostika) s výborným výsledkem. Včera bylo provedeno kontrolní měření po 3 měsících od začátku užívání (3. měsíc pauza) s doporučením pokračovat i nadále v užívání. Já sama si všímám především větší energie a krom toho vidím účinky Light of Life ve tváři.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.11.2016 09:28

Dobrý den, Milado,

děkujeme za skvělou odezvu na Light of Life, navíc podloženou diagnostickým měřením. Vždy nás těší pozitivní reakce na naše produkty.

Ren H

12.08.2016 14:36

skvely pripravok, skutocny zazrak, sama budes pozorovat zmeny v priebehu prvych dvoch mesiacov a budes sa tesit na pohlad rano v zrkadle....bude ta bavit objavovat a tesit sa zo mien pleti, ktora je kazdym dnom vypnutejsia a hladsia....nedam na Light of Life dopustit!

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

15.08.2016 16:13

Dobrý deň, Ren,

ďakujem Vám za skvelú odozvu na tento produkt. Veľmi nás teší, že spĺňa, čo sľubuje, a zákazníci sú spokojní.

Průměr:98% Dokonalé
Vložit vlastní recenzi
1x 1x
Zuzana Jiřičná | 22.10.2016
Hodnocení:
98% Dokonalé
Zuzana Jiřičná | 22.10.2016
Hodnocení:
98% Dokonalé
Tento doplněk vyhrál první cenu na AMEC v Paříži, což je antiagingový kongres. je to bomba. Budou mně muset v 150sáti letech odstřelit, protože budu žít tak dlouho.
Cena nic moc.
Nová uživatelská recenzeZobrazit všechny recenze
Plusy a mínusy
Pokud nevíte, políčko plus nebo mínus můžete vynechat.
Hodnocení
Posuňte táhlo na procenta, kterým chcete produkt oznámkovat.

Jméno

Vložit

Recenze se zobrazí až po jejím schválení. Podmínky schválení.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Enzym telomeráza je klíčem k zachování mládí i zdraví. Podpořte její aktivitu

Enzym telomeráza je klíčem k zachování mládí i zdraví. Podpořte její aktivitu

Za objev enzymu telomerázy a popsání stárnutí získal vědecký tým v roce 2009 Nobelovu cenu za fyzilogii a medicínu. Není se čemu divit. Tento vpravdě revoluční objev totiž nejen, že osvětluje proces stárnutí organismu, ale dokonce má i vysoký potenciál ohledně toho, jak stárnutí přirozeně zpomalit.

Vědci odhalili důvod našeho stárnutí. Mohou za něj telomery!

Vědci odhalili důvod našeho stárnutí. Mohou za něj telomery!

A s objevem tohoto mechanismu stárnutí organismu jde samozřejmě ruku v ruce také teorie, jak proces přirozeného stárnutí zpomalit.