BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic

Vytiskněte

Chcete zdravou a hebkou pokožku? Trápí vás suchá kůže či její různá onemocnění? Možná vás to překvapí, ale mnoho problémů s pletí, stejně jako její předčasné stárnutí, bývá způsobeno špatnou výživou. BEAUTIFUL SKIN By Brandeis Clinic je originální doplněk stravy, který obsahuje 11 účinných látek pro krásnou a zdravou pleť. Podrobnější informace

BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic

Kůže je největší tělesný orgán, který odpovídá za mnoho faktorů ovlivňujících fungování celého organismu. Zároveň je však velmi zranitelná. Když v těle chybí důležité vitamíny, ani pokožka nemůže být zdravá. Někdy problematická pleť značí onemocnění celého organismu, jindy ovšem stačí doplnit chybějící živiny a s pokožkou se začnou dít doslova zázraky. Proto je tu doplněk stravy BEAUTIFUL SKIN By Brandeis Clinic vyvinutý předními odborníky, který pomáhá podporovat zdraví a krásu pleti.

Tak například vrásčitá a suchá pleť bývá způsobena nedostatkem vitamínu A, C, E a nebo jakéhokoliv vitamínu ze skupiny B, stejně tak jako sníženou činností štítné žlázy. Radikální dieta s vyloučením tuků přispívá k nadměrnému vysoušení pleti taktéž. Pro kůži je velká zátěž i strava s velkým množstvím průmyslově zpracovaných potravin a rafinovaného cukru, který dnes najdeme téměř ve všech zpracovaných potravinách. Pro pleť je samozřejmě i zátěží vystavování se slunečnímu záření bez použití přípravků s adekvátně vysokým ochranným faktorem. V tomto případě může vinou UV paprsků dojít k nenapravitelným škodám na kůži, až na úrovni DNA kožních buněk. 

V případě nedostatku různých živin je řešením zdravá strava s vysokým obsahem ovoce a zeleniny. Jenže přiznejme si, kdo má na podrobné promýšlení jídelníčku v dnešní hektické době čas. Doplňky stravy sice nemohou zcela nahradit konzumaci správných potravin, nicméně určitě pomáhají odbourat spoustu škod, které na sobě pácháme. Vyzkoušejte to sami!

Účinky

  • Pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí pleti a vráskám
  • Pomáhá zvyšovat elasticitu kůže
  • Přispívá k udržení zdraví a krásného vzhledu pleti
  • Napomáhá správnému fungování pohybového aparátu, zdraví kloubů i cév a pohybového aparátu
  • Pomáhá podpořit zdraví nehtů a vlasů

Výhody

  • Snadno a rychle doplníte potřebné živiny – stačí jedna kapsle denně
  • Unikátní složení vyvinuté pro ochranu a zdraví kůže, vlasů a nehtů
  • Díky svým hlavním složkám pomáhá i k dobrému fungování celého organismu, mimo jiné imunitního systému, zraku a kardiovaskulárního ústrojí

Složení (hlavní účinné látky v denní dávce)

Kolagen (75mg):
Přirozená složka kůže, která pomáhá udržet její zdravý vzhled a elasticitu. Pozitivní účinek má kolagen na klouby.

Vitamín C (50mg, 62,5% DDD):
Silný antioxidant, který přispívá k udržení žádoucího fungování imunitního systému a napomáhá správné tvorbě kolagenu, který je zodpovědný za zdravé krevní cévy, kosti a chrupavky a jejich správné fungování. Pomáhá zajistit také správnou činnost nervové soustavy, podporuje psychickou odolnost, zvyšuje vstřebávání železa do organismu a celé tělo chrání před oxidativním stresem.

Glukosamin (30mg):
Pomáhá udržet klouby a celý pohybový aparát zdravý, přispívá k udržení flexibility pohybu a mobilitě celkově.

Resveratrol (25mg): 
Pomáhá působit příznivě na stav kardiovaskulárního systému a je považován i za silný antioxidant v boji proti chátrání buněk.

Zinek (10mg, 100% DDD):
Přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin, podporuje rozpoznávací funkce. Pomáhá zajistit zdravé kosti, vlasy, nehty a pokožku. Taktéž napomáhá správnému fungování imunitního systému a zrakového ústrojí. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamín B5 (13mg, 216,6% DDD):
Přispívá k vyvážení energetického metabolismu, správné činnosti nervové soustavy, včetně náročné psychické činnosti, pomáhá snižovat pocity únavy a vyčerpání a přispívá k zajišťení zdraví pokožky.

Kyselina hyaluronová (5mg):
Pomáhá podpořit zdraví a dobrý vzhled pokožky.

Vitamín A (1,5mg, 187,5% DDD):
Podporuje zdraví pokožky, správný metabolismus železa. Pomáhá udržet dobrý stav sliznic, zraku a činnost imunitního systému.

Biotin (100µg, 200% DDD):
Pomáhá podpořit zdraví sliznic, vlasů a pokožky, přispívá k zajištění správné činnosti nervové soustavy, energetického metabolismu a metabolismu makroživin a taktéž pomáhá podpořit  psychickou činnost.

Měď (1mg, 100% DDD):
Pomáhá k udržení zdravého stavu pojivových tkání, správné pigmentaci vlasů a pokožky. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, a pomáhá udržet vyvážený energetický metabolismus, metabolismus přenosu železa v těle.

Vitamín E (3mg, 25% DDD):
Účinný antioxidant, který pomáhá chrání buňky před oxidativním stresem.

Dávkování 

1 kapsle denně během jídla.

Obsah balení

60 kapslí
Hmotnost obsahu: 24 g

Vložit komentář

Alžběta Vraná

03.03.2016 19:21

Mám velmi suchou pleť, zkouším různé hydratační krémy na suchou pleť, olejíčky, séra... Nic nemá trvalý efekt, dokonce jsem zkoušela i zvýšit příjem tuků ve stravě. Pomůže mi tento váš doplněk stravy zbavit se suché pleti? Díky.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.03.2016 13:28

Dobrý den, Alžběto,

příčinou suché pleti je často nedostatek některé z důležitých vitamínů, především vitamínů A, C, E či vitamínů ze skupiny B. Protože BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic obsahuje právě tyto klíčové vitamíny (vitamín A, vitamín C, vitamín E, biotin, vitamín B5), je-li je suchost vaší pleti způsobena nedostatkem některých z živin, tento doplněk stravy by měl stav zlepšit. Mějte ovšem na paměti, že pro skutečně viditelný výsledek je třeba doplňky stravy užívat alespoň tři měsíce. Zároveň bychom vám doporučili se samozřejmě nevyhýbat tukům ve stravě. Z našeho portfolia by Vám mohl pomoci ještě speciální krém pro extrémně suchou pleť a pokožku poškozenou Ultimate Recovery.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Nová uživatelská recenzeZobrazit všechny recenze
Plusy a mínusy
Pokud nevíte, políčko plus nebo mínus můžete vynechat.
Hodnocení
Posuňte táhlo na procenta, kterým chcete produkt oznámkovat.

Jméno

Vložit

Recenze se zobrazí až po jejím schválení. Podmínky schválení.

Souvisí s články Magazínu krásy:

5 důvodů, proč je „vitamín krásy“ biotin nezbytný váš půvab i zdraví

5 důvodů, proč je „vitamín krásy“ biotin nezbytný váš půvab i zdraví

Vitamíny ze skupiny B jsou pro zdraví pleti a vlasů klíčové. Jedním z nich je i biotin, jemuž se v anglosaském světě přezdívá vitamín krásy. To pro jeho nesporně pozitivní vliv na naši atraktivitu!

Problémy kůže a nehtů: Hlavně chybějící zinek vaší pleti fakt škodí!

Problémy kůže a nehtů: Hlavně chybějící zinek vaší pleti fakt škodí!

Připravili jsme pro vás velký soupis problémů kůže a nehtů, které vás mohou postihnout v důsledku nedostatku důležitých živin. A vězte, že takřka ve všem "má prsty" nedostatek zinku. Kdo by to byl řekl, že?

Pozor, vaše pleť vám možná dává najevo vážný zdravotní problém!

Pozor, vaše pleť vám možná dává najevo vážný zdravotní problém!

Kůže je největší orgán těla a často je považována za "výkladní skříň" zdravotního stavu člověka. Změny na pleti, od barevných nerovností až k výrůstkům či znaménkům, mohou být podle dermatologů mnohdy tím nejvčasnějším varováním, že je v organismu něco v nepořádku.

Příčiny suché pleti hledejte v nedostatku živin. Nejčastějším viníkem je „áčko“

Příčiny suché pleti hledejte v nedostatku živin. Nejčastějším viníkem je „áčko“

Suchou pleť velmi často způsobuje nedostatek některých vitamínů. Které jsou ty nejzásadnější?

Jak vám vitamín A pomůže proti akné? Hodně!

Jak vám vitamín A pomůže proti akné? Hodně!

Vitamín A je klíčový pro mnoho biochemických procesů v organismu. Vedle toho zlepšuje stav akné, zejména kombinuje-li se s dalším účinným prvkem, a to zinkem, a v případě topické aplikace napomáhá také předcházet vzniku "pupínků".

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Zbavit se akné je možné. Zkuste vitamín A

Označení vitamín A se vztahuje ke skupině blízce příbuzných látek, mezi něž řadíme jednu ve vodě rozpustnou látku („starý známý“ retinol) a čtyři karotenoidy (alfa, beta, gama a beta-kryptoxantin).

Víte, jak poznáte správně fungující imunitní systém? A víte také, jak jej podpořit?

Víte, jak poznáte správně fungující imunitní systém? A víte také, jak jej podpořit?

Funkční obranyschopnost je základem našeho přežití. Přečtěte si, jaké vitamíny a minerály vám nesmí chybět!

Jak souvisí vysoký cholesterol a akné? Za vším hledejte vitamíny z B-komplexu

Jak souvisí vysoký cholesterol a akné? Za vším hledejte vitamíny z B-komplexu

Vitamíny ze skupiny B jsou důležité pro mnoho tělesných funkcí. Konzumace doplňků stravy s obsahem těchto vitamínů zaručí jejich dostatečné hladiny v organismu. Jejich nedostatek totiž dokáže mimo jiné pořádně zhoršit pleť, vlasy i nehty. Například vitamín B3 zlepšuje uzamykání vlhkosti ve svrchních vrstvách pleti, a jeho nedostatek tím pádem vede ke vzniku suché pleti, dermatitidy a akné.

Selen pozitivně působí nejen na štítnou žlázu. Ulevit může také při chronickém astmatu

Selen pozitivně působí nejen na štítnou žlázu. Ulevit může také při chronickém astmatu

Tento stopový prvek se přirozeně nachází v půdě, jistých typech potravin a v malém množství dokonce i ve vodě. Pro lidské tělo je jeho dostatečné množství nezbytné!

Sklenička červeného vína vás zbaví vrásek. Jak? Díky resveratrolu

Sklenička červeného vína vás zbaví vrásek. Jak? Díky resveratrolu

Tu první větu v nadpisu jsme samozřejmě trochu nadnesli, jedna sklenka vína vás známek stárnutí pleti bohužel nezbaví. Ale resveratrol, který je jednou ze složek červeného i bílého vína, je doslova elixír mládí. Působí proti stárnutí pleti, podporuje zachování mládí celého organismu i zdraví kardiovaskulární soustavy. Proto byste si jej měli dopřávat jak ústně (ať už ve víně, nebo v doplňcích stravy), tak topicky, tedy přímo na pleť. Pozitivních účinků má navíc ještě mnohem víc!

Kyselina hyaluronová vyhladí vaše vrásky. I když si ji dáte v doplňcích stravy

Kyselina hyaluronová vyhladí vaše vrásky. I když si ji dáte v doplňcích stravy

Ideální spojenec v boji proti viditelným známkám stárnutí pleti je kyselina hyaluronová! Tentokrát však nemáme na mysli injekčně aplikované výplně či topicky aplikované krémy či séra, ale kyselinu hyaluronovou užívanou ústně. V podobě doplňků stravy!

Víme, jaké prvky potřebujete pro svoji krásu. Přečtěte si jednoduchý návod!

Víme, jaké prvky potřebujete pro svoji krásu. Přečtěte si jednoduchý návod!

Hláška „jste to, co jíte“ se v poslední době skloňuje stále častěji. Aby také ne. Vyvážená strava je totiž pro zdraví, a potažmo krásu bezpodmínečně nutná. Ne vždy lze ovšem veškeré potřebné živiny ze stravy získat. Proto je ideální si jejich příjem pojistit konzumací doplňků stravy. A pleť vám poděkuje i za používání topicky aplikovaných přípravků s jejich obsahem.

Jak funguje pleť a co udělat pro její krásu a zdraví?

Jak funguje pleť a co udělat pro její krásu a zdraví?

Také si kupujete produkty péče o pleť a doufáte, že zaberou? Abyste si byly schopny vybrat produkt, který skutečně funguje a působí přesně na ten problém, který potřebujete vyřešit, je dobré pochopit základní věci o fungování kůže. A proto je tu náš dnešní článek!

Přečtěte si: 5 zásad péče o stárnoucí pleť

Přečtěte si: 5 zásad péče o stárnoucí pleť

I když už je vám přes čtyřicet, stále můžete (alespoň, co se vzhledu týče) zvrátit čas a zlepšit vizáž stárnoucí pleti. Stejně jako vyzmizíkovat znaky poškození pleti.

Tyhle tipy pro skvělou a mladistvou pleť musíte znát (a vsadíme se, že neznáte!)

Tyhle tipy pro skvělou a mladistvou pleť musíte znát (a vsadíme se, že neznáte!)

Asi už dodržujete některá dobře známá pravidla péče o pleť. Seznamte se ale s těmito našimi tipy, které vám a vaší pleti pomohou ještě více zazářit!

Znáte vitamíny, které potřebuje pro omlazení a zdraví vaše pleť?

Znáte vitamíny, které potřebuje pro omlazení a zdraví vaše pleť?

Protože je kůže největším tělesným orgánem, je třeba jí také dostatečně vyživovat a pečovat o ni.

Podobné výrobky: