ANTI-OX By Brandeis Clinic

Zpomalte stárnutí organismu a chraňte se před degenerativními onemocněními s unikátním doplňkem stravy z produkce přední kliniky Brandeis Clinic. Využijte síly antioxidantů vitamínu C a pycnogenolu, extraktu z borovice přímořské.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Zaměření:
ANTI-OX By Brandeis Clinic
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Zpomalte stárnutí způsobené volnými radikály

Stárnutí je sice zcela běžný fyziologický proces, nicméně proč se nepokusit jej trochu zpomalit? Díky doplňku stravy ANTI-OX By Brandeis Clinic pomůžete organismu bojovat s volnými radikály, které jsou považovány za jeden z klíčových faktorů stárnutí organismu a vzniku degenerativních onemocnění. Navíc tento doplněk stravy přispívá ke zvýšení imunity. Nachlazení nebude mít šanci!

Maximální antioxidace

Unikátní složení stojí na dvou silných antioxidantech, vitamínu C a pycnogelu. Ty přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporují komplexní regeneraci, napomáhají organismu vypořádat se s volnými radikály a ještě přispívají k stimulaci produkci kolagenu, který je zodpovědný za zdraví cév, chrupavek, kloubů a mladistvý vzhled pleti.

Stop oxidativnímu stresu

  • Díky obsahu antioxidantů neutralizuje volné radikály v organismu
  • Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
  • Pomáhá zpomalovat proces stárnutí
  • Vyvinuto týmem lékařů, kteří se zabývají nutriční nebo ortomolekulární medicínou

Vhodné pro sportovce

  • Pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu v kůži, kostech a svalech, a dodává jim tak pevnost a pružnost
  • Věnujete-li se sportu a fitness, doplňky stravy mohou podpořit lepší regeneraci organismu

Podpoří vaše zdraví

  • Přispívá k posílení imunitního systému
  • Pomáhá předcházet vzniku nachlazení

Nálož vitamínu C

  • Snadné dávkování, stačí 1 kapsle denně
  • Obsahuje 625 % doporučené denní dávky vitamínu C v jedné kapsli

Ultra síla dvou antioxidantů

Vitamín C (625 mg, 625% DDD):
Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév a funkcí kostí a chrupavek, normální funkce kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa. Pomáhá snižovat míru vyčerpání organismu a únavu.

Pycnogenol (15mg):
Extrakt z borovice přímořské je silný antioxidant, který pomáhá bojovat s volnými radikály a předcházet vzniku kardiovaskulárních onemocnění a zlepšovat funkci mozkových buněk.

Chrání vás dva měsíce

Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 38,3 g), při užívání jedné kapsle denně během jídla vám balení vydrží na dva měsíce. Tato kúra je určena pro každého, kdo chce chránit svůj organismus před nepříznivými vlivy okolí a zpomalit proces stárnutí.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Pavlína Houlová

17.07.2017 14:00

Je antioxidace důležitá i pro fitness? Doplňky stravy užívám pravidelně, ale až nyní jsem začala uvažovat, že bych zařadila i nějaký vyloženě antioxidační. Jen nevím, zda a jaký může mít účinek. Díky

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

20.07.2017 09:24

Dobrý den, Pavlíno,

antioxidace je důležitá i v souvislosti s fyzickou aktivitou. Namáhavé cvičení je totiž často také příčinou vzniku škodlivých volných radikálů. Díky antioxidačnímu doplňku stravy se s nimi organismus lépe a rychleji vyrovná. Nedochází pak k oslabení organismu a imunitního systému a přínosem je naopak rychlejší regenerace. Jako doplněk stravy pro sportovce jsou antioxidační produkty určitě vhodné.

Aneta Černíková

08.06.2017 12:38

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat jak je to s tím sníženým ukládání tuku ? A co si od toho můžu slibovat ? Děkuji předem za odpověď .

Ivana Bodochová

03.03.2016 19:14

Dobrý večer, působí tento doplňěk stravy také proti vráskám, když stimuluje produkci kolagenu? Potřebovala bych nějaký produkt proti vráskám, ale mám citlivou pleť, tak bych to chtěla vyzkoušet nejdřív "zevnitř". Děkuji za odpověď.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.03.2016 11:14

Dobrý den, Ivano,

doplněk stravy ANTI-OX by Brandeis Clinic obsahuje silné antioxidanty (vitamín C, pycnogel), které redukují negativní vliv volných radikálů na buňky našeho organismu. Volné radikály jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí včetně předčasného stárnutí pleti, které se projevuje vznikem vrásek.

K Vašemu dotazu ohledně kolagenu: nelze bohužel čekat, že dojde k okamžitému vyhlazení vrásek tak jako u topicky aplikovaných přípravků proti vráskám nebo po aplikaci výplní. Doporučovali bychom užívat tento doplněk stravy alespoň po dobu tří měsíců a kombinovat jej s topickou aplikací produktu cíleného na boj proti vráskám. Získáte tak to nejlepší z obou produktů. Kolagen, který se zformuje na základě konzumace doplňku stravy, podpoří vypnutí pleti zevnitř. Topicky aplikovaný přípravek pleť vyhladí zvenčí. 

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Pokud jste fyzicky aktivní a sportujete, pravděpodobně vedete relativně zdravý životní styl, s čímž se pojí i zdravá strava založená na konzumaci libového masa a zeleniny. Dost možná si proto říkáte, že žádné další vitamíny, minerály a doplňky stravy pro sportovce užívat nemusíte. To je ale mýlka...

Co na překyselený organismus?

Co na překyselený organismus?

Je můj organismus překyselený? Tuto otázku si pokládá stále větší část populace. Tělesné pH je totiž velmi důležité pro zdraví našeho organismu.

K posílení imunity vám dopomůže vitamín C

K posílení imunity vám dopomůže vitamín C

Pořád nemocní? Možná vám chybí vitamín C, který dokáže k maximálním „výkonům“ nabudit imunitní systém. Protože vaši imunitu podpoří, měli byste si dát pozor na jeho dostatečný příjem.