ANTI-OX By Brandeis Clinic

Vytiskněte

Zpomalte stárnutí organismu a chraňte se před degenerativními onemocněními s unikátním doplňkem stravy z produkce přední kliniky Brandeis Clinic. Využijte síly antioxidantů vitamínu C a pycnogenolu, extraktu z borovice přímořské. Podrobnější informace

ANTI-OX By Brandeis Clinic

Stárnutí je sice zcela běžný fyziologický proces, nicméně proč se nepokusit jej trochu zpomalit? Díky doplňku stravy ANTI-OX By Brandeis Clinic pomůžete organismu bojovat s volnými radikály, které jsou považovány za jeden z klíčových faktorů stárnutí organismu a vzniku degenerativních onemocnění. Navíc tento doplněk stravy přispívá ke zvýšení imunity. Nachlazení nebude mít šanci!

Unikátní složení stojí na dvou silných antioxidantech, vitamínu C a pycnogelu. Ty přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporují komplexní regeneraci, napomáhají organismu vypořádat se s volnými radikály a ještě přispívají k stimulaci produkci kolagenu, který je zodpovědný za zdraví cév, chrupavek, kloubů a mladistvý vzhled pleti.

Účinky

  • Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
  • Přispívá k posílení imunitního systému
  • Pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu v kůži, kostech a svalech, a dodává jim tak pevnost a pružnost
  • Pomáhá zpomalovat proces stárnutí
  • Pomáhá předcházet vzniku nachlazení
  • Věnujete-li se sportu a fitness, doplňky stravy mohou podpořit lepší regeneraci organismu

Výhody

  • Vyvinuto týmem lékařů, kteří se zabývají nutriční nebo ortomolekulární medicínou
  • Snadné dávkování, stačí 1 kapsle denně
  • 625 % doporučené denní dávky vitamínu C v jedné kapsli

Určeno pro

Každého, kdo chce chránit svůj organismus před nepříznivými vlivy okolí a zpomalit proces stárnutí

Složení (hlavní účinné látky v denní dávce)

Vitamín C (625 mg, 625% DDD):
Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév a funkcí kostí a chrupavek, normální funkce kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa. Pomáhá snižovat míru vyčerpání organismu a únavu.

Pycnogenol (15mg):
Extrakt z borovice přímořské je silný antioxidant, který pomáhá bojovat s volnými radikály a  předcházet vzniku kardiovaskulárních onemocnění a zlepšovat funkci mozkových buněk.

Obsah balení

60 kapslí

Hmotnost obsahu: 38,3 g

Návod k použití

Konzumujte 1 kapsli denně během jídla.

Vložit komentář

Pavlína Houlová

17.07.2017 14:00

Je antioxidace důležitá i pro fitness? Doplňky stravy užívám pravidelně, ale až nyní jsem začala uvažovat, že bych zařadila i nějaký vyloženě antioxidační. Jen nevím, zda a jaký může mít účinek. Díky

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

20.07.2017 09:24

Dobrý den, Pavlíno,

antioxidace je důležitá i v souvislosti s fyzickou aktivitou. Namáhavé cvičení je totiž často také příčinou vzniku škodlivých volných radikálů. Díky antioxidačnímu doplňku stravy se s nimi organismus lépe a rychleji vyrovná. Nedochází pak k oslabení organismu a imunitního systému a přínosem je naopak rychlejší regenerace. Jako doplněk stravy pro sportovce jsou antioxidační produkty určitě vhodné.

Aneta Černíková

08.06.2017 12:38

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat jak je to s tím sníženým ukládání tuku ? A co si od toho můžu slibovat ? Děkuji předem za odpověď .

Ivana Bodochová

03.03.2016 19:14

Dobrý večer, působí tento doplňěk stravy také proti vráskám, když stimuluje produkci kolagenu? Potřebovala bych nějaký produkt proti vráskám, ale mám citlivou pleť, tak bych to chtěla vyzkoušet nejdřív "zevnitř". Děkuji za odpověď.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.03.2016 11:14

Dobrý den, Ivano,

doplněk stravy ANTI-OX by Brandeis Clinic obsahuje silné antioxidanty (vitamín C, pycnogel), které redukují negativní vliv volných radikálů na buňky našeho organismu. Volné radikály jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí včetně předčasného stárnutí pleti, které se projevuje vznikem vrásek.

K Vašemu dotazu ohledně kolagenu: nelze bohužel čekat, že dojde k okamžitému vyhlazení vrásek tak jako u topicky aplikovaných přípravků proti vráskám nebo po aplikaci výplní. Doporučovali bychom užívat tento doplněk stravy alespoň po dobu tří měsíců a kombinovat jej s topickou aplikací produktu cíleného na boj proti vráskám. Získáte tak to nejlepší z obou produktů. Kolagen, který se zformuje na základě konzumace doplňku stravy, podpoří vypnutí pleti zevnitř. Topicky aplikovaný přípravek pleť vyhladí zvenčí. 

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Nová uživatelská recenzeZobrazit všechny recenze
Plusy a mínusy
Pokud nevíte, políčko plus nebo mínus můžete vynechat.
Hodnocení
Posuňte táhlo na procenta, kterým chcete produkt oznámkovat.

Jméno

Vložit

Recenze se zobrazí až po jejím schválení. Podmínky schválení.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Problémy s erekcí má až polovina mužů. Přečtěte si, jak dosáhnout zlepšení erekce

Problémy s erekcí má až polovina mužů. Přečtěte si, jak dosáhnout zlepšení erekce

Erektilní dysfunkce, impotence, problémy s erekcí – to vše je jedno označení téhož, neschopnosti dosáhnout sexuálního vrcholu. Podle dostupných dat postihuje každého druhého muže. Zlepšení erekce a její kvality lze naštěstí dosáhnout.

Bojíte se artrózy? Jezte brokolici!

Bojíte se artrózy? Jezte brokolici!

Pro artrózu, jedno ze skupiny revmatických onemocnění, je typický zánět a omezená funkčnost jistých částí těla.

Prevence rakoviny či Alzheimera? I tady pomohou antioxidanty. Známe 5 nejsilnějších

Prevence rakoviny či Alzheimera? I tady pomohou antioxidanty. Známe 5 nejsilnějších

Máte strach z rakoviny, Alzheimerovy či Parkinsonovy choroby, bojíte se šedého zákalu? U mnoha onemocnění a tělesných stavů, nejen u těchto závažných, je lepší než následek řešit jejich prevenci. A jsou to právě antioxidanty, které proti těmto onemocnění preventivně působí. Jak? A jaké z nich jsou nejúčinnější?

Obtíže s klouby jsou otrava. Přečtěte si, co dělat, aby vás kolena a kyčle nebolely

Obtíže s klouby jsou otrava. Přečtěte si, co dělat, aby vás kolena a kyčle nebolely

V dnešním vytíženém světě o zdraví kloubů a kostí málokdo přemýšlí. Tedy až do okamžiku, než se objeví první zdravotní problémy. To už ovšem bývá často trošku „po funuse“.

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Pokud jste fyzicky aktivní a sportujete, pravděpodobně vedete relativně zdravý životní styl, s čímž se pojí i zdravá strava založená na konzumaci libového masa a zeleniny. Dost možná si proto říkáte, že žádné další vitamíny, minerály a doplňky stravy pro sportovce užívat nemusíte. To je ale mýlka!

Pycnogenol je pecka! Zbaví vás suché pleti i vrásek (prokázaly to klinické studie!)

Pycnogenol je pecka! Zbaví vás suché pleti i vrásek (prokázaly to klinické studie!)

Tajemně znějící látka pycnogenol se získává z extraktu z borovice mořské. Na lidský organismus má velmi pozitivní vliv, z něhož mohou těžit dámy (podporuje mladistvý vzhled pleti) i pánové (podporuje mužskou plodnost a působí proti erektilní dysfunkci).