Váleček Derma roller Medik8 s mikrojehličkami 0,2 mm

Když nanášíte krém nebo sérum, pod kůži se dostanou maximálně 3 % účinných látek. To je všeobecný fakt! Díky válečku Derma roller však pod kůži dostanete několikanásobně více účinných látek a tak zesílíte účinek jakého koliv krému.

Podrobnější informace
Váleček Derma roller Medik8 s mikrojehličkami 0,2 mm
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Derma roller neboli derma váleček je speciální váleček s mikrojehlami. Tento váleček umožní dopravit účinné látky obsažené v krému nebo séru do epidermis a dermis, tedy přesně tam, kde je potřebujete.

Proč derma váleček používat?

 • Několikanásobně zvyšuje účinnost krémů a sér
 • Účinně napomáhá vyhlazení vrásek
 • Zlepšuje zahlazení jizev, speciálně jizev po akné
 • Zotavení je extrémně rychlé

Proč ale používat přímo Medik8?

 • 192 jehliček z kvalitního titanu
 • Každá jehlička je pozlacena z důvodu vyšší sterility a antibakteriálního účinku
 • Je vhodný pro všechny typy pokožky
 • Nezpůsobí bolest
 • Vyrobeno ve Velké Británii
 • Nevíme, že by se na českém trhu prodával nějaký kvalitnější

Jak to vlastně funguje?

Válečkem přejíždíte po vaší pokožce a tím vytvoříte v pokožce drobné vpichy. Tyto vpichy se stanou transportním tunelem, který dopraví účinné látky přímo do kůže.

Navíc samotné používání tohoto válečku dokáže podpořit omlazení pleti.
Jakmile totiž strukturu pokožky narušíte drobnými vpichy, kůže zahájí proces regenerace a vytvoří mnohem více kolagenu a elastinu, než za normálních okolností. Produkce nového kolagenu a elastinu redukuje již stávající vrásky, navyšuje elasticitu pokožky a vyhlazuje jizvičky a jiné kožní nesrovnalosti.

Doporučení:

Derma váleček je jen váš, proto jej z hygienických důvodů s nikým nesdílejte a nikomu nepůjčujte. Je to jako se zubním kartáčkem.

Druhy derma válečků

Pro domácí použití jsou určeny derma válečky s délkou jehliček 0,2 a 0,3mm. Válečky s delšími jehličkami již nejsou pro domácí používání.

Jak často derma váleček používat?

 • Derma váleček můžete používat každý den, maximálně však 1x denně.
 • Před každým použitím se ujistěte, že jakékoliv podráždění pokožky, vzniklé předchozí aplikací, již odeznělo.
 • Doporučujeme tedy začít s aplikací 1 - 2x týdně a postupně frekvenci zvyšovat.

Jak dlouho mi Medik8 derma váleček vydrží?

Derma váleček Medik8 vám může vydržet i navždy, záleží na frekvenci použití. V případě, že jej budete používat každý den, doporučujeme zakoupit nový derma váleček za 6 měsíců. Každodenním používáním po dobu 6ti měsíců se mohou jehličky otupit, poté by již aplikace nebyla efektivní.

Návod k použití

Derma váleček Medik8 používejte vždy na čistou a suchou pleť.

Ihned po rozbalení originálního balení je derma váleček Medik8 sterilní a připraven k použití.

Před samotným rolováním si vizuálně rozdělte cílovou oblast na části (v případě obličeje: čelo, levá tvář, pravá tvář, nos, brada). S jemným tlakem rolujte válečkem, 10x tam a zpět v každé cílové oblasti, viz. obrázek níže.

Vždy rolujte jednu část oblasti a po dokončení rolování naneste krém/ sérum, který vetřete do pokožky.

K dosažení nejlepšího účinku doporučujeme rolování večer před spaním, aby se účinné látky mohly vstřebat a pokožka se přirozenou cestou regenerovat. Po aplikaci speciálních sér naneste na pokožku ještě hydratační krém nebo jiný přípravek dle vaší potřeby.

Po každém použití opláchněte váleček horkou vodou a poté vydezinfikujte dezinfekčním sprejem Medik8. Derma váleček nepoužívejte na aktivní akné, bradavice a znamínka.

Kontraindikace

Derma váleček Medik8 nepoužívejte, pokud trpíte následujícími nemocemi:

rosacea a problémy se srážlivostí krve (tj. špatné hojení ran)

sklerodermie, vaskulární kolagenové onemocnění nebo srdeční abnormality

aktivní bakteriální, virová nebo plísňová infekce

snížená funkce imunitního systému (imunosuprese)

 jizvy mladší než 6 měsíců

operace obličeje v posledních 6ti měsících

užívání antikoagulačních léků (např. warfarin)

keloidní nebo vystouplé jizvy v anamnéze

aktinická (solární) keratóza v anamnéze

ekzém, psoriáza a jiná chronická onemocnění v anamnéze

infekce herpes simplex v anamnéze

diabetes v anamnéze

Vložit komentář

Vložení komentáře

Marcela B

02.01.2015 10:49

Dobry den, chtela bych se prosim zeptat na pouziti derma rolleru na strie na nohach a zadecku, konkretne ktere kremy k tomu pouzit a zda valecek funguje i na tuto problematiku. Predem dekuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

05.01.2015 16:20

Dobrý den, Marcelo,

strie se řadí mezi neproblematičtější druh jizev, kterých se lze jenom velmi obtížně zbavit. Obecně se doporučuje na strie dermaváleček v kombinaci s produktem obsahujícím vitamín A, tedy např. Retinol 3 TR a Retinol 6 TR. Je ale důležité mít realistická očekávání. Topickými přípravky nelze strie zcela redukovat, je možné je zesvětlit. Velmi dobrý efekt mají např. laserová ošetření na specializovaných klinikách.

Lucie T.

05.12.2014 15:20

Dobrý den, ráda bych si roller zakoupila, kosmetička mně vyděsila, že je tu riziko u mé problematické pleti, mám strašně moc krupičkovatou nečistou pleť v okolí krku a brady, lícní kosti - ohledně spíše zanešení nečistot a zhoršení ve velké boláky. používám kosmetiku Babor. chtěla jsem se zeptat, co je zapotřebí si ještě dozakoupit k rolleru, abych ihned mohla po obdržení používat - nenalezla jsem v nabídce dezivfekční prostředy apod. děkuji L

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.12.2014 13:41

Dobrý den, Lucie,

dermaváleček se nesmí používat v případě existence zánětlivých projevů na kůži, jelikož by mohlo dojít k rozšíření na další oblast obličeje. Doporučila bych Vám nejprve odstranit tento kožní problém a následně poté začít používat derma váleček. Pro vyčištění pleti navrhuji použít poreCleanse gel, který čistí ucpané póry a reguluje tvorbu kožního mazu, čímž eliminuje zánětlivé projevy na kůži. Samotné hojení urychlíte používáním produktů Ultimate Recovery nebo Monodermá ET10. Oba tyto produkty výrazně podporují regenerační proces kůže.

Dezinfekční sprej na derma váleček budeme mít opět v nabídce během 2 měsíců.

Lucie

23.08.2014 05:00

Dobrý den, je tento váleček vhodný na mezoterapii vlasové pokožky? Děkuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.08.2014 17:00

Dobrý den, Lucie,

Derma roller od Medik8 můžete použít i na mezoterapii vlasové pokožky.

katka S.

22.04.2014 18:50

Proč na úvodní stránce je uvedená cena 130 kč a v košíku se mi ukazuje cena 1130 kč ???? Trošku více zajímavé ne :-)

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.04.2014 14:06

Dobrý den, Katko,

Cena derma válečku je již dlouhodobě 1 130 Kč. Neměnili jsme ji na 130 Kč, takže musí jít o chybu v prohlížeči nebo přehlédnutí.

marika

12.02.2014 08:27

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Měla bych zájem o tento váleček, ale nevím jakou délku jehliček zvolit, zda 0,2 nebo 0,3. Mám velmi tenkou pleť až pergamenovou, suchou a povadlou. Chtěla bych váleček používat hlavně i kolem očí, kde mám nejvíce jemných vrásek a kůže je tam nejvíce povadlá a také na tvářích na jemné vrásky. Četla jsem však že krátké jehličky nemají takové výsledky co se týče vrásek a povadlé pleťi, ale bojím se abych většími zase nějak nepoškodila pleť. Můžete mi prosím poradit. Moc děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.02.2014 13:46

Dobrý den, Mariko,

Obecně platí, že čím jsou jehličky u derma válečku větší, tím dochází k většímu efektu. Na domácí použití je možné prodávat derma válečky s maximální délkou jehliček 0,3 mm. S větší délkou smí pracovat pouze proškolení odborníci. Na velmi tenkou pleť bych Vám doporučila váleček s mikrojehličkami o velikosti 0,2 mm, které pokožku dráždí méně a její regenerace je tak rychlejší. Co se týká vrásek kolem očí, zde bych s používáním derma válečku byla opatrnější, jelikož kolem očí je pokožka nejcitlivější, a proto se i déle regeneruje. U válečků je doporučeno používání pouze po oční oblouk, v blízkosti očí se nedoporučuje, aby se omezil vznik možného úrazu.

Katka V.

18.05.2012 15:03

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi válečkem s jehličkami 0,2 a 0,3? pro koho jsou určeny? Děkuji za odpověď

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.05.2012 11:44

Dobrý den Katko, rozdíl je jen v délce jehliček, můžete si vybrat mezi délkou 0,2 a 0,3mm. Tyto dvě délky jsou určeny pro domácí použití. Kratší jehličky 0,2 doporučujeme pro velmi citlivou nebo velmi tenkou pokožku. Delší jehličky 0,3 doporučujeme všem ostatním. Většina lidí tedy kupuje délku 0,3mm.

alena pešková

27.03.2012 21:14

nic proti ale všude jinde lze koupit za polovinu....

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.03.2012 10:06

Dobrý den paní Pešková, děkujeme za Váš komentář. Ohledně ceny derma válečků, jsou opravdu různé a najdete na webu i levnější. Firma MedaPreX však reprezentuje pouze kvalitu a zboží, které prodáváme, je od renomovaných výrobců.Naše derma válečky značky Medik8 pocházejí z Velké Británie, kde jsou také vyráběny. Jejich hroty jsou z titanu a každý hrot je navíc pozlacen. Pro každého uživatele to přináší menší otupení hrotů a větší sterilitu = váleček vydrží déle a je více kvalitní. Samozřejmě můžete v nabídce jiných eshopů najít podobné výrobky za poloviční cenu, jejichž hroty jsou z oceli a nikoliv pozlacené, většinou vyráběné v Číně.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Rolování válečkem Derma roller - fotky před a po

Rolování válečkem Derma roller - fotky před a po

Přímo od výrobce Medik8 jsme získali fotografie před a po 18-ti týdnech rolování pleti. Při studii a testování bylo foceno několik částí těla. Fotografie nejsou nijak upravované. No posuďte sami, jaký efekt má po 18-ti týdnech váleček Derma roller.

Tipy na praktické vánoční dárky

Tipy na praktické vánoční dárky

Rok od roku je čím dál tím těžší obdarovávat blízké originálními a kreativními dárky. Kvalitní kosmetika Medaprex je nejen praktická, ale jistě i překvapí a potěší. Přinášíme několik tipů na dárky pro muže a ženy. Nové inspirace není nikdy dost.

Bez nadsázky, už žádné vrásky!

Bez nadsázky, už žádné vrásky!

I když si to asi nechceme připustit, vrásky se dříve či později objeví i na vlastní pleti. Existuje však mnoho účinných kosmetických přípravků, které proces stárnutí pozastaví či alespoň zmírní. Kromě toho je důležité dodržovat několik jednoduchých zásad, aby naše pokožka zůstala po delší dobu ja...

Derma roller na Bety.cz

Derma roller na Bety.cz

Na webu www.bety.cz, což je přední český magazín pro ženy, se objevil test válečku Derma roller od společnosti Medik8. Výborně zpracovaný test i s citací dermatoložky, který nám udělal velkou radost.