Calmwise Discovery Kit Sada produktů pro zklidnění pleti a zarudnutí

Objevte produkty z řady Calmwise určené na citlivou pleť s tendencí k začervenání ve výhodném balíčku Calmwise Discovery Kit. Již nemusíte mít obavy, zda budou pro vaši přecitlivělou pokožku ideální, můžete si je vyzkoušet v tomto balíčku miniatur.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Calmwise Discovery Kit
Cena: 760 Kč

Cena v lékárně: 873 Kč

Ikona dočasně vyprodáno Dočasně vyprodáno
(očekáváme brzy)

Péče o citlivou pleť

Péče o citlivou pleť s tendencí k červenání a podráždění nebývá snadná, produkty ne vždy na pleť působí tak, jak bychom očekávali. Pokud jste se již někdy spálili koupí produktů, které slibovaly zklidnění, ale vaší pleti prostě „nesedely“, nyní máte šanci vyzkoušet produkty pro citlivou pleť od Medik8 z řady Calmwise v miniaturním balení, tak akorát velkém na to, abyste jejich účinek mohli poznat na vlastní kůži.

Proti začervenání pleti

Řada Calmwise je obohacena o nejlepší zklidňující aktivní látky, které cílí na všech 6 příčin začervenání tím, že viditelně snižují zánět i otoky v pleti, zatímco ji zjemňují a zklidňují. Výsledkem je zklidnění podráždění pokožky, úleva od pocitů horkosti a pnutí pleti a redukce jejího začervenání.

Calmwise Discovery Kit

Calmwise Discovery Kit obsahuje tři základní produkty: čistič pleti Calmwise Soothing Cleanser (40 ml), Calmwise Serum (5 ml) a korektor Calmwise Colour Correct (15 ml).

Calmwise Soothing Cleanser

Ultra jemná čisticí pěna s obsahem chlorofylu přináší úlevu pro začervenalou, podrážděnou pleť. Díky obsaženému chlorofylu a teprenonu jemně odstraňuje nečistoty i make-up, zatímco působí antioxidačně a pleť zanechává zklidněnou, osvěženou a hydratovanou. Hlavní aktivní látka chlorofyl má antioxidační a detoxikační účinky, díky kterým je pleť po čištění chráněná a zklidněná. Kromě toho podporuje regeneraci pleti, která díky tomu získává zdravý jas.

Calmwise Soothing Cleanser Calmwise Soothing Cleanser Vyřešte konečně svůj problém s nadměrně citlivou pletí, která pálí a červená. Tato čistící pěna jemně čistí a poskytuje okamžitou úlevu od pálení a pnutí, navíc oddaluje známky stárnutí pokožky a napomáhá její regeneraci.

Calmwise Serum

Sérum proti začervenání pleti obsahuje 7 zklidňujících aktivních látek, které okamžitě zklidňují zarudnutí pokožky, ale i přes svoji účinnost jsou k ní stále jemné. Díky obsaženému teprenonu napomáhá úlevě od všech typů podráždění a začervenání. Teprenon až o třetinu prodlužuje délku života kožních buněk, což má za následek posílení ochranné kožní bariéry a snížení její přecitlivosti na vnější podněty.

Calmwise Serum Calmwise Serum Pokožka se sklony zarudnutí často pne, pálí, štípe a je nadměrně citlivá na negativní vlivy okolí. Calmwise Serum poskytuje od všech těchto projevů intenzivní úlevu. Kromě toho také redukuje projevy stárnutí pleti.

Calmwise Colour Correct

Korektor Calmwise Colour Correct viditelně zklidňuje a hydratuje pleť, zároveň však okamžitě po aplikaci kryje její začervenání díky obsahu zelených minerálních pigmentů. Extrakt z heřmánku a aloe vera přináší úlevu od podráždění. Zelené pigmenty se nachází na opačné straně barevného spektra, než jsou červené tóny tolik typické pro podráždění pleti. Po aplikaci korektoru dochází k neutralizaci rudých tónů a pleť získává zdravý, přirozený tón.

Calmwise Colour Correct Calmwise Colour Correct Calmwise Colour Correct vás konečně zbaví začervenání pleti! Vyřeší totiž všech 6 kroků, které vedou ke vzniku zarudnutí. Zmírňuje zánět v pleti, působí jako jeho prevence a navíc již začervenalá místa maskuje.

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.