Daily Refresh Balancing Toner

Produkt je novou verzí produktu pore Refining Toner. Čistí, osvěžuje a hydratuje pleť v jednom snadném kroku. Toto tonikum můžete používat ráno i večer. Zbaví vás mastnoty, nečistot, stáhne rozšířené póry a připraví pleť na vstřebání aktivních látek z krémů a sér.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Daily Refresh Balancing Toner

Skladem

Cena: 440 Kč

Srovná pH vaší pleti

Mimořádně jemné tonikum bez obsahu alkoholu obohacené o komplex aktivních složek, které efektivně čistí pleť od mastnoty a stahují rozšířené póry. pH Daily Refresh Balancing Toner odpovídá pH pokožky a maximalizuje tak účinky kosmetických produktů, jako jsou pleťové masky, séra a krémy. Má zklidňující a hydratační účinek, je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Tečka za čištěním

  • Odstranění mastnoty a stažení pórů
  • Hydratace a změkčení pokožky
  • Zklidnění podrážděné kůže

Připraví pleť na další produkty  

  • pH produktu odpovídá pH pokožky, což umožňuje lepší absorpci sér a krémů
  • Nevysušuje a nedráždí pleť
  • Neobsahuje alkohol, parabeny, sulfáty ani parfémy

Složení pro hydrataci a zklidnění

Allantoin:
Zjemňuje pokožku, podporuje hojení ran

Aloe Vera:
Má zklidňující, protizánětlivé a hydratační účinky

Přírodní glycerín:
Přitahuje vodu a zajišťuje tak hydrataci pleti a její komfort

Beta Glukan:
Hydratuje pleť, zlepšuje její celkový stav

Niacínamid:
Má výborný protizánětlivý účinek

Vilín:
Má vynikající antibakteriální účinek

Nejlepší dočištění pleti

Ráno a večer po čištění pleti naneste malé množství Daily Refresh Balancing Toner na vatový tampon a jemně naneste na ošetřovanou oblast. Nesmývejte vodou. Poté naneste vaše oblíbené sérum nebo krém. Balení o obsahu 150 ml vám vydrží až na 150 aplikací.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Martina Kvapilová

28.09.2017 17:02

Dobrý den, zvažuji nákup tonika společně s PoreCleanse gelem, chci se zeptat zda některý z těchto produktů obsahuje parabeny? Děkuji

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.09.2017 22:53

Dobrý den paní Kvapilová,

 

oba produkty jsou bez parabenů a taky bez sulfátů a bez mýdel, tonikum je navíc i bez parfemace. Kombinace těchto dvou produktů je naprosto ideální pro řešení rozšířených pórů.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 30% Průměrné
1x 1x
Monika | 05.05.2017
Hodnocení:
30% Průměrné
Zobrazit
Monika | 05.05.2017
Hodnocení:
30% Průměrné
Bohužel o něm nevím.
To je první výrobek od Medik8 z kterého jsem rozpačitá. Zvláštní konzistence, i když je určen pro citlivou pleť, naprosto alergická reakce v konečné fázi - červené tváře a vyrážka. Je mnoho jiných kvalitních produktů na bázi pro citlivou pleť. Podle mě je chybné tvrzení pro každou pleť, viděla bych to na mladou pleť se sklonem k akné nebo mastné pleti.
Zavřít

Souvisí s články Magazínu krásy:

Rozšířené póry a černé tečky: Zbavte se jich definitivně!

Rozšířené póry a černé tečky: Zbavte se jich definitivně!

Mezi nejčastější problémy s pletí, kterých se lze zároveň jen velmi těžko zbavit, patří tzv. „černé tečky“ (komedony) a rozšířené póry. Stoprocentně je odstranit, to není nic jednoduchého. Ač už možná máte pocit, že jste zkusili všechno a ony stále nemizí, nevěšte hlavu! Rozšířené póry redukovat ...

Jak na akné v dospělosti?

Jak na akné v dospělosti?

I když už máte pubertu, období rozbujelých hormonů a „beďarů“ dávno za sebou, stále se vám dělají pupínky a černé tečky? Nejste sami. V posledních letech zažívá akné v dospělosti doslova „boom“.

Jak se zbavit černých teček? Víme, co vám pomůže

Jak se zbavit černých teček? Víme, co vám pomůže

Komedony jsou jednou z nejběžnějších forem akné. Běžným problémem jsou pro osoby s mastnou pletí, objevit se ale mohou na všech typech pleti. Vznikají, když kožní póry ucpe „mix“ odumřelých kožních buněk a kožního mazu.

Toner, sérum, krém – jaký je mezi nimi rozdíl a k čemu jsou?

Toner, sérum, krém – jaký je mezi nimi rozdíl a k čemu jsou?

Pokud se snažíte důsledně pečovat o svoji pleť, s těmito „odbornými termíny“ už jste se pravděpodobně seznámila. Jestli ale stále tápete ohledně toho, o co se vlastně jedná, jak se používají, jaký mohou mít účinek a v čem se vlastně liší, bude pro vás poučné čtení náš dnešní článek....